U19
  • Amisi Jonathan
  • Ben Ahmed Amine
  • Carette Lars
  • Colyns Ilias
  • De Baerdemaeker Thibaut
  • De Greef Bjarne
  • De Maerteleire Jens
  • De Rijck Jasper
  • De Saveur Jonas
  • De Waele Mauritz
  • De Zutter Lennert
  • Demonty Yano
  • Demonty Yorgo
  • El Aoudi Abderrahmane
  • Geenens Krsten
  • Goossens Wout
  • Haegeman Liam
  • Lepez Owen
  • Libert Lucas
  • Martens Lenno
  • Segers Kjano
  • Uytterhaeghen Rune
  • Van Boven Lennard
  • Van Holder Lasse
  • Van Hyfte Jules
  • Van Rentergem Kyle
  • Vanhalle Luca
U19

Staff

Tr
bio
PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17
Tr
Watté Marnic

Watté Marnic

Positie: PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17

Contact

MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

Kin
bio
Kinesist
Kin
Ogez Rubben

Ogez Rubben

Positie: Kinesist

Contact

Mat
bio
Materiaalmeester
Mat
Modde Wim

Modde Wim

Positie: Materiaalmeester

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Carette Arnie

Carette Arnie

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

dinsdag 27/07/21 19u30 FC Bonanza (1ste ploeg) - K.OLSA Brakel 1 - 2
woensdag 04/08/21 20u00 E Elene-Grotenberge (3de prov) - K.OLSA Brakel 4 - 1
zaterdag 07/08/21 16u30 K.OLSA Brakel - SK St-Niklaas   afg  
woensdag 11/08/21 20u45 KVK Ninove - K.OLSA Brakel 3 - 1
zaterdag 14/08/21 16u30 K.OLSA Brakel - KSV Oostkamp 3 - 1
zaterdag 21/08/21 16u30 K.OLSA Brakel - FCV Dender EH 4 - 0
zaterdag 28/08/21 18u00 K.OLSA Brakel - Tempo Overijse 5 - 1

Competitiewedstrijden deel 1

zaterdag 04/09/21 16u45 K.OLSA BRAKEL - KFC SPARTA PETEGEM 1 - 2
zaterdag 11/09/21 16u00 KRC GENT - K.OLSA BRAKEL 1 - 3
zaterdag 18/09/21 16u45 K.OLSA BRAKEL - KSK DE JEUGD LOVENDEGEM 4 - 3
zaterdag 25/09/21 14u00 SC LOKEREN-TEMSE - K.OLSA BRAKEL 0 - 5
zaterdag 02/10/21 16u15 K.OLSA BRAKEL - SC EENDRACHT AALST 8 - 1
zaterdag 09/10/21 14u30 KSV OUDENAARDE - K.OLSA BRAKEL 0 - 5
zaterdag 16/10/21 16u45 K.OLSA BRAKEL - FCV DENDER EH 1 - 3
zaterdag 23/10/21 15u15 KFC SPARTA PETEGEM - K.OLSA BRAKEL 2 - 4
woensdag 03/11/21 20u15 K.OLSA BRAKEL - KRC GENT 5 - 1
zaterdag 06/11/21 17u00 KSK DE JEUGD LOVENDEGEM - K.OLSA BRAKEL 2 - 4
zaterdag 13/11/21 16u45 K.OLSA BRAKEL - SC LOKEREN-TEMSE 2 - 1
zaterdag 20/11/21 14u15 SC EENDRACHT AALST - K.OLSA BRAKEL 1 - 2
zaterdag 27/11/21 17u30 K.OLSA BRAKEL - KSV OUDENAARDE 7 - 1
zaterdag 04/12/21 12u00 FCV DENDER EH - K.OLSA BRAKEL 3 - 2

Competitiewedstrijden deel 2

zaterdag 08/01/22 16u30 K.OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT 4 - 2
zaterdag 15/01/22   F.C.V. DENDER E.H. - K.OLSA BRAKEL   uitg  
zaterdag 22/01/22 16u30 K.OLSA BRAKEL - V.K. NINOVE 4 - 2
zaterdag 29/01/22 14u15 S.C. EENDRACHT AALST - K.OLSA BRAKEL   uitg  
dinsdag 01/02/22 19u30 F.C.V. DENDER E.H. - K.OLSA BRAKEL 2 - 2
zaterdag 05/02/22 16u30 K.OLSA BRAKEL - S.K. PEPINGEN-HALLE 3 - 3
zaterdag 12/02/22 15u00 RFC WETTEREN - K.OLSA BRAKEL 1 - 2
zaterdag 19/02/22 16u30 K.OLSA BRAKEL - KSC LOKEREN-TEMSE 4 - 0
zaterdag 26/02/22     BYE        
zaterdag 05/03/22 16u00 RACING CLUB GENT - K.OLSA BRAKEL 2 - 5
zaterdag 12/03/22 16u30 K.OLSA BRAKEL - F.C.V. DENDER E.H. 3 - 2
zaterdag 19/03/22 16u30 V.K. NINOVE - K.OLSA BRAKEL 3 - 8
zaterdag 26/03/22 16u30 K.OLSA BRAKEL - S.C. EENDRACHT AALST 4 - 1
zaterdag 02/04/22 15u30 S.K. PEPINGEN-HALLE - K.OLSA BRAKEL 1 - 2
zaterdag 09/04/22 16u30 K.OLSA BRAKEL - RFC WETTEREN 7 - 1
zaterdag 16/04/22     BYE        
zaterdag 23/04/22 14u00 KSC LOKEREN-TEMSE - K.OLSA BRAKEL 2 - 4
zaterdag 30/04/22     BYE        

Klassement

Klassering deel 1

 

Ploeg

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

1 F.C.V. DENDER E.H. 14 11 0 3 52 19 33 36
2 K. OLSA BRAKEL 14 11 3 0 53 21 32 33
3 K.S.V. OUDENAARDE 14 6 6 2 35 38 -3 20
4 S.C. EENDRACHT AALST 13 6 7 0 22 28 -6 18
5 RACING CLUB GENT 13 5 6 2 26 32 -6 17
6 K.F.C. SPARTA PETEGEM 14 4 6 4 26 33 -7 16
7 K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM 14 2 8 4 21 38 -17 10
8 KSC LOKEREN-TEMSE 14 1 10 3 15 41 -26 6

Klassering deel 2

 

Ploeg

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

1 K. OLSA BRAKEL 14 12 0 2 55 22 33 38
2 S.C. EENDRACHT AALST 14 8 3 3 31 25 6 27
3 F.C.V. DENDER E.H. 14 7 1 6 50 21 29 27
4 RACING CLUB GENT 14 6 6 2 36 36 0 20
5 K.V.K. NINOVE 14 5 4 5 33 31 2 20
6 S.K. PEPINGEN-HALLE 14 2 9 3 20 45 -25 9
7 KSC LOKEREN-TEMSE 13 2 10 1 19 37 -18 7
8 RFC WETTEREN 13 1 10 2 16 43 -27 5