Jeugdbestuur

 
jeugdvoorzitter@olsabrakel.be
0473 97 83 33
Vermeulen Bart Jeugdvoorzitter ad interim
 
ericleroy96@gmail.com
0498 85 35 10
Leroy Eric Ere-jeugdvoorzitter
 
jeugdmanager@olsabrakel.be
0468 25 72 40
   
De Zutter Franky Jeugdmanager
   
tornooiverantwoordelijke@olsabrakel.be
   
  Tornooiverantwoordelijke
   
jeugdsecretaris@olsabrakel.be
   
  Jeugdsecretaris
   
jeugdmateriaalmeester@olsabrakel.be
   

 

Jeugdmateriaalmeester
   
jeugdpenningmeester@olsabrakel.be
   
  Jeugdpenningmeester
 
secretaris@olsabrakel.be
0486 86 02 12
Andries Johan Gerechtigd correspondent - Secretaris
 
eddy.deprez1@gmail.com
0474 81 98 72
De Prez Eddy Werkend lid
 
ingevd@yahoo.com
0496 05 21 59
Van Dooren Inge Werkend lid