Dames nationaal

Alle speelsters

Bahouche Ynès - Bocksoen Sari - Bossant Sil - Daem Evelien - De Clercq Emma - De Clercq Sarah - De Coster Maithé - De Pauw Anne - Dekeukelaere Jente - Dekkers Karen - Doclo Julie - Duchateau Lily-Rose - Farruggia Sandra - Gabriels Julie - Goovaerts Kassandra - Gosseye Britt - Haesebroek Yana - Herregodts Youna - Hofman Lies - Holderbeke Inte - Houck Aukje - Machtelinckx Louise - Maes Ellen - Meersschaert Limke - Montens Leen - Polfliet Laura - Ponnet Jintse - Schepers Lisa - Sermant Hayley - Stevens Ine - Steyvers Chiara - Uytterhaeghen Lana - Vanderstraeten Silke - Van Hautegem Yana - Vanhoolandt Delphine - Van Ongeval Kimberly - Van Pevenage Shana - Van Wambeke Emma - Vekeman Mette-Marit - Verhellen Lene - Verscheure Eva

Staff

T1
bio
Trainer
T1
Andries Maarten

Andries Maarten

Positie: Trainer

Contact

Tr
bio
Keepertrainer
Tr
Ghijselinck Dieter

Ghijselinck Dieter

Positie: Keepertrainer

Contact

Afg
bio
Afgevaardigde
Afg
Fort Tom

Fort Tom

Positie: Afgevaardigde

Contact

Tr
bio
Sportief verantwoordelijke
Tr
Bocksoen Filip

Bocksoen Filip

Positie: Sportief verantwoordelijke

Contact


Kalender

Oefenwedstrijden

donderdag 01/08/19 20u00 SV Zulte-Waregem A - K.OLSA Brakel A 6 - 1
zaterdag 03/08/19 14u00 tornooi VV Koekelare   nvt  
zondag 11/08/19 18u30 E Mazenzele Opwijk - K.OLSA Brakel A 3 - 5
woensdag 14/08/19 20u00 KVK Ninove - K.OLSA Brakel A 1 - 4
vrijdag 16/08/19 20u00 KVE Drongen A - K.OLSA Brakel A 1 - 5

Beker van België

zaterdag 17/08/19 16u00 K.OLSA BRAKEL A - R WALLONIA CLUB SIBRET A 5 - 0
zaterdag 07/09/19 15u00 KRC GENK B - K.OLSA BRAKEL A 10 - 2

Competitiewedstrijden

zaterdag 24/08/19 17u00 S.V. ZULTE-WAREGEM B - K.OLSA BRAKEL A 5 - 2
zaterdag 31/08/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - K.A.A. GENT C 3 - 4
zaterdag 07/09/19     BYE        
zaterdag 14/09/19 14u00 CLUB BRUGGE K.V. B - K.OLSA BRAKEL A 2 - 3
zaterdag 21/09/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - F.C. FEMINA WS WOLUWE B 4 - 2
zaterdag 28/09/19     BYE        
zaterdag 05/10/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A - S.V. SOTTEGEM A 0 - 1
zaterdag 12/10/19     BYE        
zaterdag 19/10/19 15u00 DAMES V.K. EGEM A - K.OLSA BRAKEL A 2 - 0
zaterdag 26/10/19     BYE        
zaterdag 02/11/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - ASS. SP. CLUB HAVINNES A 2 - 1
zaterdag 09/11/19 16u00 K.V.K. SVELTA MELSELE A - K.OLSA BRAKEL A 7 - 1
zaterdag 16/11/19 14u00 K.OLSA BRAKEL A - R.S.C. ANDERLECHT B 1 - 4
zaterdag 23/11/19 14u30 K. WUUSTWEZEL F.C. A - K.OLSA BRAKEL A 8 - 1
zaterdag 30/11/19 12u00 K.OLSA BRAKEL A - SW LADIES HARELBEKE A 2 - 1
zaterdag 07/12/19 14u30 U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. B - K.OLSA BRAKEL A 1 - 6
zaterdag 14/12/19 19u00 K.OLSA BRAKEL A - F.C. BOSDAM BEVEREN 3 - 6
zaterdag 21/12/19     BYE        
zaterdag 28/12/19     BYE        
zaterdag 04/01/20     BYE        
zaterdag 11/01/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - S.V. ZULTE-WAREGEM B   -  
zaterdag 18/01/20 15u30 K.A.A. GENT C - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 25/01/20     BYE        
zaterdag 01/02/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - CLUB BRUGGE K.V. B   -  
zaterdag 08/02/20 18u00 F.C. FEMINA WS WOLUWE B - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 15/02/20     BYE        
zaterdag 22/02/20 15u00 S.V. SOTTEGEM A - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 29/02/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - DAMES V.K. EGEM A   -  
zaterdag 07/03/20 15u00 ASS. SP. CLUB HAVINNES A - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 14/03/20     BYE        
zaterdag 21/03/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - K.V.K. SVELTA MELSELE A   -  
zaterdag 28/03/20     BYE        
zaterdag 04/04/20 15u00 R.S.C. ANDERLECHT B - K.OLSA BRAKEL A   -  
zaterdag 11/04/20     BYE        
zaterdag 18/04/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - K. WUUSTWEZEL F.C. A   -  
zaterdag 25/04/20 15u00 SW LADIES HARELBEKE A - K.OLSA BRAKEL A   -  
zondag 03/05/20 14u00 K.OLSA BRAKEL A - U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. B   -  
zondag 10/05/20 14u00 F.C. BOSDAM BEVEREN - K.OLSA BRAKEL A   -  

Klassement

Plaats Clubnaam M W V G + - +/- Ptn
1 R.S.C. ANDERLECHT B 13 12 1 0 59 10 49 36
2 K. WUUSTWEZEL F.C. A 13 9 1 3 62 27 35 30
3 K.V.K. SVELTA MELSELE A 13 8 2 3 54 26 28 27
3 DAMES V.K. EGEM A 13 8 2 3 38 19 19 27
5 F.C. BOSDAM BEVEREN A 13 8 5 0 48 32 16 24
6 S.V. ZULTE-WAREGEM B 13 6 3 4 31 23 8 22
7 S.V. SOTTEGEM A 13 7 6 0 31 30 1 21
8 K.A.A. GENT C 13 6 6 1 44 33 11 19
8 F.C. FEMINA WHITE STAR WOLUWE B 13 6 6 1 26 24 2 19
10 CLUB BRUGGE K.V. B 13 5 8 0 34 35 -1 15
10 K. OLSA BRAKEL A 13 5 8 0 28 44 -16 15
12 U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. B 13 1 10 2 16 46 -30 5
13 SW LADIES HARELBEKE A 13 0 11 2 13 78 -65 2
14 ASS. SP. CLUB HAVINNES A 13 0 12 1 15 72 -57 1