spacer.png, 0 kB
Start
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Wedstrijden deze week
Week van maandag 16/04/2018 t/m zondag 22/04/2018
Lees meer...
 
"Think Pink"-actie - elke maandag om 19u15
OLSA steunt de actie "Kom op tegen borstkanker" (Think Pink)
Lees meer...
 
Laatste footlunch
zondag 29/04/2018 OLSA-Gent - vanaf 12u
Inschrijven via Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken - tel: 0495 24 78 05
Lees meer...
 
Omnisportstage op OLSA van 16 t/m 20 juli 2018
Van 16 tot en met 20 juli 2018 is er op OLSA opnieuw een voetbalstage gecombineerd met andere sporten. Inschrijven kan via deze link
Lees meer...
 
Eerstvolgende wedstrijd(en) 1ste ploeg
zondag 22/04/2018 - 15u: K Londerzeel SK - K.OLSA Brakel
zondag 29/04/2018 - 15u: K.OLSA Brakel - K Racing Club Gent (met footlunch)
 
Laatst gespeelde wedstrijd 1ste ploeg
zaterdag 07/04/2018 - 18u: Racing Club Harelbeke - K.OLSA Brakel  3-0
 
Jeugdcompetitiekalenders
U19 - U17 - U16 - U15 - U14 - U13A - U13B - U12A - U12B - U11A - U11B - U10A - U10B - U9A - U9B - U9C - U8A - U8B - U8C - U7A - U7B - U6
 
Wedstrijden deze week Afdrukken
Week van maandag 16/04/2018 t/m zondag 22/04/2018
woensdag 18 april 2018      
20u00 U17 K.VC.SV.OOSTKAMP A
-
K.OLSA BRAKEL A   -
 
               
vrijdag 20 april 2018      
20u30 reserven K.OLSA BRAKEL A -
K.LONDERZEEL SK. A   -
 
21u00 veteranen GALMAARDEN - K.OLSA BRAKEL   -
 
               
zaterdag 21 april 2018      
14u00 nat dames K.OLSA BRAKEL A - K.S.O.C.MARIA-TER-HEIDE A   -
 
14u00 res Everb NEIGEM - EVERBEEK   -
 
  U19   bye
       
16u30 U17 K.OLSA BRAKEL A - TORHOUT 1992 KM. A   -
 
16u30 U16 K.OLSA BRAKEL A - VK.WESTHOEK A   -
 
16u00 U15 K.RACING WAREGEM A - K.OLSA BRAKEL A   -
 
15u00 U14 VK.WESTHOEK A - K.OLSA BRAKEL A   -
 
12u00 U13A K.OLSA BRAKEL A - K.SV.TEMSE A   -
 
12u00 U13B K.OLSA BRAKEL B - K.SV.TEMSE B   -
 
  U12A K.OLSA BRAKEL A - K.VC.JONG LEDE A 24/04 om 18u
  U12B K.OLSA BRAKEL B - K.VC.JONG LEDE B
12u30 U11A K.VC.JONG LEDE A - K.OLSA BRAKEL A   -
 
11u30 U11B ST.DENDERLEEUW A - K.OLSA BRAKEL B   -
 
15u00 U10A K.VC.JONG LEDE A - K.OLSA BRAKEL A   -
 
14u00 U10B K.OLSA BRAKEL B - K.VK.NINOVE B   -
 
10u00 U9C K.OLSA BRAKEL C - FC.KLUISBERGEN   -
 
12u30 U8A K.VK.NINOVE A - K.OLSA BRAKEL A   -
 
12u30 U8B K.VK.NINOVE B - K.OLSA BRAKEL B   -
 
10u00 U8C K.OLSA BRAKEL C - SV.G.BERGEN A   -
 
10u00 U7A K.OLSA BRAKEL A - OUDEGEM   -
 
13u30 U7B MERE A - K.OLSA BRAKEL B   -
 
10u00 U6 K.OLSA BRAKEL - WILSKR.IDEGEM nvt
               
zondag 22 april 2018      
15u00 1ste ploeg K.LONDERZEEL SK. A - K.OLSA BRAKEL A   -
 
13u00 prov dames FC.KLUISBERGEN - K.OLSA BRAKEL B   -
 
15u00 1ste Everb EVERBEEK - NEIGEM   -
 
09u30 U9A KSC.DIKKELVENNE A - K.OLSA BRAKEL A   -
 
09u30 U9B KSC.DIKKELVENNE B - K.OLSA BRAKEL B   -
 
               
 
Volgende >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB