spacer.png, 0 kB
Start arrow Nov. - dec. - januari arrow Vriendenwedstrijden/tornooien gesorteerd op ploeg
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Vriendenwedstrijden/tornooien gesorteerd op ploeg Afdrukken
Categorie Datum Uur Wedstrijd / Tornooi
U6 23/12/17 11u15 tornooi KVV Ardennen
U6 6/01/18 10u00 K OLSA - KVC Jong Lede
U7 16/12/17 10u00 K OLSA A - FCV Dender EH A
U7 16/12/17 10u00 K OLSA B - FCV Dender EH B
U7 23/12/17 14u00 tornooi KVV Ardennen
U7 6/01/18 10u00 K OLSA A - KVC Jong Lede A
U7 6/01/18 10u00 K OLSA B - KVC Jong Lede B
U8 16/12/17 9u00 tornooi VV in Maldegem
U8 16/12/17 10u00 K OLSA B - FCV Dender EH B
U8 16/12/17 10u00 K OLSA C - KSV Geraardsbergen
U8 23/12/17 8u30 tornooi KVV Ardennen
U8 23/12/17 11u00 tornooi St-Pieters Leeuw
U8 6/01/18 9u00 tornooi Tijtgat Waregem
U8 6/01/18 10u00 KVC Jong Lede - K OLSA C
U8 7/01/18 9u45 tornooi VV in Aalst
U9 16/12/17 10u00 K OLSA A - FCV Dender EH A
U9 16/12/17 10u00 K OLSA B - FCV Dender EH B
U9 17/12/17 14u00 Garrinchacup Club Brugge
U9 23/12/17 13u00 tornooi St-Pieters Leeuw
U9 23/12/17 16u00 tornooi KVV Ardennen
U9 6/01/18 9u30 tornooi Club Brugge KV - Garrinchacup
U9 6/01/18 10u00 KVC Jong Lede A - K OLSA B
U9 6/01/18 10u00 KVC Jong Lede B - K OLSA C
U10 2/12/17 14u00 K OLSA B - SK Denderhoutem
U10 16/12/17 12u00 K OLSA A - FCV Dender EH A
U10 16/12/17 12u00 K OLSA B - FCV Dender EH B
U10 23/12/17 13u30 tornooi KVV Ardennen
U10 6/01/18 12u00 K OLSA A - KVC Jong Lede A
U10 6/01/18 12u00 K OLSA B - KVC Jong Lede B
U10 20/01/18 14u00 K OLSA B - KFC Sparta Petegem (U11)
U11 16/12/17 10u35 FCV Dender EH A - K OLSA A
U11 16/12/17 10u35 FCV Dender EH B - K OLSA B
U11 23/12/17 8u30 tornooi KVV Ardennen
U11 6/01/18 12u30 KVC Jong Lede A - K OLSA A
U11 6/01/18 12u30 KVC Jong Lede B - K OLSA B
U12 16/12/17 10u35 FCV Dender EH A - K OLSA A
U12 16/12/17 10u35 FCV Dender EH B - K OLSA B
U12 6/01/18 12u00 K OLSA A - KVC Jong Lede A
U12 6/01/18 12u00 K OLSA B - KVC Jong Lede B
U13 16/12/17 12u00 K OLSA A - SK Pepingen-Halle A
U13 16/12/17 12u00 K OLSA B - SK Pepingen-Halle B
U13 23/12/17 10u30 KAA Gent dames - K OLSA
U13 6/01/18 15u00 KVC Jong Lede A - K OLSA A
U13 6/01/18 15u00 KVC Jong Lede B - K OLSA B
U14 6/01/18 14u00 K OLSA - KVC Jong Lede
U14 - U15 9/12/17 16u30 K OLSA - SC Dikkelvenne
U15 6/01/18 17u00 KVC Jong Lede - K OLSA
U16 6/01/18 14u00 K OLSA - KVC Jong Lede
U16 10/01/18 20u00 K OLSA - KMSK Deinze
U16 - U17 9/12/17 16u30 K OLSA - SC Dikkelvenne
U17 20/12/17 20u00 KVK Avelgem - K OLSA
U17 6/01/18 16u30 K OLSA - KVC Jong Lede
U19 2/01/18 20u00 K OLSA - SV Zulte-Waregem (U17)
U19 6/01/18 16u30 K OLSA - KFCVW Hamme
A 9/01/18 20u00 K OLSA - KSC Dikkelvenne
A 14/01/18 18u00 K OLSA - KVC Jong Lede
 
< Vorige
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB