1° Elftal

A-kern

Barrezeele Stijn - Bogaert Ben - Capelleman Robbe - Cordie Sebastiaan - Desmet Louis - D'hondt Matisse - Gabriël Louis - Habbas Donovan - Lambrecht Pierre - Lenvain Lars - Makonga-Tara Gaetan - Ndefe Robby - Nelis Robin - Otte Jasper - Oulad Haj Amar Mohammed - Thissen Loïc - Van Eerstvelde Bram

Aspiranten

De Geyter Arvid - De Waele Mauritz - Heremans Miel - Lepez Owen

 

De ploegfoto van seizoen 2021-2022 wordt zo spoedig mogelijk aangepast 

1° Elftal

spelers

1
bio
Positie 1 Doelman
1
Otte Jasper

Otte Jasper

Positie: Positie 1 Doelman

Geboortedatum

16-10-1992

Carrière 

  • VK Nederhasselt (1998-2001)
  • SC Eendracht Aalst (2001-2003)
  • KAA Gent (2003-2006)
  • SV Zulte-Waregem (2006-2012/12/31)
  • RWDM (2013/01/01-2014)
  • K Rupel Boom FC (2014-2016)
  • K. OLSA Brakel (2016-2018)
  • K Londerzeel SK (2018-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)
4
bio
Positie 4-5 Verdediger
4
Desmet Louis

Desmet Louis

Positie: Positie 4-5 Verdediger

Geboortedatum

17-01-1999

Carrière 

  • K Blauwvoet Otegem (2005-2007)
  • KV Kortrijk (2007-2018)
  • KSV Oudenaarde (2018-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020-...)
6
bio
Middenvelder
6
Barrezeele Stijn

Barrezeele Stijn

Positie: Middenvelder

Geboortedatum

29-02-2000

Carrière 

  • KVK Ninove (2005-2007)
  • FCV Dender EH (2007-2022)
  • K. OLSA Brakel (2022-...)
7
bio
Positie 10 Aanvaller
7
Ndefe Robby

Ndefe Robby

Positie: Positie 10 Aanvaller

Geboortedatum

09-05-1996

Carrière

  • Asse Zellik (2003-2004)
  • RSC Anderlecht (2004-2005)
  • SC Eendracht Aalst (2005-2015)
  • Jong Brabant (Nederland) (2015-2016)
  • Jong RKC (Nederland) (2016-2017)
  • RKC Waalwijk (Nederland) (2017-2019)
  • KVK Ninove (2019-2021)
  • K OLSA Brakel (2021-...)
8
bio
Aanvaller
8
Habbas Donovan

Habbas Donovan

Positie: Aanvaller

Geboortedatum

22-04-1999

Carrière 

  • RFC Tournai (2016-2017)
  • Frankrijk VAFC O19 (01/07/2017-31/01/2018)
  • RAEC Mons (31/01/2018-30/06/2018)
  • SCT Menen (2018-2019)
  • KSV Oudenaarde (2019-31/01/2020)
  • Francs Borains (31/01/2020-2022) 
  • K. OLSA Brakel (2022-...)
9
bio
Positie 9 Aanvaller
9
Nelis Robin

Nelis Robin

Positie: Positie 9 Aanvaller

Geboortedatum

12-05-1995

Carrière

  • Asse-Zellik (2002-2009)
  • SCE Aalst (2009-2014)
  • FC Lebbeke (2014-2016)
  • KVC Jong Lede (2016-2018)
  • KFC Eppegem (2018-2019)
  • HSV Hoek (Nederland) (2019-2020)
  • K OLSA Brakel (2020-...)
10
bio
Posities 5-11 Linkerflank
10
Thissen Loïc

