U10B
  • Appelmans Niels
  • Badisco Berre
  • Ben Ahmed Amir
  • Dada Rayane
  • De Backer Robbe
  • De Cooman Jore
  • De Maere Robbe
  • De Mets Verwaest Jonathan
  • De Pelsmaeker Ramon
  • De Smet Dion-Mauro
  • De Vuyst  Liam
  • Dekens Seppe
  • Elet Louise
  • Eliano Kobe
  • Goossens Rune
  • Neirinckx Eli
  • Reyns Arthur
  • Soetens Lode
  • Tondeur Joran
  • Valcke Noë
  • Van Hulle Matthias
  • Vermassen Wout
U10B

Staff

Tr
Van Overwaele Glen

Van Overwaele Glen

Positie: Coach

Contact

Tr
Heymans Christoph

Heymans Christoph

Positie: Coach

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 11/08/18 10u00 K.OLSA Brakel - KVK Avelgem 5 - 4
woensdag 15/08/18 14u40 tornooi E Elene-Grotenberge nvt
zondag 19/08/18 8u50 tornooi FC Herne nvt
zaterdag 25/08/18 10u30 KWIK Eine - K.OLSA Brakel 3 - 3
zondag 26/08/18 9u30 tornooi VC OSTA Meerbeke nvt
zaterdag 22/09/18 17u00 KSC Dikkelvenne - K.OLSA Brakel B 6 - 2
dinsdag 30/10/18 18u00 K.OLSA Brakel - RFC Wetteren 3 - 2
donderdag 01/11/18 10u30 tornooi KVE Drongen nvt
zondag 11/11/18 10u00 K.OLSA Brakel B - Sambaschool 4 - 2
zaterdag 08/12/18 10u00 K.OLSA Brakel B - FC Bonanza 4 - 1
zaterdag 15/12/18 12u00 K.OLSA Brakel B - VC Groot Dilbeek B 13 - 1
zaterdag 22/12/18 10u00 KRC Gent B - K.OLSA Brakel B 4 - 3
zaterdag 05/01/19 12u00 K.OLSA Brakel B - KRC Harelbeke B 0 - 1
zondag 06/01/19 vm Asfalt Tijtgat Cup Zulte-Waregem nvt

Competitie - september-december

zondag 02/09/18 10u30 K.MSK.DEINZE B - K.OLSA BRAKEL B 9 - 4
zaterdag 08/09/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - FC.V.DENDER E.H. B 5 - 7
zaterdag 15/09/18 13u00 K.SV.TEMSE B - K.OLSA BRAKEL B 1 - 6
zaterdag 22/09/18     bye        
zondag 30/09/18 09u30 K.SV.OUDENAARDE B - K.OLSA BRAKEL B 6 - 1
zaterdag 06/10/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - K.VC.JONG LEDE  2 - 9
zaterdag 13/10/18 12u00 SC.EENDRACHT AALST B - K.OLSA BRAKEL B 15 - 1
zaterdag 20/10/18 10u00 K.OLSA BRAKEL B - K.MSK.DEINZE B 1 - 11
zaterdag 27/10/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. B - K.OLSA BRAKEL B 9 - 2
zaterdag 03/11/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - K.SV.TEMSE B 6 - 1
zaterdag 10/11/18     bye        
zaterdag 17/11/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - K.SV.OUDENAARDE B 1 - 6
zaterdag 24/11/18 15u00 K.VC.JONG LEDE  - K.OLSA BRAKEL B 12 - 1
zaterdag 01/12/18 14u00 K.OLSA BRAKEL B - SC.EENDRACHT AALST B 2 - 13

Competitie - januari-april

zaterdag 12/01/19 9u15 SKV OOSTAKKER B  -  K.OLSA BRAKEL B 0 - 22
zaterdag 19/01/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  FC KERKSKEN B   -  
zaterdag 26/01/19 10u00 SV SOTTEGEM B  -  K.OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 02/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  ST. MICHELBEKE   -  
zaterdag 09/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  K. OLSENE SP. A   -  
zaterdag 16/02/19 11u00 SPORTKRING AALST  -  K.OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 23/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  FCT MELLE B   -  
zaterdag 02/03/19     bye        
zaterdag 09/03/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  SKV OOSTAKKER B   -  
zaterdag 16/03/19 10u30 FC KERKSKEN B  -  K.OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 23/03/19 10u00 K.OLSA BRAKEL B  -  SV SOTTEGEM B   -  
zaterdag 30/03/19 9u30 ST. MICHELBEKE  -  K.OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 06/04/19 13u00 K. OLSENE SP. A  -  K.OLSA BRAKEL B   -  
zaterdag 13/04/19 14u00 K.OLSA BRAKEL B  -  SPORTKRING AALST   -  
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 10u30 FCT MELLE B  -  K.OLSA BRAKEL B   -