Onze provinciale dames zijn kampioen met een doelpuntensaldo van +143!!

Dames nationaal

Bovenste rij:
Dieter Ghijselinck (keepertrainer) - Sari Bocksoen - Sarah De Clercq - Joyce Baleine - Limke Meerschaert - Emma De Clercq - Laura Polfliet - Tom Fort (afgevaardigde) - Filip Bocksoen (sportief verantwoordelijke) - Maarten Andries (T1)

Onderste rij: 
Louise Machtelinckx - Delphine Vanhoolandt - Sil Bossant - Julie Doclo - Yana Haesebroek - Youna Herregodts - Anne De Pauw - Kimberly Van Ongeval

Ontbreken op de foto:
Jente Dekeukelaere - Britt Gosseye - Ieke Cambier - Lies Hofman - Lana Uytterhaeghen - Ellen Maes - Savanah Guilmot - Shana Van Pevenage

 
Dames nationaal

Staff

T1
bio
Trainer
T1
Andries Maarten

Andries Maarten

Positie: Trainer

Contact

Tr
bio
Keepertrainer
Tr
Ghijselinck Dieter

Ghijselinck Dieter

Positie: Keepertrainer

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Fort Tom

Fort Tom

Positie: Afgevaardigde

Contact

Tr
bio
Sportief verantwoordelijke
Tr
Bocksoen Filip

Bocksoen Filip

Positie: Sportief verantwoordelijke

Contact


Kalender

Competitie

zaterdag 25/08/18 17u00 K.SV.SOTTEGEM A - K.OLSA BRAKEL A 1 - 2
zaterdag 01/09/18 14u00 K.OLSA BRAKEL A - SV.ZULTE WAREGEM B 2 - 4
      bye        
zaterdag 15/09/18 15u00 GFA.SINAAI A - K.OLSA BRAKEL A 4 - 2
zaterdag 22/09/18     bye        
zaterdag 29/09/18 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  LOENHOUT SK. A 5 - 3
zaterdag 06/10/18 14u00 K.DC.RUDDERVOORDE A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 4
zaterdag 13/10/18     bye        
zaterdag 20/10/18 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.S.O.C.MARIA-TER-HEIDE A 2 - 2
zaterdag 27/10/18 15u00 K.AA.GENT C  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 2
zaterdag 03/11/18 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.SK.VOORW.ZWEVEZELE A 4 - 6
zaterdag 10/11/18 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.WUUSTWEZEL FC. A 3 - 4
zaterdag 17/11/18     bye        
zaterdag 24/11/18 14u30 DAMES VK.EGEM A  -  K.OLSA BRAKEL A 4 - 3
zaterdag 01/12/18 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  U.ST-GHISL.TERTRE-HAUTR. B 3 - 3
zaterdag 08/12/18 17u00 SC.EENDRACHT AALST B  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 4
zaterdag 15/12/18 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  CLUB BRUGGE KV. B 3 - 1
zaterdag 22/12/18     bye        
zaterdag 29/12/18     bye        
zaterdag 05/01/19     bye        
zaterdag 12/01/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.SV.SOTTEGEM A 2 - 3
zaterdag 19/01/19 17u00 SV.ZULTE WAREGEM B  -  K.OLSA BRAKEL A 3 - 1
zaterdag 02/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  GFA.SINAAI A afgelast
zaterdag 09/02/19 15u00 LOENHOUT SK. A  -  K.OLSA BRAKEL A 0 - 5
zaterdag 16/02/19     bye        
zaterdag 23/02/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.DC.RUDDERVOORDE A 1 - 2
zaterdag 02/03/19 15u00 K.S.O.C.MARIA-TER-HEIDE A  -  K.OLSA BRAKEL A 1 - 0
zaterdag 09/03/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  K.AA.GENT C 2 - 1
zaterdag 16/03/19 15u00 K.SK.VOORW.ZWEVEZELE A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 1
zaterdag 23/03/19 15u00 K.WUUSTWEZEL FC. A  -  K.OLSA BRAKEL A 2 - 1
zaterdag 30/03/19 15u00 U.ST-GHISL.TERTRE-HAUTR. B - K.OLSA BRAKEL A 2 - 3
zaterdag 06/04/19     bye        
zaterdag 13/04/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A  -  DAMES VK.EGEM A 3 - 1
woensdag 17/04/19 20u30 K.OLSA BRAKEL A  -  GFA.SINAAI A 5 - 0
zaterdag 20/04/19      bye        
zaterdag 27/04/19 15u00 K.OLSA BRAKEL A  -  SC.EENDRACHT AALST B 5 - 0
zaterdag 04/05/19 15u00 CLUB BRUGGE KV. B  -  K.OLSA BRAKEL A 7 - 8
 

Klassement

    M W V G + - +/- PTN
1 K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE A 26 24 0 2 104 21 83 74
2 K. WUUSTWEZEL F.C. A 26 21 4 1 143 45 98 64
3 DAMES V.K. EGEM A 26 16 7 3 72 44 28 51
4 K.A.A. GENT C 26 14 8 4 81 48 33 46
5 S.V. ZULTE-WAREGEM B 26 14 9 3 66 65 1 45
6 K.S.O.C. MARIA-TER-HEIDE A 26 13 9 4 59 42 17 43
7 K. OLSA BRAKEL A 26 12 11 3 76 62 14 39
8 CLUB BRUGGE K.V. B 26 12 12 2 68 45 23 38
9 GFA SINAAI A 26 12 13 1 55 57 -2 37
10 S.V. SOTTEGEM A 26 10 11 5 49 75 -26 35
11 U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. B 26 7 17 2 39 86 -47 23
12 LOENHOUT S.K. A 26 5 18 3 39 112 -73 18
13 S.C. EENDRACHT AALST B 26 4 21 1 24 93 -69 13
14 K.D.C. RUDDERVOORDE A 26 1 25 0 14 94 -80 3