Beloften
  • Claus Tibo
  • De Beck Chiaro
  • De Geyter Arvid 
  • De Groote Milan
  • D'Hondt Matisse
  • Enow Niels
  • Faingnaert Angelo
  • Foubert Jentel
  • Gerardi Arnaud
  • Gosseye Michiel
  • Groenez Ian
  • Hellemonds Iben
  • Heremans Miel
  • Kasaba Altan
  • Limpens Siebe
  • Lwela Ndembe Kadefi Francis
  • Neufkens Flor
  • Neufkens Warre 
  • Rizzo Stefano Natan
  • Uyttenhove Haithan
  • Vandriessche Boy
  • Van Ongevalle Jelle
  • Van Wichelen Jarne
  • Vanhelleputte Maarten
  • Watté Noë
Beloften

spelers

Claus Tibo

Claus Tibo

De Beck Chiaro

De Beck Chiaro

De Geyter Arvid

De Geyter Arvid

De Groote Milan

De Groote Milan

D'Hondt Matisse

D'Hondt Matisse

Enow Niels

Enow Niels

Foubert Jentel

Foubert Jentel

Gerardi Arnaud

Gerardi Arnaud

Gosseye Michiel

Gosseye Michiel

Groenez Ian

Groenez Ian

Hellemonds Iben

Hellemonds Iben

Heremans Miel

Heremans Miel

Kasaba Altan

Kasaba Altan

Limpens Siebe

Limpens Siebe

Lwela Ndembe Kadefi Francis

Lwela Ndembe Kadefi Francis

Neufkens Flor

Neufkens Flor

Neufkens Warre

Neufkens Warre

Rizzo Stefano Natan

Rizzo Stefano Natan

Uyttenhove Haithan

Uyttenhove Haithan

Vandriessche Boy

Vandriessche Boy

Vanhelleputte Maarten

Vanhelleputte Maarten

Van Ongevalle Jelle

Van Ongevalle Jelle

Van Wichelen Jarne

Van Wichelen Jarne

1
bio
Doelman
1
Watté Noë

Watté Noë

Positie: Doelman

Geboortedatum

12-03-2001

Carrière

  • K OLSA Brakel (01/08/2007-...)

Staff

Tr
Bruggeman Pieter

Bruggeman Pieter

Positie: Trainer

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Rubbens Marijke

Rubbens Marijke

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Luyts Tom

Luyts Tom

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Quina Mario

Quina Mario

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

donderdag 25/07/19 19u30 SK Munkzwalm (1ste ploeg) - K.OLSA Brakel (B + U19) 2 - 2
zaterdag 03/08/19 16u00 K.OLSA Brakel - KMSK Deinze 1 - 4
donderdag 08/08/19 20u00 K.OLSA Brakel - Jong Zulte 8 - 1
woensdag 14/08/19 20u00 K.OLSA Brakel - KSV Roeselare 1 - 3
vrijdag 16/08/19 20u00 K.OLSA Brakel - WIK Boekel afgelast
zondag 18/08/19 10u30 K.OLSA Brakel - FC Gullegem afgelast
woensdag 21/08/19 20u00 K.OLSA Brakel - KSK Ronse 5 - 5
zondag 25/08/19 15u00 KVCDT Borsbeke (1ste ploeg) - K.OLSA Brakel 5 - 1
maandag 09/09/19 20u00 K.OLSA Brakel - E Elene-Grotenberge 1 - 2
dinsdag 07/01/20 20u00 K.OLSA Brakel - SV Everbeek (1ste ploeg) 3 - 1
vrijdag 10/01/20 20u00 K.OLSA Brakel - E Elene-Grotenberge   -  