Thissen Loïc

Positie: Posities 5-11 Linkerflank

Geboortedatum

17-02-1992

Carrière

  • R Dison Sport (1998-1999)
  • FC Entente Pepine (1999-2000)
  • R Entente Rechaintoise (2000-2005)
  • R Standard de Liège (2005-2008)
  • RAEC Mons (2008-2011)
  • Entente Acren Lessines (2011-2016)
  • KSK Ronse (2016-2021)
  • K OLSA Brakel (2021-...)
11
bio
Positie 10 Aanvaller
11
Van Eerstvelde Bram

Van Eerstvelde Bram

Positie: Positie 10 Aanvaller

Geboortedatum

15-07-2001

Carrière

  • VCE Deftinge (2006-2008)
  • KSV Sottegem (2008-2012)
  • KAA Gent (2012-2016)
  • K. OLSA Brakel (2016-...)
13
bio
Positie 3-4 Verdediger
13
Makonga-Tara Gaetan

Makonga-Tara Gaetan

Positie: Positie 3-4 Verdediger

Geboortedatum

25-12-1990

Carrière

  • KSK Ronse (1999-2004)
  • FC Anvaing (2004-2005)
  • KSK Ronse (2005-2011)
  • KSV Sottegem (2011-2012)
  • K OLSA Brakel (2012-2018)
  • KSK Ronse (2018-2020)
  • KSK VW Zwevezele (2020-2022)
  • K OLSA Brakel (2020-...)
15
bio
Positie 6 Middenvelder
15
Bogaert Ben

Bogaert Ben

Positie: Positie 6 Middenvelder

Geboortedatum

16-12-1996

Carrière

  • E Wit-Zwart (2005-2009)
  • KSV Sottegem (2009-2011)
  • K OLSA Brakel (2011-...)
20
bio
Positie 1 Doelman
20
Lenvain Lars

Lenvain Lars

Positie: Positie 1 Doelman

Geboortedatum

13-12-1999

Carrière

  • K OLSA Brakel (2005-...)
21
bio
Positie 2 Verdediger
21
Lambrecht Pierre

Lambrecht Pierre

Positie: Positie 2 Verdediger

Geboortedatum

25-07-1990

Carrière

  • KFC Liedekerke (1998-1999)
  • SC Eendracht Aalst (1999-2002)
  • KSC Lokeren O-VL (2002-2007)
  • FCV Dender EH (2007-2011)
  • FC Schaerbeek (2011-2014)
  • K OLSA Brakel (2014-2018)
  • K Londerzeel SK (2018-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)
23
bio
Positie 3-4 Verdediger
23
Cordie Sebastiaan

Cordie Sebastiaan

Positie: Positie 3-4 Verdediger

Geboortedatum

01-12-1995

Carrière

  • Club Brugge KV (2001-2003)
  • Torhout 1992 KM (2003-2019)
  • OLSA Brakel (2019-...)
24
bio
Positie 2 Verdediger
24
Gabriël Louis

Gabriël Louis

Positie: Positie 2 Verdediger

Geboortedatum

24-03-2000

Carrière

  • KSC Oosterzele (2005-2007)
  • KAA Gent (2007-2015)
  • Club Brugge KV (2015-2018)
  • KV Oostende (2018-2020)
  • KMSK Deinze (2020-2022)
  • K OLSA Brakel (2022-...)
25
bio
Positie 9 Aanvaller
25
D'Hondt Matisse

D'Hondt Matisse

Positie: Positie 9 Aanvaller

Geboortedatum

28-08-2002

Carrière

  • VCE Hiutem (2008-2013)
  • KSV Sottegem (2013-2017)
  • K. OLSA Brakel (2017-...)
26
bio
Positie 7 Aanvaller
26
Capelleman Robbe

Capelleman Robbe

Positie: Positie 7 Aanvaller

Geboortedatum

20-02-2000

Carrière

  • FC Kerksken (2005-2010)
  • RWDM (2010-2013)
  • SCE Aalst (2013-2016)
  • KV Oostende (2016-2018)
  • SCE Aalst (2018-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020...)
27
bio
Posities 5-11 Linkerflank
27
Oulad Haj Amar Mohammed

Oulad Haj Amar Mohammed

Positie: Posities 5-11 Linkerflank

Geboortedatum

29-07-2000

Carrière

  • VSV Jette (2009-2010)
  • FC Schepdaal (2010-2012)
  • VC Groot Dilbeek (2012-2016)
  • K Diegem Sport (2016-2018)
  • FCV Dender EH (2018-2019)
  • K Londerzeel SK (2019-2022)
  • K. OLSA Brakel (2022-...)
Asp
bio
Positie 7 Aanvaller
Asp
De Geyter Arvid

De Geyter Arvid

Positie: Positie 7 Aanvaller

Geboortedatum

17-11-2002

Carrière

  • EC Oudenhove (2008-2012)
  • VK Jong Geraardsbergen (2012-2014)
  • K. OLSA Brakel (2014-...)
Asp
De Waele Mauritz

De Waele Mauritz

Geboortedatum

03-01-2003

Carrière

  • FCV Dender EH (2009-2013)
  • SCE Aalst (2013-2016)
  • K OLSA Brakel (2016-...)
Asp
bio
Positie 3 Verdediger
Asp
Heremans Miel

Heremans Miel

Positie: Positie 3 Verdediger

Geboortedatum

11-10-2002

Carrière

  • VK Jong Geraardsbergen (2011-2014)
  • KVK Ninove (2014-2015)
  • KSV Sottegem (2015-2018)
  • K. OLSA Brakel (2018-...)
Asp
bio
Middenvelder
Asp
Lepez Owen

Lepez Owen

Positie: Middenvelder

Geboortedatum

06-10-2004

Carrière

  • KVV Vlaamse Ardennen (2009-2012)
  • K OLSA Brakel (2012-2013)
  • SV Zulte-Waregem (2013-2016)
  • Cs Pays Vert Ostiches-Ath (2016-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)

Staff

T1
bio
Hoofdtrainer
T1
Nijst Fanno

Nijst Fanno

Positie: Hoofdtrainer

Contact

Geboortedatum 

  • 28-10-1973

Spelerscarrière

  • KVK Ninove (jeugd tot A-kern 1985-1993)
  • VK Onkerzele (1993-1995)
  • KE Winnik (1995-1996)
  • E Moerbeke (1996-1998)
  • VK Nederhasselt (1998-2001)

Trainerscarrière
UEFA-A diploma

  • KVK Ninove (duiveltjes1990-1993)
  • SK Oetingen (dames 2de nat 1993-1995)
  • KVK Ninove (jeugdcoördinator 1995-1998)
  • KVK Ninove (hulptrainer 1999-2000)
  • Eendracht Aalst (U16 2001-2002)
  • KAA Gent (U17 2002-2007)
  • KE Appelterre (4de nat - 1ste prov 2008-2011)
  • VC OSTA Meerbeke (2de prov 2011-2013)
  • SV Voorde (2de en 1ste prov 2013-2016)
  • KVC Jong Lede (1ste prov - 3de amateur 2016-2019)
  • K OLSA Brakel (3de amateur 2019 - 2020)
  • K OLSA Brakel (2de amateur 2020- ... )

 

T2
Degroote Wouter

Degroote Wouter

Positie: T2

Contact

Geboortedatum 

  • 28-01-1978

Spelerscarrière

  • KWIK Eine (1986-1992)
  • KAA Gent  (1992-2000)
  • SV Zulte-Waregem (2000-2004)
  • FCV Dender EH (2004-03/01/2009)
  • SCE Aalst (03/01/2009-30/06/2009)
  • KSV Oudenaarde (2009-2010)
  • Wetteren-Kwatrecht (2010-2012)

Trainerscarrière
UEFA-A diploma

Physical coach niveau 1&2

  • KWIK Eine (2de provinciale)
  • SV Zulte-Waregem jeugd
  • KV Kortrijk jeugd
  • VC Nokere-Kruishoutem (2016-jan/2020)
  • KSV Oudenaarde 2de amateur (2020-2022)
  • K OLSA Brakel (2de amateur 2022- ... )

 

T3
Beerens Serge

Beerens Serge

Positie: T3
T4
bio
Keepertrainer
T4
Van Steerthem Nico

Van Steerthem Nico

Positie: Keepertrainer

Contact

Geboortedatum 

  • 17-12-1971

Spelerscarrière

KSV Sottegem, E Grotenberge, EC Oudenhove, Sp Aspelare
FC Mere, K OLSA Brakel, SK Denderhoutem
 

Trainerscarrière

EC Oudenhove: jeugd + keepertrainer
K OLSA Brakel (2005-...): keepertrainer

 

Afg
bio
Afgevaardigde - Kledij-verantwoordelijke
Afg
Modde Wim

Modde Wim

Positie: Afgevaardigde - Kledij-verantwoordelijke

Contact

Mat
bio
Materiaal-verantwoordelijke
Mat
Blommaert Patrick

Blommaert Patrick

Positie: Materiaal-verantwoordelijke

Contact

Dr.
bio
Ploegdokter
Dr.
Bossant Koen

Bossant Koen

Positie: Ploegdokter

Contact

  • 055 42 66 31
MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

kin
bio
Kinesist
kin
Dhaenens Jonas

Dhaenens Jonas

Positie: Kinesist

Contact

kin
bio
kin
De Maeyer Michael

De Maeyer Michael

Positie: Kinesist

Contact

Kin
bio
Kinesist
Kin
Ogez Rubben

Ogez Rubben

Positie: Kinesist

Contact

Rep
bio
Reporter - Fotograaf
Rep
Tuypens Geert

Tuypens Geert

Positie: Reporter - Fotograaf

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

woensdag 27/07/22 20u00 RAAL La Louvière - K. Olsa Brakel A 3 - 1
zondag 31/07/22 15u00 K.V.C. De Toek. Borsbeke - K. Olsa Brakel A 4 - 3
woensdag 03/08/22 19u00 K. Olsa Brakel A - R. Olympic Club Charleroi 0 - 2
woensdag 10/08/22 19u30 K. Olsa Brakel A - K.V.C. Jong Lede   -  
woensdag 17/08/22 19u30 K. Olsa Brakel A - Kfc Voorde-Appelterre   -  
woensdag 24/08/22 19u30 K. Olsa Brakel A - K.F.C. Hoger Op Kalken   -  

Beker van België (Crokycup)

zondag 07/08/22 16u00 K. OLSA BRAKEL A - USC JEMAPPES 5 - 0
zondag 14/08/22 16u00 KVV ZELZATE - K. OLSA BRAKEL A   -  

                                                Mogelijk parcours

zondag 31-07-2022 1ste ronde 16= K. EXCELSIOR ZEDELGEM - K. RACING WAREGEM A 2-3
    31= R.F.C. ECAUSSINNOIS A - UNION SPORTING CLUB JEMAPPES A 0-1
    56= U.S. ASSENOIS A - R.R.C. LONGLIER ???
    83= INFINITY FC VILVOORDE A - STADE EVEROIS RACING CLUB A 0-1
    92= K.V.V. WEERSTAND KOERSEL A - K. BERCHEM SPORT 2004 B 3-1
    107= F.C. DESTELBERGEN A - F.C. ST-JORIS SLEIDINGE 3-0
       
zondag 07-08-2022 2de ronde 120= FC Destelbergen - KFC Merelbeke 1-2
    132= KVV W Koersel - FC Lebbeke 2-0
    136= K Diegem Sport - RRC Longlier 5-4
    148= KVV Zelzate - KRC Waregem 2-0
    160= OLSA - USC Jemappes 5-0
    191= Stade Everois RC - Belisia Bilzen SV A 1-4
       
zondag 14-08-2022 3de ronde 212= KVV Zelzate - OLSA
    219= Francs Borains A - KFC Merelbeke
    224= KVV W Koersel - Belisia Bilzen SV A
    241= K Diegem Sport - K Rupel Boom FC
       
zondag 21-08-2022 4de ronde 261= 219 - 212
    259= 224 - 241
       
zondag 28-08-2022 5de ronde 272= 261 - 259

Competitiewedstrijden

zondag 04/09/22 15u00 K. OLSA BRAKEL A - S.C. EENDRACHT AALST   -  
zondag 11/09/22 15u00 K.V.V. ZELZATE - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 18/09/22 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.S.C. DIKKELVENNE   -  
zondag 25/09/22 15u00 K.F.C. SPARTA PETEGEM A - K. OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 01/10/22 20u00 RACING CLUB GENT - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 09/10/22 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.V.K. WESTHOEK   -  
zondag 16/10/22 15u00 RFC WETTEREN - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 23/10/22 15u00 K. OLSA BRAKEL A - KSC LOKEREN-TEMSE A   -  
zondag 30/10/22 14u30 ERPE-MERE UNITED - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 06/11/22 15u00 K. OLSA BRAKEL A - KM TORHOUT A   -  
zaterdag 12/11/22 19u00 CERCLE BRUGGE K.S.V. A - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 20/11/22 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.S.V. OUDENAARDE   -  
zondag 27/11/22 15u00 FOOTBALL CLUB GULLEGEM - K. OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 03/12/22 19u30 RACING CLUB HARELBEKE A - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 11/12/22 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.F.C. MERELBEKE   -  
zaterdag 17/12/22 19u30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 08/01/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - S.V. ZULTE-WAREGEM   -  
zondag 15/01/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.F.C. SPARTA PETEGEM A   -  
zaterdag 21/01/23 19u30 K.S.C. DIKKELVENNE - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 29/01/23 15u00 K.V.K. WESTHOEK - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 05/02/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.V.V. ZELZATE   -  
zaterdag 11/02/23 20u00 S.C. EENDRACHT AALST - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 19/02/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - FOOTBALL CLUB GULLEGEM   -  
zaterdag 25/02/23 19u30 K.S.V. OUDENAARDE - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 05/03/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - RACING CLUB GENT   -  
zondag 12/03/23 15u00 K.F.C. MERELBEKE - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 19/03/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.V.C.S.V. OOSTKAMP A   -  
zondag 26/03/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - RFC WETTEREN   -  
zaterdag 01/04/23 18u30 S.V. ZULTE-WAREGEM - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 16/04/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - RACING CLUB HARELBEKE A   -  
zaterdag 22/04/23 20u00 KSC LOKEREN-TEMSE A - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 30/04/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - CERCLE BRUGGE K.S.V. A   -  
zondag 07/05/23 15u00 KM TORHOUT A - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 14/05/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - ERPE-MERE UNITED   -  

Klassement

Algemeen klassement

 

Ploeg

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

1 S.C. EENDRACHT AALST 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. OLSA BRAKEL A 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CERCLE BRUGGE K.S.V. A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 K.S.C. DIKKELVENNE 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ERPE-MERE UNITED 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RACING CLUB GENT 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FOOTBALL CLUB GULLEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RACING CLUB HARELBEKE A 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KSC LOKEREN-TEMSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
10 K.F.C. MERELBEKE 0 0 0 0 0 0 0 0
11 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A 0 0 0 0 0 0 0 0
12 K.S.V. OUDENAARDE 0 0 0 0 0 0 0 0
13 K.F.C. SPARTA PETEGEM A 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KM TORHOUT A 0 0 0 0 0 0 0 0
15 K.V.K. WESTHOEK 0 0 0 0 0 0 0 0
16 RFC WETTEREN A 0 0 0 0 0 0 0 0
17 K.V.V. ZELZATE 0 0 0 0 0 0 0 0
18 S.V. ZULTE-WAREGEM 0 0 0 0 0 0 0 0