Beloften
  • Amisi Jonathan
  • Ben Ahmed Amine
  • Carette Lars
  • Colyns Ilias
  • De Baerdemaeker Thibaut
  • De Beck Chiaro
  • De Greef Bjarne
  • De Maerteleire Jens
  • De Rijck Jasper
  • De Saveur Jonas
  • De Waele Mauritz
  • De Zutter Lennert
  • Demonty Yano
  • Demonty Yorgo
  • Geenens Karsten
  • Goossens Wout
  • Gosseye Michiel
  • Haegeman Liam
  • Lepez Owen
  • Libert Lucas
  • Martens Lenno
  • Segers Kjano
  • Uytterhaeghen Rune
  • Van Boven Lennard
  • Van Holder Lasse
  • Van Hyfte Jules
  • Van Rentergem Kyle
  • Vanhalle Luca

Aspiranten A-kern

  • De Geyter Arvid
  • De Groote Milan
  • Enow Niels
  • Heremans Miel
Beloften

spelers

De Geyter Arvid

De Geyter Arvid

De Waele Mauritz

De Waele Mauritz

Heremans Miel

Heremans Miel

Staff

Tr
bio
PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17
Tr
Watté Marnic

Watté Marnic

Positie: PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17

Contact

Tr
bio
Trainer U19 - Jeugdopleider
Tr
Scheerlinck Jan

Scheerlinck Jan

Positie: Trainer U19 - Jeugdopleider

Contact

MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

Kin
bio
Kinesist
Kin
Ogez Rubben

Ogez Rubben

Positie: Kinesist

Contact

Mat
bio
Materiaalmeester
Mat
Modde Wim

Modde Wim

Positie: Materiaalmeester

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Van den Abeele Kris

Van den Abeele Kris

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Quina Mario

Quina Mario

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Carette Arnie

Carette Arnie

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

donderdag 04/08/22 20u00 E Elene-Grotenberge - K. OLSA Brakel 2 - 1
zondag 07/08/22 12u30 FCV Dender EH - K. OLSA Brakel 4 - 1
zaterdag 20/08/22 14u00 Erpe-Mere United - K. OLSA Brakel 3 - 3
dinsdag 23/08/22 20u00 RFC Wetteren - K. OLSA Brakel 5 - 0
zaterdag 27/08/22 9u00 K. OLSA Brakel - KVK Ninove 1 - 3

Competitiewedstrijden

vrijdag 02/09/22 20u15 FC LEBBEKE - K. OLSA BRAKEL 1 - 0
vrijdag 09/09/22 20u00 K. OLSA BRAKEL - EENDR. ELENE-GROTENBERGE 2 - 2
vrijdag 16/09/22 20u15 RACING CLUB GENT - K. OLSA BRAKEL 2 - 0
vrijdag 23/09/22 20u00 K. OLSA BRAKEL - K. HO WOLVERTEM MERCHTEM A 2 - 0
maandag 03/10/22 20u00 RFC WETTEREN - K. OLSA BRAKEL 2 - 2
vrijdag 07/10/22 20u00 K. OLSA BRAKEL - KFC VOORDE-APPELTERRE 1 - 0
vrijdag 14/10/22 20u00 K. OLSA BRAKEL - S.C. EENDRACHT AALST 5 - 2
maandag 17/10/22 20u15 K. OLSA Brakel - KSV Oudenaarde 2 - 2
vrijdag 21/10/22 20u00 AVANTI STEKENE - K. OLSA BRAKEL 6 - 3
vrijdag 28/10/22 20u30 S.K. PEPINGEN-HALLE - K. OLSA BRAKEL 0 - 2
vrijdag 04/11/22 19u30 K.V.V. ZELZATE A - K. OLSA BRAKEL 2 - 1
vrijdag 11/11/22 20u30 K. OLSA BRAKEL - ERPE-MERE UNITED A 4 - 1
vrijdag 18/11/22     BYE        
vrijdag 25/11/22 20u00 K. OLSA BRAKEL - KSC LOKEREN-TEMSE A 1 - 1
vrijdag 02/12/22 20u00 K.V.C. JONG LEDE - K. OLSA BRAKEL 3 - 2
vrijdag 09/12/22 20u00 K. OLSA BRAKEL - K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME 2 - 1
vrijdag 16/12/22 20u00 K. OLSA BRAKEL - FC LEBBEKE 4 - 1
donderdag 22/12/22 20u00 EENDR. ELENE-GROTENBERGE - K. OLSA BRAKEL 3 - 6
vrijdag 30/12/22     BYE        
vrijdag 06/01/23     BYE        
vrijdag 13/01/23     BYE        
vrijdag 20/01/23 19u30 K. OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT 2 - 6
vrijdag 27/01/23 20u30 K. HO WOLVERTEM MERCHTEM A - K. OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 03/02/23 20u00 K. OLSA BRAKEL - RFC WETTEREN   -  
vrijdag 10/02/23 20u00 KFC VOORDE-APPELTERRE - K. OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 17/02/23     BYE        
vrijdag 24/02/23 20u15 S.C. EENDRACHT AALST - K. OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 03/03/23 20u00 K. OLSA BRAKEL - AVANTI STEKENE   -  
vrijdag 10/03/23 20u00 K. OLSA BRAKEL - S.K. PEPINGEN-HALLE   -  
vrijdag 17/03/23 20u00 K. OLSA BRAKEL - K.V.V. ZELZATE A   -  
zaterdag 25/03/23 15u00 ERPE-MERE UNITED A - K. OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 31/03/23     BYE        
vrijdag 07/04/23     BYE        
vrijdag 14/04/23 19u30 KSC LOKEREN-TEMSE A - K. OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 21/04/23 20u00 K. OLSA BRAKEL - K.V.C. JONG LEDE   -  
vrijdag 28/04/23 20u00 K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME - K. OLSA BRAKEL   -  

Klassement

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K.V.V. ZELZATE A 13 10 2 1 42 17 25 31
2 S.C. EENDRACHT AALST 15 9 3 3 38 24 14 30
3 K. HO WOLVERTEM MERCHTEM A 15 8 4 3 40 19 21 27
3 OLSA BRAKEL 16 8 5 3 37 27 10 27
5 KSC LOKEREN-TEMSE A 13 8 3 2 31 16 15 26
5 RACING CLUB GENT 15 8 5 2 42 36 6 26
7 RFC WETTEREN 15 6 5 4 31 24 7 22
8 S.K. PEPINGEN-HALLE 14 6 5 3 26 20 6 21
9 K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME 15 5 6 4 41 34 7 19
10 K.V.C. JONG LEDE 14 5 8 1 30 42 -12 16
11 FC LEBBEKE 15 5 10 0 21 39 -18 15
12 ERPE-MERE UNITED A 15 4 9 2 28 43 -15 14
12 KFC VOORDE-APPELTERRE 15 4 9 2 29 54 -25 14
14 AVANTI STEKENE 14 3 8 3 27 39 -12 12
14 EENDR. ELENE-GROTENBERGE 16 3 10 3 27 56 -29 12