Uitslagen U9 - 1/11/2017
woensdag 1 november 2017: DUIVELS U9
reeks terrein uur thuisploeg
bezoekers uitslag penalties
A B1 14u30 V Beersel Drogenbos - SV Zulte-Waregem 1 - 0      
A B1 14u50 KSV Sottegem 1 - FC Bonanza Lierde 0 - 2      
A B1 15u10 V Beersel Drogenbos - KSV Sottegem 1 10 - 0      
A B1 15u30 SV Zulte-Waregem - FC Bonanza Lierde 7 - 1      
A B1 15u50 V Beersel Drogenbos - FC Bonanza Lierde 6 - 1      
A B1 16u10 SV Zulte-Waregem - KSV Sottegem 1 8 - 0      
B B2 14u30 K OLSA Brakel 1 - Tempo Overijse 5 - 0      
B B2 14u50 CLUB Brugge KV - E Elene-Grotenberge 3 - 1      
B B2 15u10 K OLSA Brakel 1 - CLUB Brugge KV 2 - 2 2 - 3
B B2 15u30 Tempo Overijse - E Elene-Grotenberge 3 - 3 0 - 1
B B2 15u50 K OLSA Brakel 1 - E Elene-Grotenberge 1 - 3      
B B2 16u10 Tempo Overijse - CLUB Brugge KV 4 - 6      
C B3 14u30 K OLSA Brakel 2 - KSK Ronse 1 - 5      
C B3 14u50 R Antwerp FC - KVE Winnik 7 - 2      
C B3 15u10 K OLSA Brakel 2 - R Antwerp FC 0 - 4      
C B3 15u30 KSK Ronse - KVE Winnik 7 - 0      
C B3 15u50 K OLSA Brakel 2 - KVE Winnik 0 - 3      
C B3 16u10 KSK Ronse - R Antwerp FC 4 - 3      
D B4 14u30 KSV Sottegem 2 - K Racing Gent 1 - 4      
D B4 14u50 KRC Waregem - K Racing Harelbeke 2 - 1      
D B4 15u10 KSV Sottegem 2 - KRC Waregem 0 - 0 1 - 3
D B4 15u30 K Racing Gent - K Racing Harelbeke 2 - 2 4 - 3
D B4 15u50 KSV Sottegem 2 - K Racing Harelbeke 0 - 12      
D B4 16u10 K Racing Gent - KRC Waregem 6 - 0      
  B1 16u40 FC Bonanza Lierde - K OLSA Brakel 1 1 - 5      
  B2 16u40 KVE Winnik - K Racing Harelbeke 2 - 4      
  B3 16u40 KSV Sottegem 1 - Tempo Overijse 1 - 7      
  B4 16u40 K OLSA Brakel 2 - KSV Sottegem 2 8 - 1      
  B1 17u00 V Beersel Drogenbos - CLUB Brugge KV 4 - 0      
  B2 17u00 KSK Ronse - K Racing Gent 3 - 0      
  B3 17u00 SV Zulte-Waregem - E Elene-Grotenberge 4 - 2      
  B4 17u00 R Antwerp FC - KRC Waregem 7 - 1      
  B4 17u30 KSV Sottegem 2 - KSV Sottegem 1 7 - 2      
  B3 17u30 K OLSA Brakel 2 - Tempo Overijse 7 - 5      
  B2 17u30 KVE Winnik - FC Bonanza Lierde 3 - 1      
  B1 17u30 K Racing Harelbeke - K OLSA Brakel 1 6 - 4      
  B4 18u00 KRC Waregem - E Elene-Grotenberge 2 - 3      
  B3 18u00 R Antwerp FC - SV Zulte-Waregem 3 - 1      
  B2 18u00 K Racing Gent - CLUB Brugge KV 3 - 6      
  B1 18u00 KSK Ronse - V Beersel Drogenbos 1 - 4      
                       
    Rangschikking                
    1 V Beersel Drogenbos                
    2 KSK Ronse                
    3 CLUB Brugge KV                
    4 K Racing Gent                
    5 R Antwerp FC                
    6 SV Zulte-Waregem                
    7 E Elene-Grotenberge                
    8 KRC Waregem                
    9 K Racing Harelbeke                
    10 K OLSA Brakel 1                
    11 KVE Winnik                
    12 FC Bonanza Lierde                
    13 K OLSA Brakel 2                
    14 Tempo Overijse                
    15 KSV Sottegem 2                
    16 KSV Sottegem 1