Opleidingsteam

OT-kern

Colyns Ilias - De Baerdemaeker Thibaut - De Maerteleire Jens - De Rijck Jasper - De Zutter Lennert - Gosseye Michiel - Haegeman Liam - Libert Lucas - Neufkens Flor - Neufkens Warre - Renda Adriano - Schepers Victor - Segers Kjano - Tangala Yohen - Uyterhaeghen Rune - Van Boven Lennard - Vandenbossche Fabio - Van Hyfte Jules

Opleidingsteam

spelers

Colyns Ilias

Colyns Ilias

De Baerdemaeker Thibaut

De Baerdemaeker Thibaut

De Maerteleire Jens

De Maerteleire Jens

De Rijck Jasper

De Rijck Jasper

De Zutter Lennert

De Zutter Lennert

Gosseye Michiel

Gosseye Michiel

Haegeman Liam

Haegeman Liam

Libert Lucas

Libert Lucas

Neufkens Flor

Neufkens Flor

Neufkens Warre

Neufkens Warre

Segers Kjano

Segers Kjano

Uytterhaeghen Rune

Uytterhaeghen Rune

Van Boven Lennard

Van Boven Lennard

Van Hyfte Jules

Van Hyfte Jules

Staff

Tr
bio
Trainer Opleidingsteam
Tr
Bruggeman Pieter

Bruggeman Pieter

Positie: Trainer Opleidingsteam

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

woensdag 03/08/22 20u15 K. OLSA Brakel B - KSC Dikkelvenne A+B 9 - 1
woensdag 10/08/22 19u45 SK Zingem A - K. Olsa Brakel B ​3 - 4
zondag 14/08/22 16u00 S.V. Sottegem - K. Olsa Brakel B 1 - 1
woensdag 24/08/22 20u15 K. OLSA Brakel B - Entente Acren Lessines B 5 - 1

Beker van Oost-Vlaanderen (Hofmancup)

zondag 31/07/22 16u00 K. OLSA BRAKEL B - KFC PETEGEM SCHELDE 2 - 0
zondag 07/08/22 16u00 KFC PETEGEM SCHELDE - K. OLSA BRAKEL B 2 - 5
vrijdag 12/08/22 20u00 K. OLSA BRAKEL B - VV HOREBEKE 1 - 3

Competitiewedstrijden

zaterdag 03/09/22 19u30 VC NOKERE-KRUISHOUTEM A - K. OLSA BRAKEL B 0 - 0
zaterdag 10/09/22 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KVV LAARNE-KALKEN A 3 - 3
zondag 18/09/22 15u00 SPARTA WORTEGEM A - K. OLSA BRAKEL B 1 - 0
zondag 25/09/22 15u00 KSV MAARKEDAL A - K. OLSA BRAKEL B 1 - 0
zaterdag 01/10/22 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KSV GERAARDSBERGEN A 3 - 4
zondag 09/10/22 15u00 KVV SCH. SERSK.-SCHELLEB A - K. OLSA BRAKEL B 2 - 2
zaterdag 15/10/22 19u30 K. OLSA BRAKEL B - WILLEN IS KUNNEN EINE A 0 - 1
zondag 23/10/22 15u00 VC OSTA MEERBEKE A - K. OLSA BRAKEL B 2 - 1
zondag 30/10/22 17u30 K. OLSA BRAKEL B - KFC EDEBOYS A 1 - 4
zondag 06/11/22 14u30 K ST SV DENDERLEEUW A - K. OLSA BRAKEL B 1 - 1
zaterdag 12/11/22 19u30 K. OLSA BRAKEL B - VC EENDRACHT HOUTEM A 3 - 2
zondag 20/11/22 15u00 KV EENDRACHT WINNIK A - K. OLSA BRAKEL B 1 - 4
zaterdag 26/11/22 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KSV MELSEN A 5 - 1
zaterdag 03/12/22 18u00 KLUISBERGEN SPORTIEF A - K. OLSA BRAKEL B 0 - 1
zaterdag 10/12/22 19u30 K. OLSA BRAKEL B - THOR KOKERIJ-MELDERT A   -  
zondag 18/12/22 14u30 WILLEN IS KUNNEN EINE A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 24/12/22     BYE        
zaterdag 31/12/22     BYE        
zaterdag 07/01/23     BYE        
zaterdag 14/01/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - VC OSTA MEERBEKE A   -  
zondag 22/01/23 14u30 KSV GERAARDSBERGEN A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 28/01/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KSV MAARKEDAL A   -  
zaterdag 04/02/23 19u00 KVV LAARNE-KALKEN A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 11/02/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KVV SCH. SERSK.-SCHELLEB A    -  
zaterdag 18/02/23     BYE        
zaterdag 25/02/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KV EENDRACHT WINNIK A   -  
zondag 05/03/23 15u00 KSV MELSEN A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 11/03/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KLUISBERGEN SPORTIEF A   -  
zaterdag 18/03/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - SPARTA WORTEGEM A   -  
zaterdag 25/03/23 20u00 THOR KOKERIJ-MELDERT A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 01/04/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - VC NOKERE-KRUISHOUTEM A   -  
zaterdag 08/04/23     BYE        
zondag 16/04/23 15u00 KFC EDEBOYS A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zondag 23/04/23 15u00 K. OLSA BRAKEL B - K ST SV DENDERLEEUW A   -  
zondag 30/04/23 15u00 VC EENDRACHT HOUTEM A - K. OLSA BRAKEL B   -  

Klassement

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K. ST. SV DENDERLEEUW 12 10 1 1 28 12 16 31
2 K.S.V. GERAARDSBERGEN A 12 9 2 1 34 13 21 28
3 K.S.V. MELSEN 12 8 3 1 25 22 3 25
4 KVV LAARNE-KALKEN A 12 7 3 2 29 23 6 23
5 KLUISBERGEN SPORTIEF A 12 6 5 1 21 16 5 19
5 K.F.C. EDEBOYS 12 6 5 1 25 23 2 19
7 VC NOKERE-KRUISHOUTEM A 12 5 5 2 30 19 11 17
7 V.C. EENDRACHT HOUTEM A 12 5 5 2 28 24 4 17
7 KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB. A 12 5 5 2 23 23 0 17
10 K. WILLEN IS KUNNEN EINE 12 5 6 1 16 16 0 16
11 V.C. OSTA MEERBEKE 12 4 4 4 17 27 -10 16
12 THOR KOKERIJ-MELDERT A 12 4 6 2 21 23 -2 14
13 OLSA BRAKEL B 12 2 6 4 18 22 -4 10
14 K.V. EENDRACHT WINNIK A 12 1 6 5 13 28 -15 8
15 SPARTA WORTEGEM A 12 1 7 4 14 30 -16 7
16 K.S.V. MAARKEDAL 12 1 11 1 11 32 -21 4