U10A
  • Appelmans Niels
  • Badisco Berre
  • Ben Ahmed Amir
  • Dada Rayane
  • De Backer Robbe
  • De Cooman Jore
  • De Maere Robbe
  • De Mets Verwaest Jonathan
  • De Pelsmaeker Ramon
  • De Smet Dion-Mauro
  • De Vuyst  Liam
  • Dekens Seppe
  • Elet Louise
  • Eliano Kobe
  • Goossens Rune
  • Neirinckx Eli
  • Reyns Arthur
  • Soetens Lode
  • Tondeur Joran
  • Valcke Noë
  • Van Hulle Matthias
  • Vermassen Wout
 
U10A

Staff

Tr
Van Overwaele Glen

Van Overwaele Glen

Positie: Coach

Contact

Tr
Heymans Christoph

Heymans Christoph

Positie: Coach

Contact

  • 0495/27.45.26
  • heymanschristoph@hotmail.com

Kalender

Oefenwedstrijden

zaterdag 11/08/18 10u00 K.OLSA Brakel - KVK Avelgem 5 - 4
woensdag 15/08/18 14u40 tornooi E Elene-Grotenberge nvt
zondag 19/08/18 8u50 tornooi FC Herne nvt
zaterdag 25/08/18 10u30 KWIK Eine - K.OLSA Brakel 3 - 3
zondag 26/08/18 9u30 tornooi VC OSTA Meerbeke nvt
dinsdag 30/10/18 18u00 K.OLSA Brakel - RFC Wetteren 3 - 2
donderdag 01/11/18 10u30 tornooi KVE Drongen nvt
zaterdag 08/12/18 10u10 KSV Sottegem A - K.OLSA Brakel A 0 - 6
zaterdag 15/12/18 12u00 K.OLSA Brakel A - VC Groot Dilbeek A 3 - 8
zaterdag 22/12/18 10u00 KRC Gent A - K.OLSA Brakel A 4 - 7
zaterdag 05/01/19 12u00 K.OLSA Brakel A - KRC Harelbeke A 3 - 3
zondag 06/01/19 vm Asfalt Tijtgat Cup Zulte-Waregem nvt
zaterdag 26/01/19 10u00 KVK Ninove A - K.OLSA Brakel A 3 - 5
zaterdag 23/03/19 10u00 KSV Diksmuide - K.OLSA Brakel A 1 -

4

woensdag 03/04/19 18u00 KWIK Eine - K.OLSA Brakel 3 -

2

zaterdag 20/04/19 09u00 tornooi KMSK Deinze      
maandag 22/04/19 09u00 tornooi KFC Merelbeke      
woensdag 30/04/19 18u00 K.OLSA Brakel - VC Leeuwkes Teralfene   -

 

zaterdag 04/05/19 13u30 tornooi KFC Sparta Petegem      
zondag 05/05/19 14u00 tornooi SK Bellem      
woensdag 08/05/19 18u00 K.OLSA Brakel A - SV Zulte-Waregem A   -  
zaterdag 11/05/19 09u30 tornooi SCE Aalst      

Competitie - september - december

zaterdag 01/09/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.LONDERZEEL SK. A 5 - 6
zaterdag 08/09/18 10u00 SC.EENDRACHT AALST A - K.OLSA BRAKEL A 9 - 0
zaterdag 15/09/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.SC.GRIMBERGEN A 3 - 4
zaterdag 22/09/18 11u15 K.DIEGEM SPORT A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 4
zaterdag 29/09/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - FC.V.DENDER E.H. A 1 - 8
zaterdag 06/10/18 10u00 TEMPO OVERIJSE A - K.OLSA BRAKEL A 3 - 2
zaterdag 13/10/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - S.K. PEPINGEN-HALLE A 4 - 7
zaterdag 20/10/18 11u00 K.LONDERZEEL SK. A - K.OLSA BRAKEL A 3 - 3
zaterdag 27/10/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - SC.EENDRACHT AALST A 4 - 4
zaterdag 03/11/18 11u45 K.SC.GRIMBERGEN A - K.OLSA BRAKEL A 6 - 1
zaterdag 10/11/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.DIEGEM SPORT A 3 - 2
zaterdag 17/11/18 10u15 FC.V.DENDER E.H. A - K.OLSA BRAKEL A 5 - 2
zaterdag 24/11/18 12u00 K.OLSA BRAKEL A - TEMPO OVERIJSE A 7 - 2
zaterdag 01/12/18 11u00 S.K. PEPINGEN-HALLE A - K.OLSA BRAKEL A 7 - 1

Competitie - januari - april

zaterdag 12/01/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KV.WOLUWE-ZAVENTEM A 5 - 4
zaterdag 19/01/19 15u00 K.VC.JONG LEDE A  -  K.OLSA BRAKEL A 5 - 2
zaterdag 26/01/19     bye        
zaterdag 02/02/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  KFC.RHODIENNE-DE HOEK A afgelast
zaterdag 09/02/19 10u00 R.FC WETTEREN A  -  K.OLSA BRAKEL A 3 - 11
zaterdag 16/02/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.LONDERZEEL SK. A 4 - 1
zondag 24/02/19 10u00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A  -  K.OLSA BRAKEL A 1 - 6
zaterdag 02/03/19     bye        
zaterdag 09/03/19 12u30 KV.WOLUWE-ZAVENTEM A  -  K.OLSA BRAKEL A 10 - 0
zaterdag 16/03/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.VC.JONG LEDE A 1 - 4
zaterdag 23/03/19     bye        
zaterdag 30/03/19 16u00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A  -  K.OLSA BRAKEL A 8 - 0
zaterdag 06/04/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A  -  R.FC WETTEREN A 13 - 2
zaterdag 13/04/19 11u00 K.LONDERZEEL SK. A  -  K.OLSA BRAKEL A 7 - 0
zaterdag 20/04/19     bye        
zaterdag 27/04/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A - K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A 10 - 1