U9A
  • Bauche Emile
  • Ben Moussa Faris Hussain
  • Caestecker Floyd
  • Corneillie Anna
  • De Naeyer Achiel
  • Demooi Kobe
  • Guenter Hesso
  • Hadj Ali Abdejawad
  • Lemaitre Thibault
  • Maerschalck Esthée
  • Musch Kobe
  • Muys Aaron
  • Nduaya Ntambwe  Noa-Numbi
  • Premereur Dries
  • Van Bellinghen Arthur 
  • Van Dorpe Jules
  • Van Hoorde  Aran
  • Van Rie Hernandez Nil
  • Van Streydonck Lian
  • Van Wolput Zaday
  • Witek Nathan
 
U9A

Staff

Tr
Van Streydonck Matthias

Van Streydonck Matthias

Positie: Coach

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 11/08/18 10u00 K.OLSA Brakel A - KVK Avelgem 23 - 4
woensdag 15/08/18 12u30 tornooi SK Pepingen-Halle nvt
zondag 19/08/18 nm tornooi JV De Pinte nvt
zaterdag 25/08/18 14u00 tornooi KSK Ronse nvt
donderdag 01/11/18 14u30 tornooi K.OLSA Brakel nvt
zaterdag 08/12/18 10u00 K.OLSA Brakel A - KSV Sottegem A 41 - 3
zondag 16/12/18 10u00 VC Groot Dilbeek A - K.OLSA Brakel A 7 - 15
woensdag 19/12/18 18u00 K.OLSA Brakel A - KVK Ninove A 6 - 5
zaterdag 22/12/18 10u00 K.OLSA Brakel A - KRC Gent A gemengd
zondag 06/01/19 nm Asfalt Tijtgat Cup Zulte-Waregem nvt
zaterdag 26/01/19 10u00 K.OLSA Brakel A - KVK Ninove A 16 - 9
zaterdag 02/03/19 12u00 FC Galmaarden (U10) - K.OLSA Brakel A 5 - 15
zaterdag 23/03/19 11u30 KVE Drongen A - K.OLSA Brakel A 10 - 13
zaterdag 20/04/19 12u15 tornooi KFC Bonanza      
zondag 05/05/19 09u00 tornooi FC Velzeke      
zondag 19/05/19   tornooi Benoît Thans (Wanzé)      

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - FC.V.DENDER E.H. A 15 - 9
zaterdag 08/09/18 12u00 SC.EENDRACHT AALST A - K.OLSA BRAKEL A 6 - 8
zaterdag 15/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - FC.LEBBEKE A 11 - 9
zaterdag 22/09/18 12u00 RACING CLUB GENT A - K.OLSA BRAKEL A 5 - 13
zaterdag 29/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - K.SV.OUDENAARDE A 7 - 11
zaterdag 06/10/18 10u00 K.VC.JONG LEDE A - K.OLSA BRAKEL A 13 - 13
zaterdag 13/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - K.SC.LOKEREN O. VL. D  10 - 11
zondag 21/10/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. A - K.OLSA BRAKEL A 10 - 6
zaterdag 27/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - SC.EENDRACHT AALST A 8 - 10
zaterdag 03/11/18 09u30 FC.LEBBEKE A - K.OLSA BRAKEL A 9 - 18
zaterdag 10/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - RACING CLUB GENT A 11 - 6
zondag 18/11/18 11u00 K.SV.OUDENAARDE A - K.OLSA BRAKEL A 10 - 5
zaterdag 24/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL A - K.VC.JONG LEDE A 10 - 3
zaterdag 01/12/18 11u15 K.SC.LOKEREN O. VL. D  - K.OLSA BRAKEL A 5 - 10

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KFC MERELBEKE A 17 - 14
zondag 20/01/19 10u15 FCV DENDER EH A  -  K.OLSA BRAKEL A 10 - 12
zaterdag 26/01/19     bye        
zaterdag 02/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KVC JONG LEDE A afgelast
zondag 10/02/19 11u00 KSV OUDENAARDE A  -  K.OLSA BRAKEL A 29 - 5
zaterdag 16/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  SC EENDRACHT AALST A 8 - 12
zaterdag 23/02/19 10u30 TK MELDERT A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 30
zaterdag 02/03/19     bye        
zaterdag 09/03/19 11u00 KFC MERELBEKE A  -  K.OLSA BRAKEL A 11 - 8
zaterdag 16/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  FCV DENDER EH A 6 - 10
zaterdag 23/03/19     bye        
zaterdag 30/03/19 10u00 KVC JONG LEDE A  -  K.OLSA BRAKEL A 5 - 17
zaterdag 06/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KSV OUDENAARDE A 7 - 11
zondag 14/04/19 10u00 SC EENDRACHT AALST A  -  K.OLSA BRAKEL A 7 - 9
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  TK MELDERT A 15 - 3