Beloften
  • Amisi Jonathan
  • Ben Ahmed Amine
  • Carette Lars
  • Colyns Ilias
  • De Baerdemaeker Thibaut
  • De Beck Chiaro
  • De Greef Bjarne
  • De Maerteleire Jens
  • De Rijck Jasper
  • De Saveur Jonas
  • De Waele Mauritz
  • De Zutter Lennert
  • Demonty Yano
  • Demonty Yorgo
  • Geenens Karsten
  • Goossens Wout
  • Gosseye Michiel
  • Haegeman Liam
  • Lepez Owen
  • Libert Lucas
  • Martens Lenno
  • Segers Kjano
  • Uytterhaeghen Rune
  • Van Boven Lennard
  • Van Holder Lasse
  • Van Hyfte Jules
  • Van Rentergem Kyle
  • Vanhalle Luca

Aspiranten A-kern

  • De Geyter Arvid
  • De Groote Milan
  • Enow Niels
  • Heremans Miel
  • Rizzo Stefano Natan

De foto van vorig seizoen wordt zo spoedig mogelijk aangepast

Beloften

spelers

De Beck Chiaro

De Beck Chiaro

De Geyter Arvid

De Geyter Arvid

De Baerdemaeker Thibaut

De Baerdemaeker Thibaut

De Groote Milan

De Groote Milan

De Rijck Jasper

De Rijck Jasper

De Waele Mauritz

De Waele Mauritz

Enow Niels

Enow Niels

Haegeman Liam

Haegeman Liam

Gosseye Michiel

Gosseye Michiel

Heremans Miel

Heremans Miel

Libert Lucas

Libert Lucas

Neufkens Flor

Neufkens Flor

Neufkens Warre

Neufkens Warre

Rizzo Stefano Natan

Rizzo Stefano Natan

Segers Kjano

Segers Kjano

Uytterhaeghen Rune

Uytterhaeghen Rune

Van Boven Lennard

Van Boven Lennard

Staff

Tr
bio
PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17
Tr
Watté Marnic

Watté Marnic

Positie: PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17

Contact

Tr
bio
Trainer B-kern - Jeugdopleider
Tr
Bruggeman Pieter

Bruggeman Pieter

Positie: Trainer B-kern - Jeugdopleider

Contact

T3
bio
T3 - Jeugdopleider
T3
Fogel Loïck

Fogel Loïck

Positie: T3 - Jeugdopleider

Contact

MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

Vid
bio
Video analist - JC BB
Vid
Van Den Branden Nico

Van Den Branden Nico

Positie: Video analist - JC BB

Contact

Kin
bio
Kinesist
Kin
Ogez Rubben

Ogez Rubben

Positie: Kinesist

Contact

Mat
bio
Materiaalmeester
Mat
Modde Wim

Modde Wim

Positie: Materiaalmeester

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Van den Abeele Kris

Van den Abeele Kris

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Quina Mario

Quina Mario

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Carette Arnie

Carette Arnie

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 24/07/21 11u00 SV Zulte-Waregem (U18) - K.OLSA Brakel 1 - 3
woensdag 28/07/21 19u30 KSV Oostkamp - K.OLSA Brakel 2 - 4
zondag 01/08/21   FC Herne (1ste ploeg) - K.OLSA Brakel 10 - 0
woensdag 04/08/21 20u00 K.OLSA Brakel - RFC Wetteren 2 - 0
woensdag 11/08/21 19u15 KSV Maarkedal (1ste ploeg) - K.OLSA Brakel 2 - 0
dinsdag 17/08/21 20u00 K.OLSA Brakel - Entente Acren Lessines 1 - 2
zaterdag 21/08/21 12u30 FCV Dender EH - K.OLSA Brakel 3 - 2
woensdag 25/08/21 19u30 RSC Anderlecht (U21) - K.OLSA Brakel 3 - 0
zaterdag 28/08/21 16u00 KSV Oudenaarde - K.OLSA Brakel 0 - 3
woensdag 15/09/21 20u00 K.OLSA Brakel - Union St-Gilloise (EU18) 3 - 1
dinsdag 05/10/21 20u00 RAAL La Louvière - K.OLSA Brakel 6 - 0
woensdag 20/10/21 20u00 K.OLSA Brakel - RSC Charleroi (EU18)   -