spacer.png, 0 kB
Start arrow Juli - augustus arrow Vriendenwedstrijden/tornooien gesorteerd op ploeg
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Vriendenwedstrijden/tornooien gesorteerd op ploeg Afdrukken
Categorie Datum Uur Thuisploeg
Uitploeg
1ste ploeg zondag 23/07/17 17u00 KSK Ronse - K.OLSA Brakel
1ste ploeg donderdag 27/07/17 20u00 K.OLSA Brakel - KVV Ardennen
1ste ploeg woensdag 02/08/17 20u00 K.OLSA Brakel - E Elene-Grotenberge
1ste ploeg woensdag 09/08/17 20u00 K.OLSA Brakel - KFC HO Kalken
1ste ploeg donderdag 17/08/17 20u00 KSV Sottegem - K.OLSA Brakel
1ste ploeg woensdag 23/08/17 20u00 UR La Louvière - K.OLSA Brakel
nat dames woensdag 26/07/17 19u30 KAA Gent B
- K.OLSA Brakel A
nat dames donderdag 10/08/17   KVE Drongen - K.OLSA Brakel A
nat dames zaterdag 12/08/17 16u00 KFC Merelbeke A
- K.OLSA Brakel A
nat dames dinsdag 22/08/17 20u00 FCE Meetjesland A - K.OLSA Brakel A
nat dames vrijdag 25/08/17 19u30 SCE Aalst - K.OLSA Brakel A
prov dames zaterdag 05/08/17 14u00 SK Zingem B - K.OLSA Brakel B
prov dames zaterdag 19/08/17 19u00 KAA Gent D-
K.OLSA Brakel B
reserven zaterdag 29/07/17 16u00 K.OLSA Brakel - SK Munkzwalm
reserven donderdag 03/08/17 19u30 Kluisbergen Sp. (1ste) - K.OLSA Brakel
reserven zaterdag 05/08/17 16u00 K.OLSA Brakel - KVK Ninove
reserven donderdag 10/08/17 20u00 K.OLSA Brakel - SC Dikkelvenne
reserven zaterdag 12/08/17 16u30 K.OLSA Brakel - E Elene-Grotenberge
reserven woensdag 16/08/17 19u30 KRC Bambrugge (1ste)
- K.OLSA Brakel
reserven zaterdag 19/08/17 18u00 K.OLSA Brakel - SK Pepingen-Halle
reserven zaterdag 26/08/17 16u00 K.OLSA Brakel - KMSK Deinze
U19 woensdag 26/07/17 19u30 SV Zulte-Waregem (U17) - K.OLSA Brakel
U19 zaterdag 12/08/17 14u15 K.OLSA Brakel - KRC Waregem
U19 woensdag 16/08/17 20u30 KSV Oudenaarde - K.OLSA Brakel
U19 zaterdag 19/08/17 17u00 KVC Jong Lede - K.OLSA Brakel
U19 zaterdag 26/08/17 19u00 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
U17 zaterdag 29/07/17 12u00 K.OLSA Brakel (U16) - K.OLSA Brakel
U17 zaterdag 05/08/17 13u00 K Londerzeel SK - K.OLSA Brakel
U17 zaterdag 12/08/17 10u40 tornooi KRC Gent
U17 zaterdag 26/08/17 17u00 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
U16 zaterdag 29/07/17 12u00 K.OLSA Brakel - K.OLSA Brakel (U17)
U16 zaterdag 05/08/17 14u00 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
U16 zaterdag 12/08/17 10u00 tornooi KFC Sparta Petegem
U16 zaterdag 26/08/17 15u00 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
U15 zaterdag 29/07/17 10u00 K.OLSA Brakel (U14) - K.OLSA Brakel
U15 zaterdag 05/08/17 12u00 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
U15 zaterdag 12/08/17 10u00 tornooi FCV Dender EH
U15 zaterdag 26/08/17 15u00 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
U14 zaterdag 29/07/17 10u00 K.OLSA Brakel - K.OLSA Brakel (U15)
U14 zaterdag 05/08/17 10u30 K Londerzeel SK - K.OLSA Brakel
U14 zaterdag 12/08/17 12u00 K.OLSA Brakel - KSV Temse
U14 zaterdag 19/08/17 10u40 tornooi SK Sint-Niklaas
U14 zaterdag 26/08/17 13u00 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
U13 zaterdag 05/08/17 10u30 K Londerzeel SK - K.OLSA Brakel
U13 zaterdag 12/08/17 10u30 KSV Temse - K.OLSA Brakel
U13 zaterdag 19/08/17 10u35 tornooi K.OLSA Brakel
U13 zaterdag 26/08/17 13u00 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
U13 zaterdag 26/08/17 13u00 KVK Westhoek B - K.OLSA Brakel B
U12 zaterdag 05/08/17 10u00 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
U12 zaterdag 12/08/17 10u30 KSV Temse - K.OLSA Brakel
U12 zaterdag 19/08/17 10u00 tornooi RFC Wetteren
U12 zaterdag 26/08/17 10u45 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
U12 zaterdag 26/08/17 10u45 KVK Westhoek B - K.OLSA Brakel B
U11 zaterdag 05/08/17 10u00 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
U11 zaterdag 12/08/17 10u00 K.OLSA Brakel - KSV Temse
U11 zaterdag 19/08/17 10u00 tornooi SCE Aalst
U11 zaterdag 26/08/17 10u45 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
U11 zaterdag 26/08/17 10u00 K.OLSA Brakel B - CS Pays Vert Ostiches-Ath
U10 zaterdag 05/08/17   tornooi KSV Sottegem
U10 zaterdag 12/08/17 10u00 K.OLSA Brakel - KSV Temse
U10 zaterdag 19/08/17 10u30 tornooi KMSK Deinze
U10 zaterdag 26/08/17 10u45 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
U10 zaterdag 26/08/17 10u00 K.OLSA Brakel B - CS Pays Vert Ostiches-Ath
U9 zaterdag 05/08/17   tornooi KSV Sottegem
U9 zaterdag 05/08/17 nm tornooi KFC Gavere-Asper
U9 zaterdag 12/08/17 14u20 tornooi KVV Vlaamse Ardennen
U9 zaterdag 12/08/17   tornooi VCE Houtem
U9 maandag 14/08/17   tornooi E Elene-Grotenberge
U9 zaterdag 19/08/17   tornooi KSK Ronse
U8 zaterdag 05/08/17   tornooi KSV Sottegem
U8 zondag 06/08/17 vm tornooi KFC Gavere-Asper
U8 zaterdag 12/08/17 nm tornooi KVV Vlaamse Ardennen
U8 maandag 14/08/17   tornooi E Elene-Grotenberge
U8 zondag 20/08/17   tornooi JV De Pinte
U8 zaterdag 26/08/17   tornooi FC Zegelsem
U7 zaterdag 05/08/17   tornooi KSV Sottegem
U7 zaterdag 12/08/17 09u00 tornooi VCE Houtem
U7 maandag 14/08/17   tornooi E Elene-Grotenberge
U7 zondag 20/08/17   tornooi JV De Pinte
U7 zaterdag 26/08/17   tornooi FC Zegelsem
U6 dinsdag 15/08/17 nm tornooi SK Pepingen-Halle
U6 zondag 20/08/17   tornooi JV De Pinte
U6 zaterdag 26/08/17   tornooi KFC Gavere-Asper
 
Volgende >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB