1° Elftal

A-kern

Bogaert Ben - Boguhe Yves - Buysens Ludovic - Capelleman Robbe - Cocquyt Emilio - Cordie Sebastiaan - De Cuyper Tjendo - Denis Jimmy - Desmet Louis - De Vleeschauwer Samuel - D'hondt Matisse - Haezebroeck Kevin - Lambrecht Pierre - Lenvain Lars - Ndefe Robby - Nelis Robin - Neufkens Flor - Neufkens Warre - Otte Jasper - Shala Visar - Thissen Loïc - Van Eerstvelde Bram

Aspiranten

De Geyter Arvid - De Groote Milan - Enow Niels - Heremans Miel

1° Elftal

spelers

1
bio
Positie 1 Doelman
1
Otte Jasper

Otte Jasper

Positie: Positie 1 Doelman

Geboortedatum

16-10-1992

Carrière 

  • VK Nederhasselt (1998-2001)
  • SC Eendracht Aalst (2001-2003)
  • KAA Gent (2003-2006)
  • SV Zulte-Waregem (2006-2012/12/31)
  • RWDM (2013/01/01-2014)
  • K Rupel Boom FC (2014-2016)
  • K. OLSA Brakel (2016-2018)
  • K Londerzeel SK (2018-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)
2
bio
Positie 5 Verdediger
2
De Vleeschauwer Samuel

De Vleeschauwer Samuel

Positie: Positie 5 Verdediger

Geboortedatum

27-07-2001

Carrière

  • K. OLSA Brakel (2007-...)
3
bio
Positie 8 Middenvelder
3
Cocquyt Emilio

Cocquyt Emilio

Positie: Positie 8 Middenvelder

Geboortedatum

23-03-2001

Carrière 

  • Eendracht Moortsele (2006-2009)
  • KAA Gent (2009-2011)
  • RWDM (2011-2015)
  • KFCE Zele (2015-2017)
  • KVC Jong Lede (2017-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020-...)
4
bio
Positie 4-5 Verdediger
4
Desmet Louis

Desmet Louis

Positie: Positie 4-5 Verdediger

Geboortedatum

17-01-1999

Carrière 

  • K Blauwvoet Otegem (2005-2007)
  • KV Kortrijk (2007-2018)
  • KSV Oudenaarde (2018-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020-...)
7
bio
Positie 10 Aanvaller
7
Ndefe Robby

Ndefe Robby

Positie: Positie 10 Aanvaller

Geboortedatum

09-05-1996

Carrière

  • Asse Zellik (2003-2004)
  • RSC Anderlecht (2004-2005)
  • SC Eendracht Aalst (2005-2015)
  • Jong Brabant (Nederland) (2015-2016)
  • Jong RKC (Nederland) (2016-2017)
  • RKC Waalwijk (Nederland) (2017-2019)
  • KVK Ninove (2019-2021)
  • K OLSA Brakel (2021-...)
8
bio
Positie 8 middenvelder
8
Haezebroeck Kevin

Haezebroeck Kevin

Positie: Positie 8 middenvelder

Geboortedatum

12-02-1987

Carrière 

  • K. OLSA Brakel (1993-2000)
  • SCE Aalst (2000-2002)
  • KSC Lokeren O-Vl (2002-2004)
  • Club Brugge KV (2004-2006/01/26)
  • SK Lebeke-Aalst (2006/01/26-2007)
  • K. OLSA Brakel (2007-...)
9
bio
Positie 9 Aanvaller
9
Nelis Robin

Nelis Robin

Positie: Positie 9 Aanvaller

Geboortedatum

12-05-1995

Carrière

  • Asse-Zellik (2002-2009)
  • SCE Aalst (2009-2014)
  • FC Lebbeke (2014-2016)
  • KVC Jong Lede (2016-2018)
  • KFC Eppegem (2018-2019)
  • HSV Hoek (Nederland) (2019-2020)
  • K OLSA Brakel (2020-...)
10
bio
Positie 11 Aanvaller
10
Thissen Loïc

Thissen Loïc

Positie: Positie 11 Aanvaller

Geboortedatum

17-02-1992

Carrière

  • R Dison Sport (1998-1999)
  • FC Entente Pepine (1999-2000)
  • R Entente Rechaintoise (2000-2005)
  • R Standard de Liège (2005-2008)
  • RAEC Mons (2008-2011)
  • Entente Acren Lessines (2011-2016)
  • KSK Ronse (2016-2021)
  • K OLSA Brakel (2021-...)
11
bio
Positie 10 Aanvaller
11
Van Eerstvelde Bram

