Vriendenwedstrijden/tornooien gesorteerd op ploeg
Cat Datum Uur Wedstrijd / Tornooi
U06 15/08/18 vm tornooi KSK Zingem
U06 19/08/18 nm tornooi JV De Pinte
U06 25/08/18 vm tornooi KSK Ronse
U07 12/08/18   tornooi KVV Ardennen
U07 15/08/18 vm tornooi KSK Zingem
U07 25/08/18 nm tornooi KSK Ronse
U08 11/08/18 10u00 K OLSA - KVK Avelgem
U08 11/08/18 vm tornooi KVV Ardennen
U08 15/08/18 vm tornooi SK Pepingen-Halle
U08 25/08/18 vm tornooi KSK Ronse
U09 11/08/18 10u00 K OLSA - KVK Avelgem
U09 11/08/18 nm tornooi KVV Ardennen
U09 15/08/18 nm tornooi SK Pepingen-Halle
U09 19/08/18 nm tornooi JV De Pinte
U09 25/08/18 nm tornooi KSK Ronse
U10 11/08/18 10u00 K OLSA - KVK Avelgem
U10 15/08/18   tornooi E Elene-Grotenberge
U10 19/08/18 8u30 tornooi FC Herne
U10 26/08/18 vm tornooi VC Osta Meerbeke
U11 4/08/18 14u00 K OLSA - KVK Westhoek
U11 11/08/18 10u00 KVK Avelgem - K OLSA
U11 19/08/18 12u30 K OLSA - KFC MU Izegem-Ingelmunster
U11 25/08/18 10u00 K OLSA - KWIK Eine
U12 11/08/18 12u00 KVK Avelgem - K OLSA
U12 19/08/18 12u30 K OLSA - CS Pays Vert Ostiches-Ath
U12A 25/08/18 11u00 AFC Tubize (U11A) - K OLSA A
U12B 25/08/18 11u00 AFC Tubize (U11B) - K OLSA B
U13 11/08/18 12u00 KVK Avelgem - K OLSA
U13 12/08/18 nm tornooi SK Pepingen-Halle
U13 25/08/18 10u00 K OLSA - AFC Tubize (U12)
U13 26/08/18 vm tornooi FC Galmaarden
U14 4/08/18 10u30 KWIK Eine (U15) - K OLSA
U14 11/08/18 12u00 K OLSA - KVK Avelgem
U14 15/08/18 12u00 VCG Dilbeek - K OLSA
U14 25/08/18 12u00 K OLSA - AFC Tubize (U13)
U14 29/08/18 13u00 K OLSA - SCE Aalst
U15 4/08/18 16u00 K OLSA - CS Pays Vert Ostiches- Ath
U15 11/08/18 12u00 K OLSA - KVK Avelgem
U15 15/08/18 14u00 VCG Dilbeek - K OLSA
U15 19/08/18 10u00 K OLSA - SV Zulte-Waregem
U15 25/08/18 12u00 K OLSA - AFC Tubize (U14)
U15 29/08/18 13u00 K OLSA - SCE Aalst
U16 11/08/18 14u00 KVK Avelgem - K OLSA
U16 15/08/18 16u00 VCG Dilbeek - K OLSA
U16 25/08/18 13u30 AFC Tubize (U15) - K OLSA
U16 29/08/18 15u30 K OLSA - SCE Aalst
U17 11/08/18 16u00 KVK Avelgem - K OLSA
U17 15/08/18 18u00 VCG Dilbeek - K OLSA
U17 19/08/18 10u00 K OLSA - SV Zulte-Waregem
U17 25/08/18 13u30 AFC Tubize (U16) - K OLSA
U17 29/08/18 19u30 SCE Aalst - K OLSA
U19 25/08/18 14u30 K OLSA - AFC Tubize (U18)
U19 29/08/18 19u30 SCE Aalst - K OLSA
B/U19 11/08/18 15u00 K OLSA - SCE Aalst
B/U19 11/08/18 15u00 K OLSA - VK Tielrode (1ste ploeg)
B 27/07/18 19u30 KRC Bambrugge (1ste ploeg) - K OLSA
B 3/08/18 19u30 K OLSA - E Elene-Grotenberge
B 4/08/18 16u00 K OLSA - SK Pepingen-Halle
B 25/08/18 16u00 K OLSA - RFC Wetteren
A 25/07/18 20u00 K OLSA - KVV Ardennen
A 28/07/18 19u00 KSV Oudenaarde - K OLSA
A 31/07/18 20u00 K OLSA  - KSV Sottegem
A 8/08/18 20u00 K OLSA - FCV Dender EH
A 16/08/18 20u00 K OLSA - FC Voorde-Appelterre
A 22/08/18 19u30 KSK Ronse - K OLSA
DA nat 11/08/18 10u10 tornooi VV Koekelare
DAP 18/08/18 15u00 VC Nazareth-Eke - K OLSA