Hoofdbestuur

 
voorzitter@olsabrakel.be
0495 24 78 05
Van den Berghe Stephan Voorzitter
 
bart.vermeulen@olsabrakel.be
0473 97 83 33
Vermeulen Bart                CEO
 
secretaris@olsabrakel.be
0486 86 02 12
Andries Johan                  Secretaris - gerechtigd correspondent
 
penningmeester@olsabrakel.be
0477 20 22 64
Roos Johan Penningmeester
 
llemarcq@hotmail.com
0476 40 02 96
Lemarcq Luc Ondervoorzitter - Lid technisch comité
 
sportiefmanager@olsabrakel.be
0478 55 16 85
Huysveld Steven Hoofd technisch comité
   
bart@vento.be
0475 86 99 07
Modde Bart Lid technisch comité
 
wim.modde@olsabrakel.be
0497 79 46 29
Modde Wim Afgevaardigde 1ste ploeg
 
luc_en_nadine@skynet.be
0476 89 63 87
De Ridder Luc Logistiek verantwoordelijke
 
jeugdvoorzitter@olsabrakel.be
0498 85 35 10
Leroy Eric Jeugdvoorzitter
 
marketeer@olsabrakel.be
0479 47 53 77
Guillemaere Dieter Commercieel directeur
   
   
055 42 27 37
Hove Gratiën Eresecretaris