U16

Bahi Marc - Ben Azrak Adam - Cherrak Youssef - Clément Nuno - De Man Wout - Decubber Waubrecht - Derdelinckx Senne - Dierickx Renzo - El Madani Salahdin - El Mghari Yassin - Faveyts Giel - Grimard Eliaz - Guillemaere Emile - Maryns Niek - Meersman Gilles - Menda Niembo Enzo-michaël - Mignon Robbe - Van Cauwenberghe Emile - Van Wijnendaele Yentl

U16

Staff

JM
bio
Jeugdmanager
JM
De Zutter Franky

De Zutter Franky

Positie: Jeugdmanager

Contact

TVJ
Vande Walle Kjell

Vande Walle Kjell

Positie: TVJO

Contact

SD
bio
Sportief directeur
SD
Schepens Thomas

Schepens Thomas

Positie: Sportief directeur

Contact

  • 0475 79 12 26
  • directeurvoetbal@olsabrakel.be
Opl
bio
Coördinator U16-U17
Opl
Herregodts Danny

Herregodts Danny

Positie: Coördinator U16-U17

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider U15-U16-U17
Opl
T'Joen Wim

T'Joen Wim

Positie: Jeugdopleider U15-U16-U17

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider U16-U17
Opl
Ghozzi Lassaad

Ghozzi Lassaad

Positie: Jeugdopleider U16-U17

Contact

KT
bio
Keepertrainer BB
KT
Verstichelen Bart

Verstichelen Bart

Positie: Keepertrainer BB

Contact

Opl
bio
PROFIELTRAINER - PAP-TRAINER U16-U17
Opl
Vereecken Bram

Vereecken Bram

Positie: PROFIELTRAINER - PAP-TRAINER U16-U17

Contact

Opl
bio
Physical coach BB
Opl
Ghozzi Adam

Ghozzi Adam

Positie: Physical coach BB

Contact

PHC
bio
Blessurepreventie Atletisering
PHC
Vander Meiren Karl

Vander Meiren Karl

Positie: Blessurepreventie Atletisering

Contact

MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

Vid
bio
Video analist
Vid
Van Den Branden Nico

Van Den Branden Nico

Positie: Video analist

Contact

SC
bio
Hoofd scouting
SC
Luyts Tom

Luyts Tom

Positie: Hoofd scouting

Contact:


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 05/08/23 12u00 KVK Avelgem - K. OLSA Brakel 3 - 5
zaterdag 12/08/23 13u30 K. OLSA Brakel - KVCSV Oostkamp 7 - 3
zaterdag 19/08/23 13u00 Tempo Overijse - K. OLSA Brakel 3 - 3
woensdag 23/08/23 19u30 SV Sottegem (U17) - K. OLSA Brakel 4 - 0
zaterdag 26/08/23 13u30 K. OLSA Brakel - KSKDJ Lovendegem 2 - 4

Competitiewedstrijden deel 1

zaterdag 02/09/23 14u30 K. OLSA BRAKEL - KSV OUDENAARDE 2 - 1
zaterdag 09/09/23 15u15 KFC SPARTA PETEGEM - K. OLSA BRAKEL 4 - 4
zaterdag 16/09/23 14u15 K. OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT 0 - 3
zaterdag 23/09/23 14u30 K.R.C. WAREGEM - K. OLSA BRAKEL 5 - 2
zaterdag 30/09/23 16u30 K. OLSA BRAKEL - KFC MERELBEKE 1 - 3
zaterdag 07/10/23 16u30 K. OLSA BRAKEL - KSKDJ LOVENDEGEM 5 - 1
zaterdag 14/10/23 14u00 K.S.C. WIELSBEKE - K. OLSA BRAKEL 2 - 2
zaterdag 21/10/23 13u30 KSV OUDENAARDE - K. OLSA BRAKEL 3 - 0
zaterdag 28/10/23 16u45 K. OLSA BRAKEL - KFC SPARTA PETEGEM 0 - 2
zaterdag 04/11/23 14u00 RACING CLUB GENT - K. OLSA BRAKEL 5 - 0
zaterdag 11/11/23 14u00 K. OLSA BRAKEL - K.R.C. WAREGEM 2 - 3
zaterdag 18/11/23 13u00 KFC MERELBEKE - K. OLSA BRAKEL 3 - 2
zaterdag 25/11/23 14u00 KSKDJ LOVENDEGEM - K. OLSA BRAKEL 2 - 4
zaterdag 02/12/23 16u30 K. OLSA BRAKEL - K.S.C. WIELSBEKE 0 - 3
 

Competitiewedstrijden deel 2

zaterdag 13/01/24 16u30 K. OLSA BRAKEL - TK MELDERT 4 - 2
zaterdag 20/01/24 14u00 RACING CLUB HARELBEKE - K. OLSA BRAKEL   afg  
zaterdag 27/01/24 17u00 K. OLSA BRAKEL - KFC MERELBEKE 0 - 1
zaterdag 03/02/24 17u00 KVC JONG LEDE - K. OLSA BRAKEL 3 - 1
zaterdag 10/02/24 12u00 K. OLSA BRAKEL - VK NINOVE 2 - 0
zaterdag 17/02/24 11u45 K. OLSA BRAKEL - VK NINOVE 2 - 3
zaterdag 24/02/24 16u30 TK MELDERT - K. OLSA BRAKEL   uitg  
zaterdag 02/03/24 12u00 K. OLSA BRAKEL - RACING CLUB HARELBEKE   -  
zaterdag 09/03/24 13u00 KFC MERELBEKE - K. OLSA BRAKEL   -  
zaterdag 16/03/24 16u30 K. OLSA BRAKEL - KVC JONG LEDE   -  
zondag 24/03/24 12u30 VK NINOVE - K. OLSA BRAKEL   -  
woensdag 27/03/24 20u00 TK MELDERT - K. OLSA BRAKEL   -  
zaterdag 06/04/24 14u30 K. OLSA BRAKEL - TK MELDERT   -  
zaterdag 13/04/24 14u00 RACING CLUB HARELBEKE - K. OLSA BRAKEL   -  
zaterdag 20/04/24 16u30 K. OLSA BRAKEL - KFC MERELBEKE   -  
zaterdag 27/04/24 17u00 KVC JONG LEDE - K. OLSA BRAKEL   -  
 

Klassement

Klassering deel 1

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K.S.V. OUDENAARDE 14 10 2 2 50 16 34 32
2 RACING CLUB GENT 14 9 3 2 38 10 28 29
3 K. RACING WAREGEM 14 8 5 1 32 31 1 25
4 K.F.C. SPARTA PETEGEM 14 6 6 2 31 25 6 20
4 K.S.C. WIELSBEKE 13 6 5 2 25 23 2 20
6 K.F.C. MERELBEKE 13 6 6 1 40 37 3 19
7 OLSA BRAKEL 14 3 9 2 23 39 -16 11
8 K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM 14 1 13 0 14 72 -58 3

Klassering deel 2

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 RACING CLUB HARELBEKE 6 5 0 1 24 9 15 16
2 K.F.C. MERELBEKE 6 4 1 1 18 10 8 13
3 K.V.C. JONG LEDE 6 3 2 1 18 8 10 10
4 OLSA BRAKEL 5 2 3 0 9 9 0 6
5 V.K. NINOVE 6 1 4 1 5 17 -12 4
6 THOR KOKERIJ-MELDERT 5 0 5 0 6 27 -21 0