Van Eerstvelde Bram

Positie: Positie 10 Aanvaller

Geboortedatum

15-07-2001

Carrière

  • VCE Deftinge (2006-2008)
  • KSV Sottegem (2008-2012)
  • KAA Gent (2012-2016)
  • K. OLSA Brakel (2016-...)
13
bio
Positie 3-4 Verdediger
13
Buysens Ludovic

Buysens Ludovic

Positie: Positie 3-4 Verdediger

Geboortedatum

13-03-1986

Carrière

  • KFC Kluisbergen (1992-1994)
  • KSV Waregem (1994-1998)
  • KAA Gent (1998-2006/01/06)
  • SCE Aalst (2006/01/07-2006/07/04)
  • KSK Ronse (2006-2007)
  • KMSK Deinze (2007-2008)
  • RAEC Mons (2008-2009)
  • K Sint-Truidense VV (2009-2012)
  • OH Leuven (2012-2014)
  • K Lierse SK (2014-2018)
  • FCV Dender EH (2018-2020)
  • K OLSA Brakel (2020-...)
14
bio
Positie 2 Verdediger
14
Denis Jimmy

Denis Jimmy

Positie: Positie 2 Verdediger

Geboortedatum

11-10-1999

Carrière

  • EFJ Molenbeek(2005-2013)
  • OH Leuven (2013-2014)
  • KAA Gent (2014-2018)
  • KSV Roeselare (2018-2018/12/27)
  • K OLSA Brakel (2018/12/28-...)
15
bio
Positie 6 Middenvelder
15
Bogaert Ben

Bogaert Ben

Positie: Positie 6 Middenvelder

Geboortedatum

16-12-1996

Carrière

  • E Wit-Zwart (2005-2009)
  • KSV Sottegem (2009-2011)
  • K OLSA Brakel (2011-...)
17
bio
Positie 9 Aanvaller
17
Boguhe Yves

Boguhe Yves

Positie: Positie 9 Aanvaller

Geboortedatum

06-11-2000

Carrière

  • KSV Oudenaarde (2007-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020-...)
18
bio
Positie 7 Aanvaller
18
De Cuyper Tjendo

De Cuyper Tjendo

Positie: Positie 7 Aanvaller

Geboortedatum

20-01-1992

Carrière

  • KFC St-Joris-Sportief (1998-1999)
  • Club Brugge KV (1999-2012)
  • SC Eendracht Aalst (2012-2015)
  • KVV Coxyde (2015-2016)
  • R knokke FC (2016-2020)
  • KSC Lokeren-Temse (2020-2021)
  • K OLSA Brakel (2021-...)
19
bio
Positie 10 Aanvaller
19
Shala Visar

Shala Visar

Positie: Positie 10 Aanvaller

Geboortedatum

09-04-2000

Carrière

  • V Beersel Drogenbos (2005-2013)
  • AFC Tubize (2013-2015)
  • Club Brugge KV (2015-2019)
  • SV Zulte-Waregem (2019-2020)
  • K OLSA Brakel (2021-...)
20
bio
Positie 1 Doelman
20
Lenvain Lars

Lenvain Lars

Positie: Positie 1 Doelman

Geboortedatum

13-12-1999

Carrière

  • K OLSA Brakel (2005-...)
21
bio
Positie 2 Verdediger
21
Lambrecht Pierre

Lambrecht Pierre

Positie: Positie 2 Verdediger

Geboortedatum

25-07-1990

Carrière

  • KFC Liedekerke (1998-1999)
  • SC Eendracht Aalst (1999-2002)
  • KSC Lokeren O-VL (2002-2007)
  • FCV Dender EH (2007-2011)
  • FC Schaerbeek (2011-2014)
  • K OLSA Brakel (2014-2018)
  • K Londerzeel SK (2018-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)
22
bio
Positie 1 Doelman
22
De Groote Milan

De Groote Milan

Positie: Positie 1 Doelman

Geboortedatum

06-09-2003

Carrière

  • VV St-Maria-Horebeke (2008-2011)
  • WIK Eine (2011-2013)
  • KFC Sparta Petegem (2013-2015)
  • WIK Eine (2015-2016)
  • K OLSA Brakel (2016-...)
23
bio
Positie 3-4 Verdediger
23
Cordie Sebastiaan

