U9B
  • Bauche Emile
  • Ben Moussa Faris Hussain
  • Caestecker Floyd
  • Corneillie Anna
  • De Naeyer Achiel
  • Demooi Kobe
  • Guenter Hesso
  • Hadj Ali Abdejawad
  • Lemaitre Thibault
  • Maerschalck Esthée
  • Musch Kobe
  • Muys Aaron
  • Nduaya Ntambwe  Noa-Numbi
  • Premereur Dries
  • Van Bellinghen Arthur 
  • Van Dorpe Jules
  • Van Hoorde  Aran
  • Van Rie Hernandez Nil
  • Van Streydonck Lian
  • Van Wolput Zaday
  • Witek Nathan
 
U9B

Staff

Tr
Van Overwaele Guy

Van Overwaele Guy

Positie: Coach

Contact

Tr
De Maere Steven

De Maere Steven

Positie: Coach

Contact

Tr
Van Streydonck Matthias

Van Streydonck Matthias

Positie: Coach

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 11/08/18 10u00 tornooi KVV Vlaamse Ardennen nvt
woensdag 15/08/18 12u30 tornooi SK Pepingen-Halle nvt
zondag 19/08/18 nm tornooi JV De Pinte nvt
zaterdag 25/08/18 14u00 tornooi KSK Ronse nvt
donderdag 01/11/18 14u30 tornooi K.OLSA Brakel nvt
zaterdag 08/12/18 10u00 K.OLSA Brakel B - KSV Sottegem B 32 - 4
zondag 16/12/18 10u00 VC Groot Dilbeek B - K.OLSA Brakel B 8 - 22
woensdag 19/12/18 18u00 K.OLSA Brakel B - KVK Ninove B 15 - 5
zaterdag 22/12/18 10u00 K.OLSA Brakel B - KRC Gent B gemengd
zondag 06/01/19 nm Asfalt Tijtgat Cup Zulte-Waregem nvt
zaterdag 26/01/19 10u00 K.OLSA Brakel B - KVK Ninove B 27 - 4
zaterdag 02/03/19 13u00 FC Galmaarden - K.OLSA Brakel B 14 - 12
zaterdag 23/03/19 11u30 KVE Drongen B - K.OLSA Brakel B 8 - 11
zaterdag 20/04/19 12u15 tornooi KFC Bonanza      
zondag 05/05/19 09u00 tornooi FC Velzeke      
zondag 19/05/19   tornooi Benoît Thans (Wanzé)      

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - FC.V.DENDER E.H. B 16 - 10
zaterdag 08/09/18 12u00 SC.EENDRACHT AALST B - K.OLSA BRAKEL B 5 - 4
zaterdag 15/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - FC.LEBBEKE B 18 - 5
zaterdag 22/09/18 12u00 RACING CLUB GENT B - K.OLSA BRAKEL B 14 - 15
zaterdag 29/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - K.SV.OUDENAARDE B 6 - 9
zaterdag 06/10/18 10u00 K.VC.JONG LEDE B - K.OLSA BRAKEL B 10 - 13
zaterdag 13/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - K.SC.LOKEREN O. VL. E 7 - 11
zondag 21/10/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. B - K.OLSA BRAKEL B 12 - 12
zaterdag 27/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - SC.EENDRACHT AALST B 8 - 8
zaterdag 03/11/18 09u30 FC.LEBBEKE B - K.OLSA BRAKEL B 5 - 19
zaterdag 10/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - RACING CLUB GENT B 7 - 6
zondag 18/11/18 11u00 K.SV.OUDENAARDE B - K.OLSA BRAKEL B 12 - 10
zaterdag 24/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - K.VC.JONG LEDE B 14 -

10

zaterdag 01/12/18 11u15 K.SC.LOKEREN O. VL. E - K.OLSA BRAKEL B 17 - 11

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  KFC MERELBEKE B 15 - 10
zondag 20/01/19 10u15 FCV DENDER EH B  -  K.OLSA BRAKEL B 15 - 6
zaterdag 26/01/19     bye        
zaterdag 02/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  KVC JONG LEDE B afgelast
zondag 10/02/19 11u00 KSV OUDENAARDE B  -  K.OLSA BRAKEL B 8 - 10
zaterdag 16/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  SC EENDRACHT AALST B 8 - 8
zaterdag 23/02/19 10u30 TK MELDERT B  -  K.OLSA BRAKEL B 4 - 28
zaterdag 02/03/19     bye        
zaterdag 09/03/19 11u00 KFC MERELBEKE B  -  K.OLSA BRAKEL B 2 - 14
zaterdag 16/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  FCV DENDER EH B 14 - 20
zaterdag 23/03/19     bye        
zaterdag 30/03/19 10u00 KVC JONG LEDE B  -  K.OLSA BRAKEL B 10 - 6
zaterdag 06/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  KSV OUDENAARDE B 15 - 10
zondag 14/04/19 10u00 SC EENDRACHT AALST B  -  K.OLSA BRAKEL B 10 - 4
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  TK MELDERT B 5 - 0