Jeugdbestuur

 
jeugdvoorzitter@olsabrakel.be
0498 85 35 10
Leroy Eric Jeugdvoorzitter
 
jeugdmanager@olsabrakel.be
0476 66 66 46
Van der Bracht Olivier Jeugdmanager
 
tornooiverantwoordelijke@olsabrakel.be
0468 20 03 29
Claus Luc Tornooiverantwoordelijke
 
jeugdsecretaris@olsabrakel.be
0477 50 60 77
Rubbens Marijke Jeugdsecretaris
 
jeugdmateriaalmeester@olsabrakel.be
0494 32 15 42

Laureyns Els

Jeugdmateriaalmeester
   
jeugdpenningmeester@olsabrakel.be
0486 98 29 05
Vanderlinden Monia Jeugdpenningmeester
 
secretaris@olsabrakel.be
0486 86 02 12
Andries Johan Gerechtigd correspondent - Secretaris
 
jc-u6u7@olsabrakel.be
0468 25 72 40
De Zutter Franky Coördinator U6-U7
 
eddy.deprez1@gmail.com
0474 81 98 72
De Prez Eddy Werkend lid