spacer.png, 0 kB
Start arrow OLSA - duivels 1/11/17 arrow Uitslagen U8 - 1/11/2017
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Uitslagen U8 - 1/11/2017 Afdrukken
woensdag 1 november 2017: DUIVELS U8
reeks terrein uur thuisploeg
bezoekers uitslag penalties
A A1 14u00 KFC Gavere-Asper - R Antwerp FC 1 - 6      
A A1 14u20 K OLSA Brakel 2 - KFC Sparta Petegem 4 - 1      
A A1 14u40 KFC Gavere-Asper - K OLSA Brakel 2 0 - 11      
A A1 15u00 R Antwerp FC - KFC Sparta Petegem 3 - 0      
A A1 15u20 KFC Gavere-Asper - KFC Sparta Petegem 0 - 7      
A A1 15u40 R Antwerp FC - K OLSA Brakel 2 1 - 4      
B A2 14u00 KSKL Ternat - Tempo Overijse 5 - 2      
B A2 14u20 KSV Sottegem - SV Zulte-Waregem 1 - 6      
B A2 14u40 KSKL Ternat - KSV Sottegem 5 - 0      
B A2 15u00 Tempo Overijse - SV Zulte-Waregem 0 - 4      
B A2 15u20 KSKL Ternat - SV Zulte-Waregem 0 - 5      
B A2 15u40 Tempo Overijse - KSV Sottegem 7 - 0      
C A3 14u00 V Beersel Drogenbos - E Elene-Grotenberge 6 - 0      
C A3 14u20 K Racing Harelbeke - K Racing Gent 1 - 2      
C A3 14u40 V Beersel Drogenbos - K Racing Harelbeke 0 - 2      
C A3 15u00 E Elene-Grotenberge - K Racing Gent 0 - 4      
C A3 15u20 V Beersel Drogenbos - K Racing Gent 1 - 6      
C A3 15u40 E Elene-Grotenberge - K Racing Harelbeke 0 - 8      
D A4 14u00 CLUB Brugge KV - K OLSA Brakel 1 6 - 2      
D A4 14u20 FC V Dender EH - KSK Ronse 4 - 2      
D A4 14u40 CLUB Brugge KV - FC V Dender EH 6 - 3      
D A4 15u00 K OLSA Brakel 1 - KSK Ronse 8 - 2      
D A4 15u20 CLUB Brugge KV - KSK Ronse 9 - 0      
D A4 15u40 K OLSA Brakel 1 - FC V Dender EH 2 - 3      
  A1 16u15 KFC Sparta Petegem - Tempo Overijse 3 - 1      
  A2 16u15 V Beersel Drogenbos - K OLSA Brakel 1 4 - 3      
  A3 16u15 KFC Gavere-Asper - KSV Sottegem 2 - 1      
  A4 16u15 E Elene-Grotenberge - KSK Ronse 1 - 2      
  A1 16u40 K OLSA Brakel 2 - SV Zulte-Waregem 2 - 2 2 - 1
  A2 16u40 K Racing Gent - CLUB Brugge KV 0 - 6      
  A3 16u40 R Antwerp FC - KSKL Ternat 3 - 1      
  A4 16u40 K Racing Harelbeke - FC V Dender EH 0 - 2      
  A4 17u15 E Elene-Grotenberge - KSV Sottegem 0 - 0 1 - 0
  A3 17u15 KSK Ronse - KFC Gavere-Asper 1 - 5      
  A2 17u15 K OLSA Brakel 1 - Tempo Overijse 4 - 8      
  A1 17u15 V Beersel Drogenbos - KFC Sparta Petegem 7 - 3      
  A4 17u45 K Racing Harelbeke - KSKL Ternat 0 - 3      
  A3 17u45 FC V Dender EH - R Antwerp FC 4 - 4 1 - 3
  A2 17u45 K Racing Gent - SV Zulte-Waregem 4 - 7      
  A1 17u45 CLUB Brugge KV - K OLSA Brakel 2 1 - 4      
                       
    Rangschikking                
    1 K OLSA Brakel 2                
    2 CLUB Brugge KV                
    3 SV Zulte-Waregem                
    4 K Racing Gent                
    5 R Antwerp FC                
    6 FC V Dender EH                
    7 KSKL Ternat                
    8 K Racing Harelbeke                
    9 V Beersel Drogenbos                
    10 KFC Sparta Petegem                
    11 Tempo Overijse                
    12 K OLSA Brakel 1                
    13 KFC Gavere-Asper                
    14 KSK Ronse                
    15 E Elene-Grotenberge                
    16 KSV Sottegem                
 
< Vorige   Volgende >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB