spacer.png, 0 kB
Start arrow Seizoen 2008-2009 arrow OLSA-tornooien arrow Preminiemen 16/05/09
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Ingeschreven preminiemenploegen - 16/05/2009 Afdrukken
  U 10 U 11
1 KE APPELTERRE EICHEM RUS FLOBECQ
2 KLUISBERGEN SPORTIEF KWIK EINE
3 KFC GAVERE ASPER K ST WETTEREN
4 KVV VLAAMSE ARDENNEN VC E HOUTEM
5 VV HOREBEKE WIK BOEKEL
6 K OLSA BRAKEL KFC NEDERENAME
7   WILSKRACHT IDEGEM
8   E GROTENBERGE
9   KSV SOTTEGEM
10   K OLSA BRAKEL
11
 RAS LESSINES-OLLIGNIES
12
 JV DE PINTE
 
Tornooischema U11 - 16/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 C A1 10u K OLSA Brakel - VCE Houtem 4 - 0      
2 D A2 10u KWIK Eine - E Grotenberge 5 - 0      
3 A A1 10u35 K Standaard Wetteren - RAS Lessines-Ollignies 0 - 2      
4 B A2 10u35 KSV Sottegem - RUS Flobecq 4 - 0      
5 D A1 11u10 WIK Boekel - KWIK Eine 0 - 10      
6 C A2 11u10 W Idegem - K OLSA Brakel 0 - 10      
7 B A1 11u45 KFC Nederename - KSV Sottegem 0 - 7      
8 A A2 11u45 JV De Pinte - K Standaard Wetteren 2 - 2 9 - 8
9 C B1 12u20 VCE Houtem - W Idegem 6 - 0      
10 D B2 12u20 E Grotenberge - WIK Boekel 4 - 0      
11 A A1 12u55 RAS Lessines-Ollignies - JV De Pinte 0 - 2      
12 B A2 12u55 RUS Flobecq - KFC Nederename 5 - 1      
13   B1 13u30 VCE Houtem - E Grotenberge 5 - 1      
14   B2 13u30 W Idegem - WIK Boekel 0 - 7      
15   A1 14u05 JV De Pinte - KSV Sottegem 0 - 5      
16   A2 14u05 K OLSA Brakel - KWIK Eine 1 - 4      
17   B1 14u05 RAS Lessines-Ollignies - RUS Flobecq 2 - 0      
18   B2 14u05 K Standaard Wetteren - KFC Nederename 7 - 0      
19   B1 14u40 W Idegem - KFC Nederename 1 - 2      
20   B2 15u15 WIK Boekel - K Standaard Wetteren 0 - 2      
21   A1 15u15 E Grotenberge - RUS Flobecq 1 - 3      
22   A2 15u15 VCE Houtem - RAS Lessines-Ollignies 1 - 5      
23   B1 15u50 JV De Pinte - K OLSA Brakel 3 - 1      
24   A1 15u50 KSV Sottegem - KWIK Eine 1 - 3      
                         
                         
      Rangschikking                
      1 KWIK Eine                
      2 KSV Sottegem                
      3 JV De Pinte                
      4 K OLSA Brakel                
      5 RAS Lessines-Ollignies                
      6 VCE Houtem                
      7 RUS Flobecq                
      8 E Grotenberge                
      9 K Standaard Wetteren                
      10 WIK Boekel                
      11 KFC Nederename                
      12 W Idegem                
 
Tornooischema U10 - 16/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A1 12u20 K OLSA Brakel - KE Appelterre-Eichem 1 - 0      
2 B A2 12u20 VV Horebeke - Kluisbergen Sportief 3 - 1      
3 A A1 13u30 K OLSA Brakel - KFC Gavere-Asper 2 - 0      
4 B A2 13u30 VV Horebeke - KVV Vlaamse Ardennen 2 - 0      
5 B A1 14u40 KVV Vlaamse Ardennen - Kluisbergen Sportief 0 - 3      
6 A A2 14u40 KFC Gavere-Asper - KE Appelterre-Eichem 4 - 0      
7   B1 15u15 KE Appelterre-Eichem - KVV Vlaamse Ardennen 2 - 1      
8   B2 15u50 KFC Gavere-Asper - Kluisbergen Sportief 1 - 0      
9   A2 15u50 K OLSA Brakel - VV Horebeke 2 - 0      
                         
                         
      Rangschikking                
      1 K OLSA Brakel                
      2 VV Horebeke                
      3 KFC Gavere-Asper                
      4 Kluisbergen Sportief                
      5 KE Appelterre-Eichem                
      6 KVV Vlaamse Ardennen                
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB