Vriendenwedstrijden/tornooien gesorteerd op datum
Datum Cat Uur Wedstrijd / Tornooi
25/07/18 A 20u00 K OLSA - KVV Ardennen
27/07/18 B 19u30 KRC Bambrugge (1ste ploeg) - K OLSA
28/07/18 A 19u00 KSV Oudenaarde - K OLSA
31/07/18 A 20u00 K OLSA  - KSV Sottegem
3/08/18 B 19u30 K OLSA - E Elene-Grotenberge
4/08/18 B 16u00 K OLSA - SK Pepingen-Halle
4/08/18 U11 14u00 K OLSA - KVK Westhoek
4/08/18 U14 10u30 KWIK Eine (U15) - K OLSA
4/08/18 U15 16u00 K OLSA - CS Pays Vert Ostiches- Ath
8/08/18 A 20u00 K OLSA - FCV Dender EH
11/08/18 B/U19 15u00 K OLSA - SCE Aalst
11/08/18 B/U19 15u00 K OLSA - VK Tielrode (1ste ploeg)
11/08/18 DA nat 10u10 tornooi VV Koekelare
11/08/18 U08 vm tornooi KVV Ardennen
11/08/18 U08 10u00 K OLSA - KVK Avelgem
11/08/18 U09 nm tornooi KVV Ardennen
11/08/18 U09 10u00 K OLSA - KVK Avelgem
11/08/18 U10 10u00 K OLSA - KVK Avelgem
11/08/18 U11 10u00 KVK Avelgem - K OLSA
11/08/18 U12 12u00 KVK Avelgem - K OLSA
11/08/18 U13 12u00 KVK Avelgem - K OLSA
11/08/18 U14 12u00 K OLSA - KVK Avelgem
11/08/18 U15 12u00 K OLSA - KVK Avelgem
11/08/18 U16 14u00 KVK Avelgem - K OLSA
11/08/18 U17 16u00 KVK Avelgem - K OLSA
12/08/18 U07   tornooi KVV Ardennen
12/08/18 U13 nm tornooi SK Pepingen-Halle
15/08/18 U06 vm tornooi KSK Zingem
15/08/18 U07 vm tornooi KSK Zingem
15/08/18 U08 vm tornooi SK Pepingen-Halle
15/08/18 U09 nm tornooi SK Pepingen-Halle
15/08/18 U10   tornooi E Elene-Grotenberge
15/08/18 U14 12u00 VCG Dilbeek - K OLSA
15/08/18 U15 14u00 VCG Dilbeek - K OLSA
15/08/18 U16 16u00 VCG Dilbeek - K OLSA
15/08/18 U17 18u00 VCG Dilbeek - K OLSA
16/08/18 A 20u00 K OLSA - FC Voorde-Appelterre
18/08/18 DAP 15u00 VC Nazareth-Eke - K OLSA
19/08/18 U06 nm tornooi JV De Pinte
19/08/18 U09 nm tornooi JV De Pinte
19/08/18 U10 8u30 tornooi FC Herne
19/08/18 U11 12u30 K OLSA - KFC MU Izegem-Ingelmunster
19/08/18 U12 12u30 K OLSA - CS Pays Vert Ostiches-Ath
19/08/18 U15 10u00 K OLSA - SV Zulte-Waregem
19/08/18 U17 10u00 K OLSA - SV Zulte-Waregem
22/08/18 A 19u30 KSK Ronse - K OLSA
25/08/18 B 16u00 K OLSA - RFC Wetteren
25/08/18 U06 vm tornooi KSK Ronse
25/08/18 U07 nm tornooi KSK Ronse
25/08/18 U08 vm tornooi KSK Ronse
25/08/18 U09 nm tornooi KSK Ronse
25/08/18 U11 10u00 K OLSA - KWIK Eine
25/08/18 U12A 11u00 AFC Tubize (U11A) - K OLSA A
25/08/18 U12B 11u00 AFC Tubize (U11B) - K OLSA B
25/08/18 U13 10u00 K OLSA - AFC Tubize (U12)
25/08/18 U14 12u00 K OLSA - AFC Tubize (U13)
25/08/18 U15 12u00 K OLSA - AFC Tubize (U14)
25/08/18 U16 13u30 AFC Tubize (U15) - K OLSA
25/08/18 U17 13u30 AFC Tubize (U16) - K OLSA
25/08/18 U19 14u30 K OLSA - AFC Tubize (U18)
26/08/18 U10 vm tornooi VC Osta Meerbeke
26/08/18 U13 vm tornooi FC Galmaarden
29/08/18 U14 13u00 K OLSA - SCE Aalst
29/08/18 U15 13u00 K OLSA - SCE Aalst
29/08/18 U16 15u30 K OLSA - SCE Aalst
29/08/18 U17 19u30 SCE Aalst - K OLSA
29/08/18 U19 19u30 SCE Aalst - K OLSA