U6
  • Cherrak Ilyas
  • Dada Haron
  • Debacker Vic
  • De Wolf Stan
  • El Gataa Ilyas
  • El Manouchi Haroun
  • Hilaerts Jelle
  • Matumbu moonga Grâce-Liliane
  • Mellah Moussa
  • Neufkens Eliano
  • Neufkens Mathis
  • Pruyt Thibo
  • Roose Andreas
  • Roose Florian
  • Servranckx Lio
  • Van Den Berghe Andres
U6

Staff

Tr
Audenaert Arthur

Audenaert Arthur

Positie: Coach

Contact

Tr
De Cubber Nancy

De Cubber Nancy

Positie: Coach

Contact

Tr
De Witte Younes

De Witte Younes

Positie: Coach

Contact

Tr
De Zutter Lennert

De Zutter Lennert

Positie: Coach

Contact

Tr
bio
Coach
Tr
Reyns Elias

Reyns Elias

Positie: Coach

Contact

Tr
Van den Berghe Jilka

Van den Berghe Jilka

Positie: Coach

Contact

Tr
Virginie Vanderlinden

Virginie Vanderlinden

Positie: Coach

Contact

  • virginievanderlinden@yahoo.com
  • 0479/99.01.94

Kalender

Oefenwedstrijden

woensdag 15/08/18 9u20 tornooi KSK Zingem
zondag 19/08/18 nm tornooi JV De Pinte
zaterdag 25/08/18 vm tornooi KSK Ronse
donderdag 01/11/18 13u30 tornooi K.OLSA Brakel
zaterdag 08/12/18 10u00 KSV Sottegem - K.OLSA Brakel
zaterdag 08/12/18 11u00 KSC Dikkelvenne - K.OLSA Brakel
zaterdag 15/12/18 10u00 K.OLSA Brakel - VC Groot Dilbeek
woensdag 19/12/18 18u00 K.OLSA Brakel - KVK Ninove
zaterdag 22/12/18   tornooi KVV Ardennen (Ronse)
zondag 30/12/18 nm Soccer Challenge Zottegem
woensdag 09/01/19 17u00 K.OLSA Brakel - FC Bonanza
zaterdag 26/01/19 10u00 K.OLSA Brakel - KVK Ninove
zaterdag 20/04/19 09u00 tornooi KFC Merelbeke
zaterdag 04/05/19 10u00 tornooi EC Oudenhove

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18 9u30 MUNKZWALM - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 08/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL - BORSBEKE A
zondag 16/09/18 10u00 SOTTEGEM - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 22/09/18 10u00 K.OLSA BRAKEL - ELENE-GROTENBERGE
zaterdag 29/09/18 10u00 OUDENHOVE A - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 06/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL - KSC.DIKKELVENNE
zaterdag 13/10/18 09u30 WINDEKE - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 20/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL - MUNKZWALM
zondag 28/10/18 10u00 BORSBEKE A - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 03/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL - SOTTEGEM
zaterdag 10/11/18 11u30 ELENE-GROTENBERGE - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 17/11/18 10u00 K.OLSA BRAKEL - OUDENHOVE A
zondag 25/11/18 11u00 KSC.DIKKELVENNE - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 01/12/18 10u00 K.OLSA BRAKEL - WINDEKE

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 11u30 EENDR. ELENE-GROTENBERGE  -  K.OLSA BRAKEL
zaterdag 19/01/19 10u00 K.OLSA BRAKEL  -  VV WINDEKE
zondag 27/01/19 10u00 SV SOTTEGEM  -  K.OLSA BRAKEL
zaterdag 02/02/19     bye  
zaterdag 09/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL  -  VKJ GERAARDSBERGEN
zaterdag 16/02/19 10u30 KFC BONANZA  -  K.OLSA BRAKEL
zaterdag 23/02/19 10u00 K.OLSA BRAKEL  -  SP. MOERBEKE-G'BERGEN
zondag 03/03/19 10u00 SV SOTTEGEM - K.OLSA BRAKEL
zaterdag 09/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL  -  EENDR. ELENE-GROTENBERGE
zaterdag 16/03/19 10u00 VV WINDEKE  -  K.OLSA BRAKEL
zaterdag 23/03/19 12u00 K.OLSA BRAKEL  -  SV SOTTEGEM
zaterdag 30/03/19     bye  
zaterdag 06/04/19 14u00 VKJ GERAARDSBERGEN  -  K.OLSA BRAKEL
zaterdag 13/04/19 10u00 K.OLSA BRAKEL  -  KFC BONANZA
zaterdag 20/04/19     bye  
zaterdag 27/04/19 10u30 SP. MOERBEKE-G'BERGEN  -  K.OLSA BRAKEL