U9B
  • Allert Klaas
  • Biesemans Twan
  • Bogaert Briek
  • Colman Lennert
  • Dada Haron
  • Debacker Vic
  • De Spiegelaere Emiel
  • Domingos Bokobo Jeffy-Junior
  • Du Pont Thibe
  • El Manouchi Haroun
  • Goubert Luca
  • Mellah Moussa
  • Neufkens Eliano
  • Neufkens Mathis
  • Ngankeng Joakim
  • Panou Kasuku Promedi
  • Pruyt Thibo
  • Redant Brent
  • Roose Andreas
  • Van Bellinghen Finn
  • Van Den Berghe Andres
  • Vanderhaeghen Lars Kim
  • Vindevogel Florian
  • Zlobicka Emiel

 

De foto van vorig seizoen wordt zo spoedig mogelijk aangepast 

U9B

Staff

JM
bio
Jeugdmanager
JM
De Zutter Franky

De Zutter Franky

Positie: Jeugdmanager

Contact

TVJ
bio
Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding
TVJ
Vande Walle Kjell

Vande Walle Kjell

Positie: Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding

Contact

JC
bio
Jeugdopleider - JC-OB U8-U9
JC
Martens Davy

Martens Davy

Positie: Jeugdopleider - JC-OB U8-U9

Contact:

KT
bio
Jeugdopleider - keepers U8-U9
KT
Lenvain Lars

Lenvain Lars

Positie: Jeugdopleider - keepers U8-U9

Contact:

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
Van Streydonck Matthias

Van Streydonck Matthias

Positie: Jeugdopleider

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider - PAP-trainer
Opl
Debast Toon

Debast Toon

Positie: Jeugdopleider - PAP-trainer

Contact:

Opl
bio
Jeugdopleider - Valtechniek coach
Opl
Roos Hans

Roos Hans

Positie: Jeugdopleider - Valtechniek coach

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
Audenaert Arthur

Audenaert Arthur

Positie: Jeugdopleider

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
De Zutter Lennert

De Zutter Lennert

Positie: Jeugdopleider

Contact

Opl
bio
Jeugdopleider
Opl
Van Engelen Didier

Van Engelen Didier

Positie: Jeugdopleider

Contact

Opl
bio
OLSA Academy
Opl
Herregodts Danny

Herregodts Danny

Positie: OLSA Academy

Contact

Opl
bio
OLSA Academy
Opl
Van Herreweghe David

Van Herreweghe David

Positie: OLSA Academy

Contact

Opl
bio
OLSA Academy
Opl
Verstichelen Bart

Verstichelen Bart

Positie: OLSA Academy

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 07/08/21   SK St-Niklaas B - K.OLSA Brakel B   -  
woensdag 11/08/21   SV Zulte-Waregem B (El) - K.OLSA Brakel B   -  
zaterdag 14/08/21 10u00 K.OLSA Brakel B - KSV Oostkamp B   -  
zaterdag 21/08/21 10u00 E Elene-Grotenberge B - K.OLSA Brakel B   -  
woensdag 25/08/21 18u00 SV Zulte-Waregem B (Prov) - K.OLSA Brakel B   -  
zaterdag 28/08/21   tornooi KVV Vlaamse Ardennen