Competitiewedstrijden

vrijdag 30/08/19 20u30 K.OLSA BRAKEL - FOOTBALL CLUB GULLEGEM 3 - 3
vrijdag 06/09/19 20u00 K.V.K. WESTHOEK - K.OLSA BRAKEL 2 - 3
vrijdag 13/09/19     BYE        
vrijdag 20/09/19 20u00 K.S.K. OOSTNIEUWKERKE A - K.OLSA BRAKEL 2 - 3
vrijdag 27/09/19 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.F.C. MERELBEKE 0 - 4
vrijdag 04/10/19 20u00 K.S.V. OUDENAARDE - K.OLSA BRAKEL 5 - 2
vrijdag 11/10/19 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.V.C. WINGENE 5 - 0
vrijdag 18/10/19 20u00 K.S.C. DIKKELVENNE A - K.OLSA BRAKEL 1 - 2
vrijdag 25/10/19 20u30 K.OLSA BRAKEL - S.C.T. MENEN 3 - 2
vrijdag 01/11/19 20u30 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A - K.OLSA BRAKEL 5 - 2
vrijdag 08/11/19 20u30 K.OLSA BRAKEL - TORHOUT 1992 KM 3 - 2
vrijdag 15/11/19 20u00 R. KNOKKE F.C. - K.OLSA BRAKEL 2 - 4
vrijdag 22/11/19 20u00 K.S.K. RONSE - K.OLSA BRAKEL 0 - 0
vrijdag 29/11/19 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.F.C. SPARTA PETEGEM 1 - 3
vrijdag 06/12/19 20u00 RACING CLUB HARELBEKE - K.OLSA BRAKEL afgelast
vrijdag 13/12/19 20u00 FOOTBALL CLUB GULLEGEM - K.OLSA BRAKEL 1 - 1
vrijdag 20/12/19 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.V.K. WESTHOEK 1 - 0
vrijdag 27/12/19     BYE        
vrijdag 03/01/20     BYE        
vrijdag 10/01/20     BYE        
vrijdag 17/01/20 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.S.K. OOSTNIEUWKERKE A   -  
vrijdag 24/01/20     BYE        
maandag 03/02/20 20u00 K.F.C. MERELBEKE - K.OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 07/02/20 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.S.V. OUDENAARDE   -  
maandag 10/02/20 20u00 RACING CLUB HARELBEKE - K.OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 14/02/20 20u00 K.V.C. WINGENE - K.OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 21/02/20 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.S.C. DIKKELVENNE A   -  
vrijdag 28/02/20     BYE        
zaterdag 07/03/20 14u30 S.C.T. MENEN - K.OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 13/03/20 20u30 K.OLSA BRAKEL - FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A   -  
vrijdag 20/03/20 20u00 TORHOUT 1992 KM - K.OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 27/03/20 20u30 K.OLSA BRAKEL - R. KNOKKE F.C.   -  
vrijdag 03/04/20 20u30 K.OLSA BRAKEL - K.S.K. RONSE   -  
vrijdag 10/04/20     BYE        
vrijdag 17/04/20 20u00 K.F.C. SPARTA PETEGEM - K.OLSA BRAKEL   -  
vrijdag 24/04/20 20u30 K.OLSA BRAKEL - RACING CLUB HARELBEKE   -  

Klassement

Plaats Clubnaam M W V G + - +/- Ptn
1 K.F.C. MERELBEKE 15 11 3 1 53 17 36 34
2 K.S.V. OUDENAARDE 15 9 3 3 42 18 24 30
2 FOOTBALL CLUB GULLEGEM 16 9 4 3 53 35 18 30
4 K.F.C. SPARTA PETEGEM 16 9 6 1 40 28 12 28
5 K. OLSA BRAKEL 15 8 4 3 33 32 1 27
6 K.S.K. RONSE 15 8 5 2 46 29 17 26
7 K.S.C. DIKKELVENNE A 16 8 7 1 55 36 19 25
7 RACING CLUB HARELBEKE 14 8 5 1 30 20 10 25
9 K.V.K. WESTHOEK 16 7 6 3 31 24 7 24
10 TORHOUT 1992 KM 14 7 6 1 39 30 9 22
11 K.V.C. WINGENE 15 5 9 1 24 56 -32 16
12 S.C.T. MENEN 15 5 10 0 29 56 -27 15
13 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A 15 4 8 3 25 29 -4 15
14 R. KNOKKE F.C. 15 3 11 1 24 49 -25 10
15 K.S.K. OOSTNIEUWKERKE A 14 0 14 0 12 77 -65 0