Opleidingsteam

OT-kern

(foto seizoen 2022-2023)

Carette Lars - Colyns Ilias - De Baerdemaeker Thibaut - De Maerteleire Jens - De Zutter Lennert - Gosseye Michiel - Haegeman Liam - Jolie Maxime - Martens Lenno - Mauroit Charles - Neufkens Tiebe - Neufkens Warre - Rayhan Khiye Othman - Segers Kjano - Uyterhaeghen Rune - Van Rentergem Kyle

Opleidingsteam

spelers

Colyns Ilias

Colyns Ilias

De Baerdemaeker Thibaut

De Baerdemaeker Thibaut

De Maerteleire Jens

De Maerteleire Jens

Haegeman Liam

Haegeman Liam

Gosseye Michiel

Gosseye Michiel

Segers Kjano

Segers Kjano

Uytterhaeghen Rune

Uytterhaeghen Rune

Van Boven Lennard

Van Boven Lennard

De Zutter Lennert

De Zutter Lennert

29
bio
Positie 8 Middenvelder
29
Neufkens Warre

Neufkens Warre

Positie: Positie 8 Middenvelder

Geboortedatum

27-05-2002

Carrière

  • SV Voorde (2007-2012)
  • K OLSA Brakel (2012-...)

Staff

Tr
bio
Trainer Opleidingsteam
Tr
Bruggeman Pieter

Bruggeman Pieter

Positie: Trainer Opleidingsteam

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

donderdag 3/08/23 20u00 SK Munkzwalm - K. OLSA BRAKEL B 4 - 3
donderdag 10/08/23 19u30 SV Sottegem - K. Olsa Brakel B 0 - 1
zondag 13/08/23 15u00 Juventus Schoonaarde - K. OLSA Brakel B 2 - 3
woensdag 16/08/23 20u15 K. OLSA Brakel B - KV Kester-Gooik 3 - 0
woensdag 23/08/23 20u15 FC Herne - K. Olsa Brakel B 3 - 2
zaterdag 26/08/23 17u00 E Elene-Grotenberge - K. Olsa Brakel B 1 - 5

Beker van O-Vl (Hofmancup)

zondag 30/07/23 15u00 K. OLSA BRAKEL B - EVERBEEK B 2 - 1
zondag 06/08/23 15u00 EVERBEEK B - K. OLSA BRAKEL B 2 - 0

Competitiewedstrijden

zaterdag 02/09/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - TK MELDERT A 1 - 1
zondag 10/09/23 15u00 KVV S. SERSK.-SCHELLEB. A - K. OLSA BRAKEL B 4 - 1
zondag 17/09/23 16u00 K.S.V. MELSEN - K. OLSA BRAKEL B 2 - 1
zaterdag 23/09/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - K.F.C. EDEBOYS A 5 - 3
zondag 01/10/23 15u00 K.S.V. GERAARDSBERGEN A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 07/10/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - V.V. VOLKEGEM A   -  
zaterdag 14/10/23 19u30 VC NOKERE-KRUISHOUTEM A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 21/10/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - K. WILLEN IS KUNNEN EINE A   -  
zaterdag 28/10/23 19u30 F.C. ST-MARTENS-LATEM A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 04/11/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - V.C. OSTA MEERBEKE   -  
zondag 12/11/23 14u30 F.C. GAVERE-ASPER - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 18/11/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - V.C. E HOUTEM A   -  
zaterdag 25/11/23 18u00 KLUISBERGEN SPORTIEF A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 02/12/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - V.J. BAARDEGEM   -  
zaterdag 09/12/23 19u30 V.C. NAZARETH-EKE A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 16/12/23 19u30 K. OLSA BRAKEL B - VC NOKERE-KRUISHOUTEM A   -  
zondag 14/01/24 14u30 V.C. OSTA MEERBEKE - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 20/01/24 19u30 K. OLSA BRAKEL B - F.C. GAVERE-ASPER   -  
zaterdag 27/01/24 19u30 K. OLSA BRAKEL B - F.C. ST-MARTENS-LATEM A   -  
zondag 04/02/24 15u00 K.F.C. EDEBOYS A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 17/02/24 19u30 K. OLSA BRAKEL B - K.S.V. GERAARDSBERGEN A   -  
zaterdag 24/02/24 20u00 TK MELDERT A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 02/03/24 19u30 K. OLSA BRAKEL B - K.S.V. MELSEN   -  
zondag 10/03/24 15u00 K. WILLEN IS KUNNEN EINE A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zondag 17/03/24 15u00 V.J. BAARDEGEM - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 23/03/24 19u30 K. OLSA BRAKEL B - V.C. NAZARETH-EKE A   -  
zondag 07/04/24 15u00 V.V. VOLKEGEM A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 13/04/24 19u30 K. OLSA BRAKEL B - KVV S. SERSK.-SCHELLEB. A   -  
zondag 21/04/24 15u00 V.C. E HOUTEM A - K. OLSA BRAKEL B   -  
zondag 28/04/24 15u00 K. OLSA BRAKEL B - KLUISBERGEN SPORTIEF A   -  

Klassement

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB. A 4 4 0 0 17 3 14 12
1 F.C. ST-MARTENS-LATEM A 4 4 0 0 10 3 7 12
3 VC NOKERE-KRUISHOUTEM A 4 3 0 1 5 0 5 10
4 K.F.C. EDEBOYS A 4 3 1 0 10 7 3 9
5 V.C. NAZARETH-EKE A 4 2 1 1 9 7 2 7
6 KLUISBERGEN SPORTIEF A 4 2 2 0 10 9 1 6
6 V.C. OSTA MEERBEKE 4 2 2 0 7 6 1 6
6 V.C. EENDRACHT HOUTEM A 4 2 2 0 6 7 -1 6
9 OLSA BRAKEL B 4 1 2 1 8 10 -2 4
9 K.S.V. MELSEN 4 1 2 1 8 11 -3 4
9 V.J. BAARDEGEM 4 1 2 1 4 8 -4 4
9 THOR KOKERIJ-MELDERT A 4 1 2 1 6 11 -5 4
13 V.V. VOLKEGEM A 4 1 3 0 5 7 -2 3
14 K. WILLEN IS KUNNEN EINE A 4 0 2 2 2 4 -2 2
14 K.S.V. GERAARDSBERGEN A 4 0 2 2 2 5 -3 2
16 F.C. GAVERE-ASPER 4 0 4 0 2 13 -11 0