1° Elftal

A-kern

Barrezeele Stijn - Bogaert Ben - Cambier Milan - Capelleman Robbe - Dangremont Karim - De Rijck Jasper - Desmet Louis - D'hondt Matisse - Grancea Florin - Lambrecht Pierre - Lenvain Lars - Lepez Owen - Libert Lucas - Lievens Matthias - Ndefe Robby - Neufkens Flor - Ntambue Andre - Otte Jasper - Oulad Haj Amar Mohammed - Renda Adriano - Swennen Gianni - Tangala Yohen - Van Boven Lennard - Van Eerstvelde Bram

1° Elftal

spelers

1
bio
Positie 1 Doelman
1
Otte Jasper

Otte Jasper

Positie: Positie 1 Doelman

Geboortedatum

16-10-1992

Carrière 

  • VK Nederhasselt (1998-2001)
  • SC Eendracht Aalst (2001-2003)
  • KAA Gent (2003-2006)
  • SV Zulte-Waregem (2006-2012/12/31)
  • RWDM (2013/01/01-2014)
  • K Rupel Boom FC (2014-2016)
  • K. OLSA Brakel (2016-2018)
  • K Londerzeel SK (2018-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)
4
bio
Positie 4-5 Verdediger
4
Desmet Louis

Desmet Louis

Positie: Positie 4-5 Verdediger

Geboortedatum

17-01-1999

Carrière 

  • K Blauwvoet Otegem (2005-2007)
  • KV Kortrijk (2007-2018)
  • KSV Oudenaarde (2018-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020-...)
6
bio
Middenvelder
6
Barrezeele Stijn

Barrezeele Stijn

Positie: Middenvelder

Geboortedatum

29-02-2000

Carrière 

  • KVK Ninove (2005-2007)
  • FCV Dender EH (2007-2022)
  • K. OLSA Brakel (2022-...)
7
bio
Positie 10 Aanvaller
7
Ndefe Robby

Ndefe Robby

Positie: Positie 10 Aanvaller

Geboortedatum

09-05-1996

Carrière

  • Asse Zellik (2003-2004)
  • RSC Anderlecht (2004-2005)
  • SC Eendracht Aalst (2005-2015)
  • Jong Brabant (Nederland) (2015-2016)
  • Jong RKC (Nederland) (2016-2017)
  • RKC Waalwijk (Nederland) (2017-2019)
  • KVK Ninove (2019-2021)
  • K OLSA Brakel (2021-...)
9
bio
Aanvaller
9
Cambier Milan

Cambier Milan

Positie: Aanvaller

Geboortedatum

16-01-2000

Carrière 

  • RUS Flobecquoise (2005-2009)
  • KSK Ronse (2009-2010)
  • SV Zulte-Waregem (2010-2015)
  • KAA Gent (2015-2017)
  • Club Brugge KV (2017-2020)
  • KSV Oudenaarde (2020-2023)
  • K OLSA Brakel (2023-...)
8
bio
Spelverdeler
8
Grancea Florin

Grancea Florin

Positie: Spelverdeler

Geboortedatum

24-03-1995

Carrière 

  • R Union St-Gilloise (2002-2007)
  • EFJ Molenbeek (2007-18/12/2007)
  • FC Forest (19/12/2007-2008)
  • KVK Tienen (2008-2021)
  • KVK Ninove (2021-2023)
  • K OLSA Brakel (2023-...)
11
bio
Positie 10 Aanvaller
11
Van Eerstvelde Bram

Van Eerstvelde Bram

Positie: Positie 10 Aanvaller

Geboortedatum

15-07-2001

Carrière

  • VCE Deftinge (2006-2008)
  • KSV Sottegem (2008-2012)
  • KAA Gent (2012-2016)
  • K. OLSA Brakel (2016-...)
10
Swennen Gianni

Swennen Gianni

Geboortedatum

24-04-2000

Carrière 

  • FC Gavere-Asper (2005-2008)
  • KMSK Deinze (2008-2015)
  • Cercle Brugge KSV (2015-2020)
  • KFC Sparta Petegem (2020-2023)
  • K OLSA Brakel (2023-...)
12
Ntambue Andre

Ntambue Andre

Geboortedatum

16-04-1992

Carrière 

  • FC Utrecht (2002-2003)
  • Feyenoord (2003-2008)
  • ADO Den Haag (2008-2013)
  • K Diegem Sport (2013-2014)
  • R Géants Athois (2014-2015)
  • FC Gullegem (2015-18/01/2016)
  • KMSK Deinze (19/01/2016-18/01/2017)
  • FC Gullegem (15/03/2017-2018)
  • KSC Lokeren-Temse  (2018-2019)
  • K. OLSA Brakel (2019-2020)
  • KVK Ninove (2020-2023)
  • K OLSA Brakel (2023-...)
14
bio
Middenvelder
14
Lepez Owen

Lepez Owen

Positie: Middenvelder

Geboortedatum

06-10-2004

Carrière

  • KVV Vlaamse Ardennen (2009-2012)
  • K OLSA Brakel (2012-2013)
  • SV Zulte-Waregem (2013-2016)
  • Cs Pays Vert Ostiches-Ath (2016-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)
15
bio
Positie 6 Middenvelder
15
Bogaert Ben

Bogaert Ben

Positie: Positie 6 Middenvelder

Geboortedatum

16-12-1996

Carrière

  • E Wit-Zwart (2005-2009)
  • KSV Sottegem (2009-2011)
  • K OLSA Brakel (2011-...)
16
Lievens Mathias

Lievens Mathias

Geboortedatum

30-05-1994

Carrière 

  • KVC Jong Lede (2000-2003)
  • KSC Lokeren (2003-2009)
  • Club Brugge KV (2009-03/01/2011)
  • KSC Lokeren (04/01/2011-30/06/2011)
  • KAA Gent (2011-2013)
  • SCE Aalst (2013-2016)
  • KMSK Deinze (2016-2018)
  • SCE Aalst (2018-2019)
  • KFC Merelbeke (2019-2023)
  • K OLSA Brakel (2023-...)
17
Dangremont Karim

Dangremont Karim

Geboortedatum

15-09-2003

Carrière

  • Ass Montkainoise (2009-2012)
  • US Thumaide (2012-2013)
  • RFC Tournai (2013-2014)
  • R Géants Athois (2014-2016)
  • RE Mouscron (2016-2021)
  • KSK Ronse (2021-2022)
  • RFC Wetteren (2022-2023)
  • K OLSA Brakel (2023-...)
20
bio
Positie 1 Doelman
20
Lenvain Lars

Lenvain Lars

Positie: Positie 1 Doelman

Geboortedatum

13-12-1999

Carrière

  • K OLSA Brakel (2005-...)
21
bio
Positie 2 Verdediger
21
Lambrecht Pierre

Lambrecht Pierre

Positie: Positie 2 Verdediger

Geboortedatum

25-07-1990

Carrière

  • KFC Liedekerke (1998-1999)
  • SC Eendracht Aalst (1999-2002)
  • KSC Lokeren O-VL (2002-2007)
  • FCV Dender EH (2007-2011)
  • FC Schaerbeek (2011-2014)
  • K OLSA Brakel (2014-2018)
  • K Londerzeel SK (2018-2019)
  • K OLSA Brakel (2019-...)
22
bio
Positie 1 - Doelman
22
Van Boven Lennard

Van Boven Lennard

Positie: Positie 1 - Doelman

Geboortedatum

28-09-2003

Carrière

  • KVC De Toekomst Borsbeke (2009-2018)
  • K OLSA Brakel (2018-...)
25
bio
Positie 9 Aanvaller
25
D'Hondt Matisse

D'Hondt Matisse

Positie: Positie 9 Aanvaller

Geboortedatum

28-08-2002

Carrière

  • VCE Houtem (2008-2013)
  • KSV Sottegem (2013-2017)
  • K. OLSA Brakel (2017-...)
26
bio
Positie 7 Aanvaller Rechterflank
26
Capelleman Robbe

Capelleman Robbe

Positie: Positie 7 Aanvaller Rechterflank

Geboortedatum

20-02-2000

Carrière

  • FC Kerksken (2005-2010)
  • RWDM (2010-2013)
  • SCE Aalst (2013-2016)
  • KV Oostende (2016-2018)
  • SCE Aalst (2018-2020)
  • K. OLSA Brakel (2020...)
27
bio
Posities 5-11 Linkerflank
27
Oulad Haj Amar Mohammed

Oulad Haj Amar Mohammed

Positie: Posities 5-11 Linkerflank

Geboortedatum

29-07-2000

Carrière

  • VSV Jette (2009-2010)
  • FC Schepdaal (2010-2012)
  • VC Groot Dilbeek (2012-2016)
  • K Diegem Sport (2016-2018)
  • FCV Dender EH (2018-2019)
  • K Londerzeel SK (2019-2022)
  • K. OLSA Brakel (2022-...)
28
bio
Positie 3-4 Verdediger
28
Tangala Yohen

Tangala Yohen

Positie: Positie 3-4 Verdediger

Geboortedatum

28-10-2003

Carrière

  • KV Woluwe-Zaventem (2008-2012)
  • KFC VW Hamme (2015-2017)
  • SCE Aalst (2017-2018)
  • KMSK Deinze (2018-2020)
  • KSK Ronse (2022-2022)
  • K OLSA Brakel (2022-...)
Asp
De Rijck Jasper

De Rijck Jasper

Geboortedatum

07-10-2003

Carrière

  • SV Voorde (2008-2013)
  • K OLSA Brakel (2013-...)
Asp
Libert Lucas

Libert Lucas

Geboortedatum

30-12-2003

Carrière

  • SK Vlaamse Ardennen (2009-2012)
  • K OLSA Brakel (2012-...)
Asp
bio
Positie 6 Middenvelder
Asp
Neufkens Flor

Neufkens Flor

Positie: Positie 6 Middenvelder

Geboortedatum

21-05-2001

Carrière

  • SV Voorde (2006-2011)
  • K OLSA Brakel (2011-...)
Asp
bio
Positie 9 Aanvaller
Asp
Renda Adriano

Renda Adriano

Positie: Positie 9 Aanvaller

Geboortedatum

12-09-2001

Carrière

  • SK Aaigem (2006-2007)
  • KVC Jong Lede (2007-2008)
  • SV Sottegem (2008-2020)
  • SV Everbeek (2020-2021)
  • SK Zingem (2021-2022)
  • K OLSA Brakel (2022-...)

Staff

T1
bio
Hoofdtrainer
T1
Nijst Fanno

Nijst Fanno

Positie: Hoofdtrainer

Contact

Geboortedatum 

  • 28-10-1973

Spelerscarrière

  • KVK Ninove (jeugd tot A-kern 1985-1993)
  • VK Onkerzele (1993-1995)
  • KE Winnik (1995-1996)
  • E Moerbeke (1996-1998)
  • VK Nederhasselt (1998-2001)

Trainerscarrière
UEFA-A diploma

  • KVK Ninove (duiveltjes1990-1993)
  • SK Oetingen (dames 2de nat 1993-1995)
  • KVK Ninove (jeugdcoördinator 1995-1998)
  • KVK Ninove (hulptrainer 1999-2000)
  • Eendracht Aalst (U16 2001-2002)
  • KAA Gent (U17 2002-2007)
  • KE Appelterre (4de nat - 1ste prov 2008-2011)
  • VC OSTA Meerbeke (2de prov 2011-2013)
  • SV Voorde (2de en 1ste prov 2013-2016)
  • KVC Jong Lede (1ste prov - 3de amateur 2016-2019)
  • K OLSA Brakel (3de amateur 2019 - 2020)
  • K OLSA Brakel (2de amateur 2020- ... )

 

T2
Degroote Wouter

Degroote Wouter

Positie: T2

Contact

Geboortedatum 

  • 28-01-1978

Spelerscarrière

  • KWIK Eine (1986-1992)
  • KAA Gent  (1992-2000)
  • SV Zulte-Waregem (2000-2004)
  • FCV Dender EH (2004-03/01/2009)
  • SCE Aalst (03/01/2009-30/06/2009)
  • KSV Oudenaarde (2009-2010)
  • Wetteren-Kwatrecht (2010-2012)

Trainerscarrière
UEFA-A diploma

Physical coach niveau 1&2

  • KWIK Eine (2de provinciale)
  • SV Zulte-Waregem jeugd
  • KV Kortrijk jeugd
  • VC Nokere-Kruishoutem (2016-jan/2020)
  • KSV Oudenaarde 2de amateur (2020-2022)
  • K OLSA Brakel (2de amateur 2022- ... )

 