Cordie Sebastiaan

Positie: Positie 3-4 Verdediger

Geboortedatum

01-12-1995

Carrière

  • Club Brugge KV (2001-2003)
  • Torhout 1992 KM (2003-2019)
  • OLSA Brakel (2019-...)
25
bio
Positie 9 Aanvaller
25
D'Hondt Matisse

D'Hondt Matisse

Positie: Positie 9 Aanvaller

Geboortedatum

28-08-2002

Carrière

  • VCE Hiutem (2008-2013)
  • KSV Sottegem (2013-2017)
  • K. OLSA Brakel (2017-...)
26
bio
Positie 7 Aanvaller
26
Capelleman Robbe

Capelleman Robbe

Positie: Positie 7 Aanvaller

Geboortedatum

20-02-2000

Carrière

  • FC Kerksken (2005-2010)
  • RWDM (2010-2013)
  • SCE Aalst (2013-2016)
  • KV Oostende (2016-2018)
  • SCE Aalst (2018-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020...)
28
bio
Positie 6 Middenvelder
28
Neufkens Flor

Neufkens Flor

Positie: Positie 6 Middenvelder

Geboortedatum

21-05-2001

Carrière

  • SV Voorde (2006-2011)
  • K OLSA Brakel (2011-...)
Asp
bio
Positie 7 Aanvaller
Asp
De Geyter Arvid

De Geyter Arvid

Positie: Positie 7 Aanvaller

Geboortedatum

17-11-2002

Carrière

  • EC Oudenhove (2008-2012)
  • VK Jong Geraardsbergen (2012-2014)
  • K. OLSA Brakel (2014-...)
29
bio
Positie 8 Middenvelder
29
Neufkens Warre

Neufkens Warre

Positie: Positie 8 Middenvelder

Geboortedatum

27-05-2002

Carrière

  • SV Voorde (2007-2012)
  • K OLSA Brakel (2012-...)
Asp
bio
Positie 7 Aanvaller
Asp
Enow Niels

Enow Niels

Positie: Positie 7 Aanvaller

Geboortedatum

05-12-2001

Carrière

  • KVV St-Denijs-Sport (2008-2013)
  • VC Eendracht Houtem (2013-2015)
  • K. OLSA Brakel (2015-...)
Asp
bio
Positie 3 Verdediger
Asp
Heremans Miel

Heremans Miel

Positie: Positie 3 Verdediger

Geboortedatum

11-10-2002

Carrière

  • VK Jong Geraardsbergen (2011-2014)
  • KVK Ninove (2014-2015)
  • KSV Sottegem (2015-2018)
  • K. OLSA Brakel (2018-...)

Staff

T1
bio
Hoofdtrainer
T1
Nijst Fanno

Nijst Fanno

Positie: Hoofdtrainer

Contact

Geboortedatum 

  • 28-10-1973

Spelerscarrière

  • KVK Ninove (jeugd tot A-kern 1985-1993)
  • VK Onkerzele (1993-1995)
  • KE Winnik (1995-1996)
  • E Moerbeke (1996-1998)
  • VK Nederhasselt (1998-2001)

Trainerscarrière
UEFA-A diploma

  • KVK Ninove (duiveltjes1990-1993)
  • SK Oetingen (dames 2de nat 1993-1995)
  • KVK Ninove (jeugdcoördinator 1995-1998)
  • KVK Ninove (hulptrainer 1999-2000)
  • Eendracht Aalst (U16 2001-2002)
  • KAA Gent (U17 2002-2007)
  • KE Appelterre (4de nat - 1ste prov 2008-2011)
  • VC OSTA Meerbeke (2de prov 2011-2013)
  • SV Voorde (2de en 1ste prov 2013-2016)
  • KVC Jong Lede (1ste prov - 3de amateur 2016-2019)
  • K OLSA Brakel (3de amateur 2019 - 2020)
  • K OLSA Brakel (2de amateur 2020- ... )

 

T2
bio
Fysiektrainer
T2
De Vlaminck Dimitri

De Vlaminck Dimitri

Positie: Fysiektrainer

Contact

Geboortedatum 

  • 29-07-1985

Spelerscarrière

  • KVK Ninove (jeugd)
  • KVK Ninove (1ste elftal tot 2005)
  • FC Kerksken (2005-2011)
  • KFCO Burst (2011-2017)
  • KFCO Doggen Erembodegem (2017-okt2017)

Trainerscarrière
Get-B diploma - bachelor LO

  • VK Nederhasselt (nov2017- 2019)
  • K OLSA Brakel (2019 - ... )
T3
bio
Jeugdopleider - T3
T3
Fogel Loïck

