U17
  • Celis Stijn
  • Claus Dennis
  • Clément Alessio
  • Collier Kobe
  • Collyns Milan
  • De Temmerman Tibo
  • Declercq Jari
  • Diependaele Achiel
  • Jolie Maxime
  • Mauroit Charles
  • Steenhoudt Lukas
  • Tchamekh Sabri
  • Thesin Victor
  • Van Caelenbergh Matteo
  • Van Den Borre  Junior 
  • Vanden Bremt Haki
  • Verwee Julien
  • Vijls Seppe
U17

Staff

JM
bio
Jeugdmanager
JM
De Zutter Franky

De Zutter Franky

Positie: Jeugdmanager

Contact

TVJ
bio
Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding
TVJ
Vande Walle Kjell

Vande Walle Kjell

Positie: Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider - Physical coach
Opl
Ghozzi Lassaad

Ghozzi Lassaad

Positie: Jeugdopleider - Physical coach

Contact

KT
bio
Jeugdopleider - Keepers BB
KT
Browaeys Marino

Browaeys Marino

Positie: Jeugdopleider - Keepers BB

Contact

Vid
bio
Video analist - JC BB
Vid
Van Den Branden Nico

Van Den Branden Nico

Positie: Video analist - JC BB

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
Vereecken Bram

Vereecken Bram

Positie: Jeugdopleider

Contact

Opl
bio
PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17
Opl
Watté Marnic

Watté Marnic

Positie: PF-Coördinator - Profieltrainer U16-U17

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider - PAP-trainer
Opl
François Frederic

François Frederic

Positie: Jeugdopleider - PAP-trainer

Contact

Opl
bio
PAP-trainer PF-U17-U16
Opl
Leroy Bram

Leroy Bram

Positie: PAP-trainer PF-U17-U16

Contact

MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Declercq Filip

Declercq Filip

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 04/09/21 14u30 KSV OUDENAARDE K.OLSA BRAKEL 7 - 0
woensdag 11/08/21 20u00 K.OLSA Brakel - SV Zulte-Waregem 0 - 1
zaterdag 14/08/21 13u30 K.OLSA Brakel - KSV Oostkamp 1 - 2
zaterdag 21/08/21 10u00 FCV Dender EH - K.OLSA Brakel 4 - 1
zaterdag 28/08/21 18u30 K.OLSA Brakel - Tempo Overijse 0 - 3
woensdag 23/03/22 20u00 E Elene-Grotenberge - K.OLSA Brakel   -  

Competitiewedstrijden deel 1

zaterdag 04/09/21 14u30 KSV OUDENAARDE K.OLSA BRAKEL 7 - 0
zaterdag 11/09/21 15u30 K.OLSA BRAKEL KFC VW HAMME 3 - 0
zaterdag 18/09/21 14u30 KSK DJ LOVENDEGEM K.OLSA BRAKEL 2 - 0
zaterdag 25/09/21 15u00 K.OLSA BRAKEL KFC SPARTA PETEGEM 0 - 2
zaterdag 02/10/21 15u00 SK SINT-NIKLAAS K.OLSA BRAKEL 1 - 2
zaterdag 09/10/21 14u00 KRC GENT K.OLSA BRAKEL 8 - 2
zaterdag 16/10/21 14u00 K.OLSA BRAKEL RFC WETTEREN 4 - 3
zaterdag 23/10/21 14u00 K.OLSA BRAKEL KSV OUDENAARDE 1 - 4
zaterdag 30/10/21 14u30 KFC VW HAMME K.OLSA BRAKEL 2 - 1
zaterdag 06/11/21 16u00 K.OLSA BRAKEL KSK DJ LOVENDEGEM 6 - 3
zaterdag 13/11/21 15u15 KFC SPARTA PETEGEM K.OLSA BRAKEL   uit  
zaterdag 20/11/21 14u00 K.OLSA BRAKEL SK SINT-NIKLAAS 6 - 1
zaterdag 27/11/21 15u30 K.OLSA BRAKEL KRC GENT   uitg  
woensdag 01/12/21 19u45 KFC SPARTA PETEGEM K.OLSA BRAKEL   uitg  
zaterdag 04/12/21 13u00 RFC WETTEREN K.OLSA BRAKEL   uitg  
zaterdag 18/12/21     BYE        
woensdag 22/12/21 18u00 K.OLSA BRAKEL - KRC GENT   uitg  
zaterdag 25/12/21     BYE        

Competitiewedstrijden deel 2

zaterdag 08/01/22 14u00 K.OLSA BRAKEL - V. BEERSEL DROGENBOS A 6 - 0
zaterdag 15/01/22 14u00 K.F.C. RHOD.-DE HOEK - K.OLSA BRAKEL 4 - 5
zaterdag 22/01/22 15u00 K.V.K. AVELGEM - K.OLSA BRAKEL 6 - 2
zaterdag 29/01/22 13u30 K.OLSA BRAKEL - K.F.C. EPPEGEM A 2 - 3
zaterdag 05/02/22 15u30 S.K. PEPINGEN-HALLE - K.OLSA BRAKEL 1 - 6
zaterdag 12/02/22 13u30 K.OLSA BRAKEL - RACING CLUB HARELBEKE 2 - 1
zaterdag 19/02/22 14u30 K.F.C. V.W. HAMME - K.OLSA BRAKEL   uitg  
zaterdag 26/02/22     BYE        
zaterdag 05/03/22 16u00 V. BEERSEL DROGENBOS A - K.OLSA BRAKEL 3 - 7
zaterdag 12/03/22 13u30 K.OLSA BRAKEL - K.F.C. RHOD.-DE HOEK 5 - 1
zaterdag 19/03/22 13u30 K.OLSA BRAKEL - K.V.K. AVELGEM 4 - 2
zaterdag 26/03/22 16u00 K.F.C. EPPEGEM A - K.OLSA BRAKEL 3 - 1
zaterdag 02/04/22 13u30 K.OLSA BRAKEL - S.K. PEPINGEN-HALLE 2 - 1
zaterdag 09/04/22 14u00 RACING CLUB HARELBEKE - K.OLSA BRAKEL   -  
zaterdag 16/04/22     BYE     -  
zaterdag 23/04/22 13u30 K.OLSA BRAKEL - K.F.C. V.W. HAMME   -  
zaterdag 30/04/22     BYE     -  

Klassement

Klassering deel 1

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K.S.V. OUDENAARDE 13 10 1 2 65 22 43 32
2 RACING CLUB GENT 13 9 3 1 58 22 36 28
3 K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME 14 5 5 4 30 30 0 19
4 K.F.C. SPARTA PETEGEM A 11 5 5 1 20 25 -5 16
5 K. OLSA BRAKEL 11 5 6 0 25 33 -8 15
6 K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM A 14 4 8 2 26 58 -32 14
7 RFC WETTEREN 13 3 6 4 25 30 -5 13
8 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A 13 1 10 2 14 53 -39 5

Klassering deel 2

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K. OLSA BRAKEL 12 9 3 0 44 26 18 27
2 S.K. PEPINGEN-HALLE 12 7 3 2 37 25 12 23
3 RACING CLUB HARELBEKE 12 6 3 3 42 22 20 21
3 K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME 11 6 2 3 41 26 15 21
5 K.F.C. EPPEGEM A 12 6 4 2 40 32 8 20
6 K.V.K. AVELGEM 11 4 6 1 30 31 -1 13
7 VERBR. BEERSEL DROGENBOS A 12 1 9 2 24 66 -42 5
8 K.F.C. RHODIENNE-DE HOEK 12 1 10 1 21 51 -30 4