U7A
  • Bouckaert Elias
  • Browaeys Mauro
  • Collier Rune
  • De Bruycker Kensi
  • De Poortere Arne
  • De Ridder Otis
  • De Smet Axel-Arvid
  • De Vos Matthijs
  • El Manouchi Haroun
  • Geerts Ilano
  • Housepeyan David
  • Housepeyan Jervand
  • Huysveld Vince
  • Licina Emin
  • Raman Finn
  • Valepyn Aäron
  • Van Den Berghe Mauro
  • Van den Haesevelde Len
  • Vanopbroeke Ibe
U7A

Staff

Tr
Audenaert Arthur

Audenaert Arthur

Positie: Coach

Contact

Tr
De Cubber Nancy

De Cubber Nancy

Positie: Coach

Contact

Tr
De Witte Younes

De Witte Younes

Positie: Coach

Contact

Tr
De Zutter Lennert

De Zutter Lennert

Positie: Coach

Contact

Tr
bio
Coach
Tr
Reyns Elias

Reyns Elias

Positie: Coach

Contact

Tr
Van Den Berghe Jilka

Van Den Berghe Jilka

Positie: Coach

Contact

Tr
Virginie Vanderlinden

Virginie Vanderlinden

Positie: Coach

Contact

  • virginievanderlinden@yahoo.com
  • 0479/99.01.94

Kalender

Oefenwedstrijden

zondag 12/08/18 9u00 tornooi KVV Ardennen
woensdag 15/08/18 9u00 tornooi KSK Zingem
zaterdag 25/08/18 14u00 tornooi KSK Ronse
zaterdag 15/09/18 10u00 K.OLSA Brakel A - FC Schepdaal
donderdag 01/11/18 13u30 tornooi K.OLSA Brakel
zaterdag 03/11/18 10u00 KVV Ardennen - K.OLSA Brakel A
zaterdag 08/12/18 10u00 K.OLSA Brakel A - KSV Sottegem A
zondag 16/12/18 10u00 VC Groot Dilbeek A - K.OLSA Brakel A
woensdag 19/12/18 18u00 KVK Ninove A - K.OLSA Brakel A
zaterdag 22/12/18 10u00 K.OLSA Brakel - KRC Gent
zondag 30/12/18 vm Soccer Challenge Zottegem

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - BORSBEKE B
zaterdag 08/09/18 11u15 MERE B - K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 15/09/18     bye  
zaterdag 22/09/18 09u30 WINDEKE - K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 29/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - FC.V.DENDER E.H. A
zaterdag 06/10/18 09u30 MOORTSELE - K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 13/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - T.MELLE B
zondag 21/10/18 10u00 BORSBEKE B - K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 27/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - MERE B
zaterdag 03/11/18     bye  
zaterdag 10/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - WINDEKE
zondag 18/11/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. A - K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 24/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - MOORTSELE
zaterdag 01/12/18 10u00 T.MELLE B - K.OLSA BRAKEL A

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KVCDT BORSBEKE
zondag 20/01/19 10u00 KVK NINOVE A  -  K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 26/01/19 9u30 KSSV DENDERLEEUW A  -  K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 02/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  SP. MOERBEKE-G'BERGEN A
zondag 10/02/19 10u15 FCV DENDER EH A  -  K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 16/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  SV SOTTEGEM A
zaterdag 23/02/19 14u00 KVE WINNIK A  -  K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 02/03/19     bye  
zondag 10/03/19 10u00 KVCDT BORSBEKE  -  K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 16/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KVK NINOVE A
zaterdag 23/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KSSV DENDERLEEUW A
zaterdag 30/03/19 11u30 SP. MOERBEKE-G'BERGEN A  -  K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 06/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  FCV DENDER EH A
zaterdag 13/04/19 10u00 SV SOTTEGEM A  -  K.OLSA BRAKEL A
zaterdag 20/04/19     bye  
zaterdag 27/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KVE WINNIK A