Fogel Loïck

Positie: Jeugdopleider - T3

Contact

T4
bio
Keepertrainer
T4
Van Steerthem Nico

Van Steerthem Nico

Positie: Keepertrainer

Contact

Geboortedatum 

  • 17-12-1971

Spelerscarrière

KSV Sottegem, E Grotenberge, EC Oudenhove, Sp Aspelare
FC Mere, K OLSA Brakel, SK Denderhoutem
 

Trainerscarrière

EC Oudenhove: jeugd + keepertrainer
K OLSA Brakel (2005-...): keepertrainer

 

Afg
bio
Afgevaardigde - Kledij-verantwoordelijke
Afg
Modde Wim

Modde Wim

Positie: Afgevaardigde - Kledij-verantwoordelijke

Contact

Mat
bio
Materiaal-verantwoordelijke
Mat
Blommaert Patrick

Blommaert Patrick

Positie: Materiaal-verantwoordelijke

Contact

Dr.
bio
Ploegdokter
Dr.
Bossant Koen

Bossant Koen

Positie: Ploegdokter

Contact

  • 055 42 66 31
Vid
bio
Video analist - JC BB
Vid
Van Den Branden Nico

Van Den Branden Nico

Positie: Video analist - JC BB

Contact

MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

kin
bio
Kinesist
kin
Dhaenens Jonas

Dhaenens Jonas

Positie: Kinesist

Contact

kin
bio
kin
De Maeyer Michael

De Maeyer Michael

Positie: Kinesist

Contact

Kin
bio
Kinesist
Kin
Ogez Rubben

Ogez Rubben

Positie: Kinesist

Contact

Rep
bio
Reporter - Fotograaf
Rep
Tuypens Geert

Tuypens Geert

Positie: Reporter - Fotograaf

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 19/06/21 17u00 K.OLSA Brakel - VK Liedekerke 3 - 2
donderdag 22/07/21 19u30 K.OLSA Brakel - KVV Vlaamse Ardennen 3 - 0
donderdag 29/07/21 19u30 SK Denderhoutem - K.OLSA Brakel 1 - 1
dinsdag 03/08/21 19u30 K.OLSA Brakel - RSC Anderlecht (U23) 0 - 2
woensdag 11/08/21 19u00 FC Voorde-Appelterre - K.OLSA Brakel 1 - 1
donderdag 18/08/21 19u30 K.OLSA Brakel - SV Zulte-Waregem (U23) 4 - 2
zondag 22/08/21 15u00 K.OLSA Brakel - SK Pepingen-Halle 2 - 2
woensdag 25/08/21 19u30 SCE Aalst - K.OLSA Brakel   afg  
donderdag 26/08/21 19u30 SK Munkzwalm - K.OLSA Brakel 2 - 2

Beker van België (Crokycup)

zaterdag 07/08/21 18u00 KVC Lille United - K.OLSA Brakel 0 - 3
zondag 15/08/21 16u00 Belisia Bilzen SV - K.OLSA Brakel 2 - 1

Competitiewedstrijden

zaterdag 04/09/21 20u30 K.SV.Oudenaarde - K.Olsa Brakel 1 - 3
zondag 12/09/21 15u00 K.Olsa Brakel - K.SK.Ronse 2 - 1
zondag 19/09/21 15u00 K.VV.Zelzate - K.Olsa Brakel 0 - 1
zondag 26/09/21 15u00 K.Olsa Brakel - K.SK.Voorw.Zwevezele  A 3 - 4
zaterdag 02/10/21 19u30 KVK.Ninove A - K.Olsa Brakel 1 - 1
zondag 10/10/21 15u00 K.Olsa Brakel - K.SC.Dikkelvenne 6 - 0
zaterdag 16/10/21 18u00 Racing Club Harelbeke A - K.Olsa Brakel 0 - 2
zondag 24/10/21 15u00 K.Olsa Brakel - R.FC Wetteren A 2 - 1
zaterdag 30/10/21 20u00 KSC Lokeren-Temse - K.Olsa Brakel 0 - 0
zondag 07/11/21 14u30 K.Olsa Brakel - S.C.T. Menen 1 - 1
zondag 14/11/21 15u00 Football Club Gullegem - K.Olsa Brakel 3 - 1
zondag 21/11/21 15u00 K.Olsa Brakel - Racing Club Gent 3 - 0
zondag 28/11/21 15u00 K.FC.Sparta Petegem - K.Olsa Brakel   uitg  
zondag 05/12/21 14u30 K.FC.Merelbeke - K.Olsa Brakel   -  
woensdag 08/12/21 19u30 K.FC.Sparta Petegem - K.Olsa Brakel      
zondag 12/12/21 15u00 K.Olsa Brakel - K.VK.Westhoek   -  
zondag 19/12/21 15u00 K.Olsa Brakel - K.SV.Oudenaarde   -  
zondag 26/12/21     bye        
zondag 02/01/22     bye        
zondag 09/01/22     bye        
zaterdag 15/01/22 19u30 K.SK.Ronse - K.Olsa Brakel   -  
zondag 23/01/22 15u00 K.Olsa Brakel - K.VV.Zelzate   -  
zondag 30/01/22 14u30 K.SK.Voorw.Zwevezele A - K.Olsa Brakel   -  
zondag 06/02/22 15u00 K.Olsa Brakel - KVK.Ninove A   -  
zaterdag 12/02/22 19u30 K.SC.Dikkelvenne - K.Olsa Brakel   -  
zondag 20/02/22 15u00 K.Olsa Brakel - Racing Club Harelbeke A   -  
zondag 27/02/22     bye        
zondag 06/03/22 15u00 R.FC Wetteren A - K.Olsa Brakel   -  
zondag 13/03/22 15u00 K.Olsa Brakel - KSC Lokeren-Temse A   -  
zondag 20/03/22 15u00 S.C.T. Menen - K.Olsa Brakel   -  
zondag 27/03/22 15u00 K.Olsa Brakel - Football Club Gullegem   -  
zaterdag 02/04/22 20u00 Racing Club Gent - K.Olsa Brakel   -  
zondag 10/04/22 15u00 K.Olsa Brakel - K.FC.Sparta Petegem A   -  
zondag 17/04/22     bye        
zondag 24/04/22 15u00 K.Olsa Brakel - K.FC.Merelbeke   -  
zondag 01/05/22 15u00 K.VK.Westhoek - K.Olsa Brakel   -  

Klassement

Algemeen klassement

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 KVK.Ninove A 12 9 0 3 27 6 21 30
2 K.SK.Voorw.Zwevezele A 12 8 1 3 33 14 19 27
3 K.FC.Sparta Petegem A 12 7 2 3 33 16 17 24
4 K.Olsa Brakel 12 7 2 3 25 12 13 24
5 KSC Lokeren-Temse A 11 6 3 2 15 8 7 20
6 K.VV.Zelzate 12 6 4 2 14 16 -2 20
7 Football Club Gullegem 12 6 6 0 17 22 -5 18
8 K.FC.Merelbeke 12 5 5 2 19 18 1 17
9 Racing Club Harelbeke A 12 4 5 3 18 17 1 15
10 K.SC.Dikkelvenne 12 3 3 6 18 21 -3 15
11 K.VK.Westhoek 12 4 7 1 17 24 -7 13
12 K.SV.Oudenaarde 12 4 8 0 15 28 -13 12
13 Racing Club Gent 12 3 7 2 11 23 -12 11
14 R.FC Wetteren A 12 3 9 0 13 27 -14 9
15 S.C.T. Menen 12 2 7 3 14 24 -10 9
16 K.SK.Ronse 11 1 9 1 12 25 -13 4

Stand 2de periode

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K.FC.Sparta Petegem A 2 2 0 0 9 0 9 6
2 K.VK.Westhoek 2 2 0 0 3 0 3 6
3 K.SV.Oudenaarde 2 2 0 0 4 2 2 6
4 KVK.Ninove A 2 1 0 1 4 1 3 4
5 K.VV.Zelzate 2 1 0 1 3 1 2 4
6 K.SK.Voorw.Zwevezele A 2 1 0 1 2 1 1 4
7 K.Olsa Brakel 2 1 1 0 4 3 1 3
8 R.FC Wetteren A 2 1 1 0 4 4 0 3
9 Football Club Gullegem 2 1 1 0 3 3 0 3
10 K.SC.Dikkelvenne 2 0 0 2 1 1 0 2
11 Racing Club Harelbeke A 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 KSC Lokeren-Temse A 1 0 1 0 1 2 -1 0
13 S.C.T. Menen 2 0 2 0 1 3 -2 0
13 K.SK.Ronse 1 0 1 0 1 3 -2 0
15 K.FC.Merelbeke 2 0 2 0 0 6 -6 0
16 Racing Club Gent 2 0 2 0 0 9 -9 0