U11B
  • Atonane Badredine
  • Boudhair Imran
  • Cooreman Iljo
  • D'Haeseleer Milan
  • D'hose Robbe
  • De Brul Maxime
  • De Bruycker Jorrit
  • De Poortere Siebe
  • De Vleeschauwer Jelle
  • Deblander Steven
  • Dierickx Renzo 
  • El Madani Salahdin
  • Gosseye  Simon
  • Guillemaere Emile
  • Meersman Gilles 
  • Mignon  Robbe
  • Sunmola Olufemi Christoff
  • Suys Lander
  • Van Cauwenberghe Emile
  • Van Der Elst Delyen
  • Van Dyck Lucas
  • Van Gaver Mathis
U11B

Staff

Tr
De Brul Tjörven

De Brul Tjörven

Positie: Coach

Contact

Tr
De Poortere Kenny

De Poortere Kenny

Positie: Coach

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Guillemaere Dieter

Guillemaere Dieter

Positie: Afgevaardigde

Contact

Tr
bio
Afgevaardigde
Tr
De Vleeschauwer David

De Vleeschauwer David

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 04/08/18 14u00 K.OLSA Brakel - KVK Westhoek 3 - 12
zaterdag 11/08/18 10u00 KVK Avelgem - K.OLSA Brakel 3 - 6
zondag 19/08/18 10u00 K Racing Waregem - K.OLSA Brakel B 3 - 13
zaterdag 25/08/18 13u00 tornooi KSK Ronse nvt
donderdag 01/11/18 10u30 tornooi KVE Drongen nvt
zaterdag 08/12/18 14u30 KVK Avelgem - K.OLSA Brakel B 1 - 8
zondag 16/12/18 12u00 VC Groot Dilbeek B - K.OLSA Brakel B 1 - 15
zaterdag 22/12/18 12u00 K.OLSA Brakel B - KRC Gent B 1 - 3
zondag 06/01/19 10u00 KRC Harelbeke B - K.OLSA Brakel B 2 - 8
zaterdag 26/01/19 11u45 KVK Ninove B - K.OLSA Brakel B 0 - 12

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18 14u00 RACING CLUB GENT B - K.OLSA BRAKEL B 4 - 5
zaterdag 08/09/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - FC.V.DENDER E.H. B 5 - 2
zaterdag 15/09/18 12u00 K.SV.OUDENAARDE B - K.OLSA BRAKEL B 4 - 14
zaterdag 22/09/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - K.SV.TEMSE B 5 - 4
zaterdag 29/09/18 10u00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME B - K.OLSA BRAKEL B 0 - 11
zaterdag 06/10/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - K.MSK.DEINZE B 5 - 5
zaterdag 13/10/18 12u00 SC.EENDRACHT AALST C  - K.OLSA BRAKEL B 4 - 4
zaterdag 20/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - RACING CLUB GENT B 6 - 3
zaterdag 27/10/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. B - K.OLSA BRAKEL B 4 - 5
zaterdag 03/11/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - K.SV.OUDENAARDE B 2 - 14
zaterdag 10/11/18 13u00 K.SV.TEMSE B - K.OLSA BRAKEL B 2 - 3
zaterdag 17/11/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - K.FC.VIGOR WUITENS HAMME B 5 - 3
zaterdag 24/11/18 10u30 K.MSK.DEINZE B - K.OLSA BRAKEL B 5 - 4
zaterdag 01/12/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - SC.EENDRACHT AALST C  4 - 2

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 12u00 SC EENDRACHT AALST B  -  K.OLSA BRAKEL B 5 - 3
zaterdag 19/01/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  KSV OUDENAARDE B 12 - 4
zaterdag 26/01/19 13u00 KSV TEMSE B  -  K.OLSA BRAKEL B afgelast
zaterdag 02/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  FCV DENDER EH B afgelast
zaterdag 09/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  KMSK DEINZE F 4 - 6
zaterdag 16/02/19 12u30 KVC JONG LEDE B  -  K.OLSA BRAKEL B 1 - 9
zaterdag 23/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  RACING CLUB GENT B 3 - 2
zaterdag 02/03/19 13u00 KSV TEMSE B - K.OLSA BRAKEL B 5 - 5
zaterdag 09/03/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  SC EENDRACHT AALST B 5 - 1
zaterdag 16/03/19 12u00 KSV OUDENAARDE B  -  K.OLSA BRAKEL B 1 - 12
zaterdag 23/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  KSV TEMSE B   -  
zaterdag 30/03/19 10u15 FCV DENDER EH B  -  K.OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 06/04/19 10u30 KMSK DEINZE F  -  K.OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 13/04/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  KVC JONG LEDE B   -  
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 14u00 RACING CLUB GENT B  -  K.OLSA BRAKEL B   -