T3
Beerens Serge

Beerens Serge

Positie: T3
T4
bio
Keepertrainer
T4
Van Steerthem Nico

Van Steerthem Nico

Positie: Keepertrainer

Contact

Geboortedatum 

  • 17-12-1971

Spelerscarrière

KSV Sottegem, E Grotenberge, EC Oudenhove, Sp Aspelare
FC Mere, K OLSA Brakel, SK Denderhoutem
 

Trainerscarrière

EC Oudenhove: jeugd + keepertrainer
K OLSA Brakel (2005-...): keepertrainer

 

Afg
bio
Afgevaardigde - Kledij-verantwoordelijke
Afg
Modde Wim

Modde Wim

Positie: Afgevaardigde - Kledij-verantwoordelijke

Contact

Dr.
bio
Ploegdokter
Dr.
Bossant Koen

Bossant Koen

Positie: Ploegdokter

Contact

  • 055 42 66 31
MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

woensdag 26/07/23 19u30 SK Denderhoutem - K. Olsa Brakel A 1 - 1
woensdag 02/08/23 20u00 K. Olsa Brakel A - KFC HO Kalken 3 - 1
zaterdag 05/08/23 19u30 KSC Lokeren-Temse - K. Olsa Brakel A 2 - 1
donderdag 17/08/23 20u00 K. Olsa Brakel A - RWDM 2 - 2
woensdag 23/08/23 20u00 K. Olsa Brakel A - R Antwerp FC 1 - 0
dinsdag 07/11/23 20u00 SV Sottegem - K. Olsa Brakel 4 - 3
dinsdag 23/01/24 20u00 K. Olsa Brakel A - KVC Jong Lede 2 - 2

Beker van België (Crokycup)

zondag 13/08/23 16u00 VC WILRIJK - K. OLSA BRAKEL A 1 - 2
zondag 20/08/23 16u00 WEZEL SPORT - K. OLSA BRAKEL A 4 - 2

Competitiewedstrijden

woensdag 30/08/23 20u00 K. OLSA BRAKEL A - F.C. MU IZEGEM A 1 - 0
zaterdag 02/09/23 20u00 RACING CLUB GENT - K. OLSA BRAKEL A 2 - 1
zondag 10/09/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.V.V. ZELZATE 2 - 4
zaterdag 16/09/23 18u30 S.V. ZULTE-WAREGEM B - K. OLSA BRAKEL A 2 - 1
zondag 24/09/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - CERCLE BRUGGE K.S.V. B 2 - 0
zondag 01/10/23 15u00 KFC VOORDE-APPELTERRE A - K. OLSA BRAKEL A 0 - 1
zondag 08/10/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - KM TORHOUT A 2 - 0
zondag 15/10/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - RACING CLUB HARELBEKE 0 - 0
zondag 22/10/23 16u00 RFC WETTEREN - K. OLSA BRAKEL A 1 - 0
zondag 29/10/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.S.C. DIKKELVENNE 3 - 2
zondag 05/11/23 15u00 S.C. E AALST - K. OLSA BRAKEL A 1 - 1
zondag 12/11/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.F.C. SPARTA PETEGEM A 3 - 1
zaterdag 18/11/23 19u30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A - K. OLSA BRAKEL A 2 - 1
zondag 26/11/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - V.K. NINOVE A 3 - 1
vrijdag 01/12/23 20u00 K.S.V. OUDENAARDE - K. OLSA BRAKEL A 0 - 0
zondag 10/12/23 15u00 K. OLSA BRAKEL A - FOOTBALL CLUB GULLEGEM 3 - 0
zondag 17/12/23 15u00 K.F.C. MERELBEKE - K. OLSA BRAKEL A 2 - 0
zondag 07/01/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - RACING CLUB GENT 3 - 0
zaterdag 13/01/24 20u00 F.C. MU IZEGEM A - K. OLSA BRAKEL A 1 - 0
zondag 21/01/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.V.C.S.V. OOSTKAMP A   afg  
zondag 28/01/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - S.V. ZULTE-WAREGEM B 1 - 2
zaterdag 03/02/24 19u30 K.S.C. DIKKELVENNE - K. OLSA BRAKEL A 2 - 0
zondag 11/02/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.S.V. OUDENAARDE 1 - 1
zaterdag 17/02/24 19u30 KM TORHOUT A - K. OLSA BRAKEL A 1 - 1
woensdag 21/02/24 20u00 K. OLSA BRAKEL A - K.V.C.S.V. OOSTKAMP A 0 - 2
zaterdag 24/02/24 20u00 V.K. NINOVE A - K. OLSA BRAKEL A 1 - 0
zondag 03/03/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - RFC WETTEREN 0 - 1
zondag 10/03/24 15u00 K.F.C. SPARTA PETEGEM A - K. OLSA BRAKEL A 0 - 1
zondag 17/03/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - KFC VOORDE-APPELTERRE A 0 - 3
zondag 24/03/24 15u00 FOOTBALL CLUB GULLEGEM - K. OLSA BRAKEL A 2 - 3
zondag 07/04/24 15u00 RACING CLUB HARELBEKE - K. OLSA BRAKEL A 1 - 1
zondag 14/04/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - S.C. E AALST 2 - 3
zondag 21/04/24 16u00 K.V.V. ZELZATE - K. OLSA BRAKEL A   -  
zondag 28/04/24 15u00 K. OLSA BRAKEL A - K.F.C. MERELBEKE   -  
zondag 05/05/24 15u00 CERCLE BRUGGE K.S.V. B - K. OLSA BRAKEL A   -  

