U11A
  • Atonane Badredine
  • Boudhair Imran
  • Cooreman Iljo
  • D'Haeseleer Milan
  • D'hose Robbe
  • De Brul Maxime
  • De Bruycker Jorrit
  • De Poortere Siebe
  • De Vleeschauwer Jelle
  • Deblander Steven
  • Dierickx Renzo 
  • El Madani Salahdin
  • Gosseye  Simon
  • Guillemaere Emile
  • Meersman Gilles 
  • Mignon  Robbe
  • Sunmola Olufemi Christoff
  • Suys Lander
  • Van Cauwenberghe Emile
  • Van Der Elst Delyen
  • Van Dyck Lucas
  • Van Gaver Mathis
 
U11A

Staff

Tr
De Brul Tjörven

De Brul Tjörven

Positie: Coach

Contact

Tr
De Poortere Kenny

De Poortere Kenny

Positie: Coach

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Guillemaere Dieter

Guillemaere Dieter

Positie: Afgevaardigde

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
De Vleeschauwer David

De Vleeschauwer David

Positie: Afgevaardigde

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 04/08/18 14u00 K.OLSA Brakel - KVK Westhoek 3 - 12
zaterdag 11/08/18 10u00 KVK Avelgem - K.OLSA Brakel 3 - 6
zondag 19/08/18 12u30 K.OLSA Brakel A - KFC MU Izegem-Ingelmunster 8 - 1
zaterdag 25/08/18 10u00 K.OLSA Brakel A - KWIK Eine 11 - 5
zondag 09/09/18 11u00 K RC Waregem - K.OLSA Brakel A 9 - 1
zaterdag 27/10/18 12u00 K.OLSA Brakel A - K RC Waregem 2 - 4
dinsdag 30/10/18 18u00 K.OLSA Brakel - RFC Wetteren 7 - 4
donderdag 01/11/18 10u30 tornooi KVE Drongen nvt
zaterdag 08/12/18 12u00 K.OLSA Brakel A - KSV Sottegem 6 - 0
zondag 16/12/18 12u00 VC Groot Dilbeek A - K.OLSA Brakel A 3 - 5
zaterdag 22/12/18 12u00 K.OLSA Brakel A - KRC Gent A 3 - 1
zondag 06/01/19 10u00 KRC Harelbeke A - K.OLSA Brakel A 6 - 3
zaterdag 12/01/19 12u00 K.OLSA Brakel A - SV Wevelgem City 2 - 1
zaterdag 26/01/19 11u45 KVK Ninove A - K.OLSA Brakel A 1 - 5
zaterdag 09/03/19 09u30 SV Wevelgem City - K.OLSA Brakel A 4 - 5
zaterdag 20/04/19   tornooi Oss (Nederland)      
zondag 21/04/19   tornooi Oss (Nederland)      
maandag 22/04/19 08u30 tornooi E Elene-Grotenberge      
vrijdag 03/05/19 17u45 tornooi SV Wevelgem-City      
zondag 05/05/19 vm tornooi SK Lochristi      
zaterdag 11/05/19   tornooi KSC Wielsbeke      
zondag 12/05/19 09u30 tornooi SCE Aalst      
zaterdag 18/05/19 08u30 tornooi KV Kortrijk      
zondag 19/05/19 08u30 tornooi KV Kortrijk      

Competitie - september-december

zaterdag 01/09/18 11u15 K.DIEGEM SPORT A - K.OLSA BRAKEL A 8 - 4
zaterdag 08/09/18     bye        
zaterdag 15/09/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.LONDERZEEL SK. A 2 - 3
zaterdag 22/09/18 10u00 SC.EENDRACHT AALST A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 9
zaterdag 29/09/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.SC.GRIMBERGEN A 6 - 5
zaterdag 06/10/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. A - K.OLSA BRAKEL A 8 - 5
zaterdag 13/10/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - TEMPO OVERIJSE A 3 - 4
zaterdag 20/10/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.DIEGEM SPORT A 3 - 3
zaterdag 03/11/18 11u00 K.LONDERZEEL SK. A - K.OLSA BRAKEL A 1 - 3
zaterdag 10/11/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - SC.EENDRACHT AALST A 2 - 6
zaterdag 17/11/18 11u45 K.SC.GRIMBERGEN A - K.OLSA BRAKEL A 3 - 9
zaterdag 24/11/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - FC.V.DENDER E.H. A 5 - 1
zaterdag 01/12/18 10u00 TEMPO OVERIJSE A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 5

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19     bye        
zaterdag 19/01/19 10u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A 3 - 2
zaterdag 26/01/19 16u00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A  -  K.OLSA BRAKEL A afgelast
zaterdag 02/02/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  FC.V.DENDER E.H. A afgelast
zaterdag 09/02/19 10u00 TEMPO OVERIJSE A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 8
zaterdag 16/02/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.DIEGEM SPORT A 3 - 12
zaterdag 23/02/19 12u30 S.K. PEPINGEN-HALLE A  -  K.OLSA BRAKEL A 5 - 6
zaterdag 02/03/19 16u00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A - K.OLSA BRAKEL A 3 - 4
zaterdag 09/03/19     bye     -  
zaterdag 16/03/19 10u00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A  -  K.OLSA BRAKEL A afgelast
zaterdag 23/03/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KFC.RHODIENNE-DE HOEK A 7 - 2
zaterdag 30/03/19 10u15 FC.V.DENDER E.H. A  -  K.OLSA BRAKEL A 3 - 4
zaterdag 06/04/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  TEMPO OVERIJSE A 1 - 0
zaterdag 13/04/19 15u15 K.DIEGEM SPORT A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 2
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  S.K. PEPINGEN-HALLE A 17 - 4