U15

Appelmans Niels - Ben Ahmed Amir - Bozoglu Keano - D'hoker Corneel - De Backer Robbe - De Cooman Jelle - De Cooman Jore - De Leener Niels - De Maere Robbe - De Pelsmaeker Ramon - Donie Luca - Eliano Kobe - Khouya Adam - Neirinckx Eli - T'joen Léon - Temmerman Jils - Ugurlu Enes - Van De Velde Lenn - Vandeperre Mathis - Verleyen Lennert

U15

Staff

JM
bio
Jeugdmanager
JM
De Zutter Franky

De Zutter Franky

Positie: Jeugdmanager

Contact

TVJ
bio
Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding
TVJ
Vande Walle Kjell

Vande Walle Kjell

Positie: Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding

Contact

SD
bio
Sportief directeur
SD
Schepens Thomas

Schepens Thomas

Positie: Sportief directeur

Contact

  • 0475 79 12 26
  • directeurvoetbal@olsabrakel.be
JC
bio
Coördinator U13-U14-U15
JC
Delespesse Kurt

Delespesse Kurt

Positie: Coördinator U13-U14-U15

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
Van Overwaele Glen

Van Overwaele Glen

Positie: Jeugdopleider

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
Van Herrewege Xander

Van Herrewege Xander

Positie: Jeugdopleider

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
T'Joen Wim

T'Joen Wim

Positie: Jeugdopleider

Contact

KT
bio
Keepertrainer BB
KT
Verstichelen Bart

Verstichelen Bart

Positie: Keepertrainer BB

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider - PAP-trainer U14-U15
Opl
De Maere Steven

De Maere Steven

Positie: Jeugdopleider - PAP-trainer U14-U15
Opl
bio
Physical coach BB
Opl
Ghozzi Adam

Ghozzi Adam

Positie: Physical coach BB

Contact

PHC
bio
Blessurepreventie Atletisering
PHC
Vander Meiren Karl

Vander Meiren Karl

Positie: Blessurepreventie Atletisering

Contact

MC
bio
Mental Coach
MC
Browaeys Robrecht

Browaeys Robrecht

Positie: Mental Coach

Contact

Vid
bio
Video analist
Vid
Van Den Branden Nico

Van Den Branden Nico

Positie: Video analist

Contact

SC
bio
Hoofd scouting
SC
Luyts Tom

Luyts Tom

Positie: Hoofd scouting

Contact:


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 29/07/23 10u00 K. OLSA Brakel - RFC Wetteren 14 - 1
zaterdag 05/08/23 13u30 K. OLSA Brakel - KVK Avelgem 8 - 0
zaterdag 12/08/23 16u00 KSC Oostkamp - K. OLSA Brakel 7 - 1
zaterdag 19/08/23 13u30 K. OLSA Brakel - Tempo Overijse 3 - 1
woensdag 30/08/23 16u00 K. OLSA Brakel - KVK Ninove 2 - 5
woensdag 11/10/23 18u00 Club NXT (U14) - K. OLSA Brakel 11 - 2

Competitiewedstrijden deel 1

zaterdag 02/09/23 15u00 KVC JONG LEDE A - K. OLSA BRAKEL 3 - 5
zaterdag 09/09/23 11u45 K. OLSA BRAKEL - VK NINOVE 3 - 1
zaterdag 16/09/23 16u00 KVE DRONGEN A - K. OLSA BRAKEL 0 - 6
zaterdag 23/09/23 11u45 K. OLSA BRAKEL - KSV OUDENAARDE 3 - 4
zaterdag 30/09/23 14u00 RACING CLUB GENT - K. OLSA BRAKEL 8 - 1
zaterdag 07/10/23 14u15 K. OLSA BRAKEL - KFC MERELBEKE A 3 - 2
zaterdag 14/10/23 15u30 K. OLSA BRAKEL - KFC SPARTA PETEGEM A 3 - 2
zaterdag 21/10/23 12u15 K. OLSA BRAKEL - KVC JONG LEDE A 0 - 2
zaterdag 28/10/23 13u15 VK NINOVE - K. OLSA BRAKEL 3 - 1
zaterdag 04/11/23 14u30 K. OLSA BRAKEL - KVE DRONGEN A 3 - 6
zaterdag 11/11/23 13u30 KSV OUDENAARDE - K. OLSA BRAKEL 3 - 5
zaterdag 18/11/23 14u15 K. OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT 2 - 6
zaterdag 25/11/23 13u00 KFC MERELBEKE A - K. OLSA BRAKEL 2 - 2
zaterdag 02/12/23 15u15 KFC SPARTA PETEGEM A - K. OLSA BRAKEL 2 - 3
 

Competitiewedstrijden deel 2

zaterdag 13/01/24 12u15 K.OL.WIJGMAAL A - K. OLSA BRAKEL 2 - 2
zaterdag 20/01/24 14u15 K. OLSA BRAKEL - VK NINOVE   afg  
zaterdag 27/01/24 16u30 KSC.GRIMBERGEN A - K. OLSA BRAKEL 3 - 3
zaterdag 17/02/24 12u30 K.DIEGEM SPORT A - K. OLSA BRAKEL 6 - 4
zaterdag 24/02/24 16u30 K. OLSA BRAKEL - TEMPO OVERIJSE A 2 - 5
zaterdag 02/03/24 14u00 SK.PEPINGEN-HALLE A - K. OLSA BRAKEL   -  
zaterdag 09/03/24 12u00 K. OLSA BRAKEL - K.OL.WIJGMAAL A   -  
zaterdag 16/03/24 13u15 VK NINOVE - K. OLSA BRAKEL   -  
zaterdag 23/03/24 14u15 K. OLSA BRAKEL - KSC.GRIMBERGEN A   -  
zaterdag 13/04/24 14u15 K. OLSA BRAKEL - K.DIEGEM SPORT A   -  
zaterdag 20/04/24 12u45 TEMPO OVERIJSE A - K. OLSA BRAKEL   -  
zaterdag 27/04/24 14u15 K. OLSA BRAKEL - SK.PEPINGEN-HALLE A   -  

Klassement

Klassering deel 1

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 RACING CLUB GENT 14 13 1 0 89 21 68 39
2 K.S.V. OUDENAARDE 14 10 4 0 60 37 23 30
3 V.K. NINOVE 14 7 6 1 47 40 7 22
3 OLSA BRAKEL 14 7 6 1 40 44 -4 22
5 K.F.C. MERELBEKE A 14 6 6 2 39 39 0 20
6 K.V.E. DRONGEN A 13 5 6 2 33 48 -15 17
7 K.V.C. JONG LEDE A 12 1 10 1 24 61 -37 4
7 K.F.C. SPARTA PETEGEM A 13 1 11 1 18 60 -42 4

Klassering deel 2

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 K. DIEGEM SPORT A 4 3 0 1 17 9 8 10
2 K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL A 4 2 0 2 10 8 2 8
3 K.S.C. GRIMBERGEN A 3 2 0 1 9 5 4 7
4 V.K. NINOVE 4 1 1 2 11 10 1 5
5 TEMPO OVERIJSE A 5 1 3 1 12 13 -1 4
6 OLSA BRAKEL 4 0 2 2 11 16 -5 2
7 S.K. PEPINGEN-HALLE A 4 0 3 1 7 16 -9 1