Klassement

Algemene klassering

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 S.C. EENDRACHT AALST 28 15 6 7 43 27 16 52
2 V.K. NINOVE A 28 14 7 7 45 34 11 49
3 K.S.C. DIKKELVENNE A 28 12 6 10 55 39 16 46
4 K.F.C. MERELBEKE 28 13 9 6 52 34 18 45
5 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A 28 12 9 7 49 51 -2 43
6 KFC VOORDE-APPELTERRE A 28 12 10 6 45 47 -2 42
7 CERCLE BRUGGE K.S.V. B 28 12 11 5 51 43 8 41
8 FOOTBALL CLUB GULLEGEM 28 12 12 4 47 51 -4 40
9 K.S.V. OUDENAARDE A 28 10 10 8 35 35 0 38
9 KM TORHOUT A 28 10 10 8 41 49 -8 38
11 S.V. ZULTE-WAREGEM B 28 10 12 6 38 38 0 36
11 F.C. MANDEL UNITED IZEGEM A 28 10 12 6 26 31 -5 36
13 OLSA BRAKEL A 28 10 13 5 31 32 -1 35
14 RACING CLUB GENT A 28 9 13 6 42 46 -4 33
14 K.V.V. ZELZATE 28 9 13 6 45 52 -7 33
16 RACING CLUB HARELBEKE 28 7 11 10 39 48 -9 31
17 K.F.C. SPARTA PETEGEM A 28 7 13 8 39 48 -9 29
18 RFC WETTEREN A 28 7 14 7 41 59 -18 28

Periode 1

​Winnaar - SCE Aalst

Periode 2

​Winnaar - KVCSV Oostkamp A

Periode 3

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K.F.C. MERELBEKE 6 4 0 2 10 2 8 14
2 FOOTBALL CLUB GULLEGEM 6 4 1 1 10 6 4 13
3 S.C. EENDRACHT AALST 6 4 2 0 9 8 1 12
4 V.K. NINOVE A 6 4 2 0 6 6 0 12
5 KM TORHOUT A 6 3 0 3 10 5 5 12
6 K.S.C. DIKKELVENNE A 6 3 2 1 17 11 6 10
7 K.V.V. ZELZATE 6 3 3 0 16 15 1 9
8 CERCLE BRUGGE K.S.V. B 6 2 1 3 11 9 2 9
9 KFC VOORDE-APPELTERRE A 6 2 2 2 9 6 3 8
10 F.C. MANDEL UNITED IZEGEM A 6 2 2 2 4 5 -1 8
11 S.V. ZULTE-WAREGEM B 6 2 3 1 9 8 1 7
12 K.S.V. OUDENAARDE A 6 2 3 1 5 6 -1 7
13 RFC WETTEREN A 6 2 3 1 6 11 -5 7
14 RACING CLUB GENT A 6 1 2 3 9 10 -1 6
15 OLSA BRAKEL A 6 1 3 2 3 7 -4 5
16 K.F.C. SPARTA PETEGEM A 6 1 4 1 5 11 -6 4
17 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A 6 0 3 3 8 14 -6 3
18 RACING CLUB HARELBEKE 6 0 4 2 6 13 -7 2