Dames nationaal

Alle speelsters

Bahouche Ynès - Bocksoen Sari - Bossant Sil - Daem Evelien - De Clercq Emma - De Clercq Sarah - De Coster Maithé - De Pauw Anne - Dekeukelaere Jente - Dekkers Karen - Doclo Julie - Duchateau Lily-Rose - Farruggia Sandra - Gabriels Julie - Goovaerts Kassandra - Gosseye Britt - Haesebroek Yana - Herregodts Youna - Hofman Lies - Holderbeke Inte - Houck Aukje - Machtelinckx Louise - Maes Ellen - Meersschaert Limke - Montens Leen - Polfliet Laura - Ponnet Jintse - Schepers Lisa - Sermant Hayley - Stevens Ine - Steyvers Chiara - Uytterhaeghen Lana - Vanderstraeten Silke - Van Hautegem Yana - Vanhoolandt Delphine - Van Ongeval Kimberly - Van Pevenage Shana - Van Wambeke Emma - Vekeman Mette-Marit - Verhellen Lene - Verscheure Eva

Staff

T1
bio
Trainer
T1
Andries Maarten

Andries Maarten

Positie: Trainer

Contact

Tr
bio
Keepertrainer
Tr
Ghijselinck Dieter

Ghijselinck Dieter

Positie: Keepertrainer

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Fort Tom

Fort Tom

Positie: Afgevaardigde

Contact

Tr
bio
Sportief verantwoordelijke
Tr
Bocksoen Filip

Bocksoen Filip

Positie: Sportief verantwoordelijke

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

donderdag 01/08/19 20u00 SV Zulte-Waregem A - K.OLSA Brakel A 6 - 1
zaterdag 03/08/19 14u00 tornooi VV Koekelare   nvt  
zondag 11/08/19 18u30 E Mazenzele Opwijk - K.OLSA Brakel A 3 - 5
woensdag 14/08/19 20u00 KVK Ninove - K.OLSA Brakel A 1 - 4
vrijdag 16/08/19 20u00 KVE Drongen A - K.OLSA Brakel A 1 - 5

Beker van België

zaterdag 17/08/19 16u00 K.OLSA BRAKEL A - R WALLONIA CLUB SIBRET A 5 - 0
zaterdag 07/09/19 15u00 KRC GENK B - K.OLSA BRAKEL A 10 - 2

Competitiewedstrijden

zaterdag 24/08/19 17u00 S.V. ZULTE-WAREGEM B - K.OLSA BRAKEL A 5 - 2
zaterdag 31/08/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - K.A.A. GENT C 3 - 4
zaterdag 07/09/19     BYE        
zaterdag 14/09/19 14u00 CLUB BRUGGE K.V. B - K.OLSA BRAKEL A 2 - 3
zaterdag 21/09/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - F.C. FEMINA WS WOLUWE B 4 - 2
zaterdag 28/09/19     BYE        
zaterdag 05/10/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A - S.V. SOTTEGEM A 0 - 1
zaterdag 12/10/19     BYE        
zaterdag 19/10/19 15u00 DAMES V.K. EGEM A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 0
zaterdag 26/10/19     BYE        
zaterdag 02/11/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - ASS. SP. CLUB HAVINNES A 2 - 1
zaterdag 09/11/19 16u00 K.V.K. SVELTA MELSELE A - K.OLSA BRAKEL A 7 - 1
zaterdag 16/11/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - R.S.C. ANDERLECHT B 1 - 4
zaterdag 23/11/19 14u30 K. WUUSTWEZEL F.C. A - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 30/11/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A - SW LADIES HARELBEKE A   -  
zaterdag 07/12/19 14u30 U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. B - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 14/12/19 19u00 K.OLSA BRAKEL A - F.C. BOSDAM BEVEREN   -  
zaterdag 21/12/19     BYE        
zaterdag 28/12/19     BYE        
zaterdag 04/01/20     BYE        
zaterdag 11/01/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - S.V. ZULTE-WAREGEM B   -  
zaterdag 18/01/20 15u30 K.A.A. GENT C - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 25/01/20     BYE        
zaterdag 01/02/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - CLUB BRUGGE K.V. B   -  
zaterdag 08/02/20 18u00 F.C. FEMINA WS WOLUWE B - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 15/02/20     BYE        
zaterdag 22/02/20 15u00 S.V. SOTTEGEM A - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 29/02/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - DAMES V.K. EGEM A   -  
zaterdag 07/03/20 15u00 ASS. SP. CLUB HAVINNES A - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 14/03/20     BYE        
zaterdag 21/03/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - K.V.K. SVELTA MELSELE A   -  
zaterdag 28/03/20     BYE        
zaterdag 04/04/20 15u00 R.S.C. ANDERLECHT B - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 11/04/20     BYE        
zaterdag 18/04/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - K. WUUSTWEZEL F.C. A   -  
zaterdag 25/04/20 15u00 SW LADIES HARELBEKE A - K.OLSA BRAKEL A   -  
zondag 03/05/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. B   -  
zondag 10/05/20 14u00 F.C. BOSDAM BEVEREN - K.OLSA BRAKEL A   -  

Klassement

Plaats Clubnaam M W V G + - +/- Ptn
1 R.S.C. ANDERLECHT B 9 9 0 0 39 5 34 27
2 K.V.K. SVELTA MELSELE A 9 7 1 1 44 16 28 22
3 K. WUUSTWEZEL F.C. A 9 6 1 2 42 23 19 20
4 DAMES V.K. EGEM A 9 6 2 1 30 15 15 19
5 S.V. ZULTE-WAREGEM B 9 5 1 3 23 13 10 18
6 K.A.A. GENT C 9 5 4 0 34 24 10 15
6 S.V. SOTTEGEM A 9 5 4 0 18 24 -6 15
8 F.C. BOSDAM BEVEREN A 9 4 5 0 28 22 6 12
9 CLUB BRUGGE K.V. B 9 3 6 0 24 27 -3 9
9 F.C. FEMINA WHITE STAR WOLUWE B 9 3 6 0 15 20 -5 9
9 K. OLSA BRAKEL A 9 3 6 0 16 28 -12 9
12 U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. B 9 1 6 2 13 29 -16 5
13 SW LADIES HARELBEKE A 9 0 7 2 12 62 -50 2
14 ASS. SP. CLUB HAVINNES A 9 0 8 1 10 40 -30 1