U13A
  • Adam Maxime
  • Andries Wout
  • Bacro Lentz
  • Belqaid Mohammed-Amine
  • Broeckaert Fien
  • Cane Dante
  • Cruyeniers Thibaut
  • De Cubber Mathias
  • De Winter Siebe
  • De Zutter  Kwinten
  • Delespesse Arne
  • Dooremont Robin
  • El Madani Anis
  • Florent Brent
  • Hollaert Ruben
  • Limpens  Warre 
  • Maes Arnout
  • Neufkens Tiebe
  • Noterman Ian
  • Van den Bossche Keano
  • Van Eerstvelde Ruben
  • Van Huffel Kars
  • Vanmeenen Nathan
  • Vermang Lowie
 
U13A

Staff

Tr
Tondeur Steven

Tondeur Steven

Positie: Coach

Contact

Tr
Delespesse Kurt

Delespesse Kurt

Positie: Coach

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Cruyeniers Yves

Cruyeniers Yves

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
De Smet Anne-Lore

De Smet Anne-Lore

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Noterman Gerrit

Noterman Gerrit

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 11/08/18 12u00 KVK Avelgem - K.OLSA Brakel 3 - 2
zondag 12/08/18 nm tornooi SK Pepingen-Halle nvt
woensdag 15/08/18 10u00 SCE Aalst - K.OLSA Brakel 5 - 5
zaterdag 25/08/18 10u00 K.OLSA Brakel - AFC Tubize (U12) 5 - 2
zondag 26/08/18 9u00 tornooi FC Galmaarden nvt
zaterdag 01/09/18 10u00 K.OLSA Brakel A - KSC Wielsbeke A 14 - 3
zaterdag 20/10/18 10u00 KSC Wielsbeke A - K.OLSA Brakel A 1 - 2
zaterdag 08/12/18 12u00 K.OLSA Brakel A - KSV Sottegem A 7 - 1
zaterdag 22/12/18 12u00 K.OLSA Brakel A - K Racing Club Gent A 2 - 6
donderdag 27/12/18 vm Soccer challenge Zottegem nvt
zondag 06/01/19 10u00 K Racing Club Harelbeke A - K.OLSA Brakel A 1 - 7
zaterdag 26/01/19 14u30 KVK Ninove A - K.OLSA Brakel A 3 - 10
woensdag 01/05/19 09u30 tornooi Wolvertem-Merchtem      
zaterdag 04/05/19 nm tornooi K Londerzeel SK      
zaterdag 18/05/19 nm tornooi VC Groot-Dilbeek      

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18     bye        
zaterdag 08/09/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.LONDERZEEL SK. A 2 - 1
zaterdag 15/09/18 10u00 SC.EENDRACHT AALST A - K.OLSA BRAKEL A 3 - 1
zaterdag 22/09/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.SC.GRIMBERGEN A 2 - 5
zaterdag 29/09/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. A - K.OLSA BRAKEL A 4 - 1
zaterdag 06/10/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - TEMPO OVERIJSE A 1 - 3
zaterdag 13/10/18 11u15 K.DIEGEM SPORT A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 3
zaterdag 20/10/18     bye        
zaterdag 27/10/18 11u00 K.LONDERZEEL SK. A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 1
zaterdag 03/11/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - SC.EENDRACHT AALST A 3 - 2
zaterdag 10/11/18 11u45 K.SC.GRIMBERGEN A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 7
zaterdag 17/11/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - FC.V.DENDER E.H. A 0 - 7
zaterdag 24/11/18 10u00 TEMPO OVERIJSE A - K.OLSA BRAKEL A 3 - 7
zaterdag 01/12/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.DIEGEM SPORT A 3 - 3

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 12u30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A  -  K.OLSA BRAKEL A 1 - 4
zaterdag 19/01/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KFC.RHODIENNE-DE HOEK A 6 - 1
zaterdag 26/01/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KV.WOLUWE-ZAVENTEM A afgelast
zaterdag 02/02/19 11u45 K.SC.GRIMBERGEN A  -  K.OLSA BRAKEL A afgelast
zaterdag 09/02/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  FC.V.DENDER E.H. A 3 - 2
zaterdag 16/02/19 10u00 SC.EENDRACHT AALST A  -  K.OLSA BRAKEL A 7 - 5
zaterdag 23/02/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.DIEGEM SPORT A 2 - 2
zaterdag 02/03/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A - KV.WOLUWE-ZAVENTEM A 5 - 0
zaterdag 09/03/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  SPORTKRING SINT-NIKLAAS A 2 - 3
zaterdag 16/03/19 12u00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A  -  K.OLSA BRAKEL A 5 - 0
zaterdag 23/03/19 15u00 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 14
zaterdag 30/03/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.SC.GRIMBERGEN A 3 - 2
zaterdag 06/04/19 10u15 FC.V.DENDER E.H. A  -  K.OLSA BRAKEL A 4 - 1
zaterdag 13/04/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  SC.EENDRACHT AALST A 3 - 3
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 11u15 K.DIEGEM SPORT A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 3