Dames 2de provinciale

Alle speelsters

Bourgeois Britt - Bruynooghe Anna - Catry Kaatje - De Bleeckere Reina - De Bock Ilke - De Clercq Sarah - De Pauw Anne - De Taeye Nell - De Temmerman Hanne - Decorte Elle - Dekeukelaere Jente - Delhaye Noa - Deparck Eva - Dept Céline - Devos Julie - Doclo Julie - Dupont Margaux - Ducoulombier Amelie - Eeckhout Stien - Faveyts Floor - Godijn Lindsay - Haesebroek Yana - Holderbeke Inte - Krimel Yasmina - Legon Mayna - Meersschaert Limke - Meganck Amber - Neckebroeck Emma - Olivier Hinke - Pieters Jana - Ponnet Jintse - Sardeur Nel - Telier Lauren - Van Cauwenberghe Lauren - Van Ongeval Kimberly - Van Wambeke Emma - Van Wymeersch Lize - Vandecasteele Camille - Vandenhaute Noor - Vangheluwe Annelies - Veegaete Tess - Vekeman Mette-Marit - Verscheure Eva

Staff

T1
Van Boxstael Steve

Van Boxstael Steve

Positie: Trainer
Tr
bio
Keepertrainer
Tr
Ghijselinck Dieter

Ghijselinck Dieter

Positie: Keepertrainer

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Fort Tom

Fort Tom

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 05/08/23 14u30 KAA Gent - K. OLSA Brakel B 6 - 0
vrijdag 18/08/23 20u00 SK Eernegem - K. OLSA Brakel B 1 - 4
zaterdag 26/08/23 17u30 KVV Kester-Gooik - K. OLSA Brakel B 1 - 10
vrijdag 27/10/23 20u15 E Mazenzele Opwijk - K. OLSA Brakel B 1 - 0
maandag 06/11/23 20u00 E Hekelgem - K. OLSA Brakel B 1 - 4
vrijdag 26/01/24 20u15 K. OLSA Brakel B - JV De Pinte 1 - 4

Hofman-cup

vrijdag 01/09/23 20u30 K. OLSA BRAKEL B - RSL DENDERHOUTEM 8 - 1
zondag 10/09/23 15u00 FC BOSDAM BEVEREN B - K. OLSA BRAKEL B 1 - 4
vrijdag 15/09/23 20u15 K. OLSA BRAKEL B - KVE DRONGEN B 1 - 0
zondag 24/09/23 15u00 KFCE ZELE A - K. OLSA BRAKEL B 2 - 0

Competitiewedstrijden

zondag 01/10/23 15u00 KLUISBERGEN SP - K. OLSA BRAKEL B 1 - 3
vrijdag 13/10/23 20u00 FC GAVERE-ASPER - K. OLSA BRAKEL B 1 - 5
vrijdag 20/10/23 20u15 K. OLSA BRAKEL B - KVVS SERSK-SCHELLEBELLE 5 - 0
vrijdag 10/11/23 20u15 KVVHT ZWIJNAARDE - K. OLSA BRAKEL B 0 - 2
vrijdag 17/11/23 20u15 K. OLSA BRAKEL B - RSL DENDERHOUTEM 6 - 0
vrijdag 24/11/23 20u15 KFC MERELBEKE B - K. OLSA BRAKEL B 0 - 7
vrijdag 01/12/23 20u15 K. OLSA BRAKEL B - VK NINOVE B 4 - 1
zaterdag 09/12/23 19u30 KFCJ SCHOONAARDE A - K. OLSA BRAKEL B 4 - 5
vrijdag 12/01/24 20u15 K. OLSA BRAKEL B - E. ELENE-GROTENBERGE 1 - 1
vrijdag 19/01/24 20u15 K. OLSA BRAKEL B - KLUISBERGEN SP   afg  
vrijdag 02/02/24 20u15 K. OLSA BRAKEL B - FC GAVERE-ASPER 8 - 0
vrijdag 09/02/24 20u15 K. OLSA BRAKEL B - KLUISBERGEN SP 2 - 0
vrijdag 23/02/24 20u00 KVVS SERSK-SCHELLEBELLE - K. OLSA BRAKEL B 2 - 4
vrijdag 01/03/24 20u15 K. OLSA BRAKEL B - KVVHT ZWIJNAARDE 1 - 0
zondag 10/03/24 14u00 RSL DENDERHOUTEM - K. OLSA BRAKEL B 0 - 5
vrijdag 15/03/24 20u15 K. OLSA BRAKEL B - KFC MERELBEKE B 3 - 0
zaterdag 23/03/24 20u00 VK NINOVE B - K. OLSA BRAKEL B 3 - 3
vrijdag 12/04/24 20u15 K. OLSA BRAKEL B - KFCJ SCHOONAARDE A   -  
vrijdag 26/04/24 20u15 E. ELENE-GROTENBERGE - K. OLSA BRAKEL B   -  
 

Klassement

  Ploeg M W V G + - +/- PTN
1 OLSA BRAKEL B 15 14 0 1 61 10 51 43
2 V.K. NINOVE B 15 12 2 1 56 17 39 37
3 K.F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE A 15 10 3 2 62 24 38 32
4 KLUISBERGEN SPORTIEF 14 7 6 1 49 31 18 22
5 K.V.V.HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE 16 7 9 0 41 29 12 21
6 KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB. 15 6 8 1 42 51 -9 19
7 K.F.C. MERELBEKE B 15 5 7 3 26 31 -5 18
8 EENDR. ELENE-GROTENBERGE 14 4 9 1 22 69 -47 13
9 F.C. GAVERE-ASPER 14 3 11 0 21 55 -34 9
10 RED STAR LADIES DENDERHOUTEM 15 1 14 0 15 78 -63 3