U9C
  • Bauche Emile
  • Ben Moussa Faris Hussain
  • Caestecker Floyd
  • Corneillie Anna
  • De Naeyer Achiel
  • Demooi Kobe
  • Guenter Hesso
  • Hadj Ali Abdejawad
  • Lemaitre Thibault
  • Maerschalck Esthée
  • Musch Kobe
  • Muys Aaron
  • Nduaya Ntambwe  Noa-Numbi
  • Premereur Dries
  • Van Bellinghen Arthur 
  • Van Dorpe Jules
  • Van Hoorde  Aran
  • Van Rie Hernandez Nil
  • Van Streydonck Lian
  • Van Wolput Zaday
  • Witek Nathan
U9C

Staff

Tr
Van Overwaele Guy

Van Overwaele Guy

Positie: Coach

Contact

Tr
De Maere Steven

De Maere Steven

Positie: Coach

Contact

Tr
Van Streydonck Matthias

Van Streydonck Matthias

Positie: Coach

Contact

  • 0498/07.93.02
  • mathiasvs@hotmail.com

Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 11/08/18 10u00 tornooi KVV Vlaamse Ardennen nvt
woensdag 15/08/18 12u30 tornooi SK Pepingen-Halle nvt
zondag 19/08/18 nm tornooi JV De Pinte nvt
zaterdag 25/08/18 14u00 tornooi KSK Ronse nvt
donderdag 01/11/18 14u30 tornooi K.OLSA Brakel nvt
woensdag 19/12/18 18u00 K.OLSA Brakel C - FC Bonanza 26 - 6
zondag 06/01/19 nm Asfalt Tijtgat Cup Zulte-Waregem nvt

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL C - BORSBEKE A 12 - 10
zaterdag 08/09/18 11u30 SV.G.BERGEN A - K.OLSA BRAKEL C 10 - 9
zaterdag 15/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL C - E.HOUTEM A 15 - 6
zaterdag 22/09/18 11u00 WINDEKE  - K.OLSA BRAKEL C 7 - 25
zaterdag 29/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL C - K.SV.OUDENAARDE C 7 - 9
zaterdag 06/10/18 09u30 KVV.ARDENNEN A - K.OLSA BRAKEL C 18 - 10
zaterdag 13/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL C - HOREBEKE  11 - 2
zaterdag 20/10/18 11u00 BORSBEKE A - K.OLSA BRAKEL C 4 - 9
zaterdag 27/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL C - SV.G.BERGEN A 7 - 6
zaterdag 03/11/18 09u30 E.HOUTEM A - K.OLSA BRAKEL C 11 - 18
zaterdag 10/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL C - WINDEKE  17 - 7
zondag 18/11/18 09u30 K.SV.OUDENAARDE C - K.OLSA BRAKEL C 8 - 8
zaterdag 24/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL C - KVV.ARDENNEN A 20 - 12
zaterdag 01/12/18 10u00 HOREBEKE  - K.OLSA BRAKEL C 8 - 12

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 10u00 K.OLSA BRAKEL C  -  VC NAZARETH-EKE A 8 - 12
zaterdag 19/01/19 10u00 KFC BONANZA  -  K.OLSA BRAKEL C   -  
zaterdag 26/01/19 10u00 K.OLSA BRAKEL C  -  KVVV ARDENNEN A   -  
zondag 03/02/19 10u00 SV SOTTEGEM C  -  K.OLSA BRAKEL C   -  
zaterdag 09/02/19 09u30 KFC KLUISBERGEN  -  K.OLSA BRAKEL C   -  
zaterdag 16/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL C  -  KSV OUDENAARDE D   -  
zaterdag 23/02/19 12u00 KLUISBERGEN SP.  -  K.OLSA BRAKEL C   -  
zaterdag 02/03/19     bye        
zaterdag 09/03/19 14u30 VC NAZARETH-EKE A  -  K.OLSA BRAKEL C   -  
zaterdag 16/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL C  -  KFC BONANZA   -  
zaterdag 23/03/19 09u30 KVVV ARDENNEN A  -  K.OLSA BRAKEL C   -  
zaterdag 30/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL C  -  SV SOTTEGEM C   -  
zaterdag 06/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL C  -  KFC KLUISBERGEN   -  
zondag 14/04/19 09u30 KSV OUDENAARDE D  -  K.OLSA BRAKEL C   -  
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL C  -  KLUISBERGEN SP.   -