spacer.png, 0 kB
Start
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Vriendenwedstrijden/tornooien gesorteerd op datum Afdrukken
Datum Uur Categorie Thuisploeg
Uitploeg
zondag 23/07/17 17u00 1ste ploeg KSK Ronse - K.OLSA Brakel
woensdag 26/07/17 19u30 nat dames KAA Gent B
- K.OLSA Brakel A
woensdag 26/07/17 19u30 U19 SV Zulte-Waregem (U17)
- K.OLSA Brakel
donderdag 27/07/17 20u00 1ste ploeg K.OLSA Brakel - KVV Ardennen
zaterdag 29/07/17 16u00 reserven K.OLSA Brakel - SK Munkzwalm
zaterdag 29/07/17 10u00 U14 K.OLSA Brakel - K.OLSA Brakel (U15)
zaterdag 29/07/17 10u00 U15 K.OLSA Brakel (U14) - K.OLSA Brakel
zaterdag 29/07/17 12u00 U16 K.OLSA Brakel - K.OLSA Brakel (U17)
zaterdag 29/07/17 12u00 U17 K.OLSA Brakel (U16) - K.OLSA Brakel
woensdag 02/08/17 20u00 1ste ploeg K.OLSA Brakel - E Elene-Grotenberge
donderdag 03/08/17 19u30 reserven Kluisbergen Sp. (1ste)
- K.OLSA Brakel
zaterdag 05/08/17 14u00 prov dames SK Zingem B - K.OLSA Brakel B
zaterdag 05/08/17 16u00 reserven K.OLSA Brakel - KVK Ninove
zaterdag 05/08/17   U10 tornooi KSV Sottegem
zaterdag 05/08/17 10u00 U11 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
zaterdag 05/08/17 10u00 U12 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
zaterdag 05/08/17 10u30 U13 K Londerzeel SK - K.OLSA Brakel
zaterdag 05/08/17 10u30 U14 K Londerzeel SK - K.OLSA Brakel
zaterdag 05/08/17 12u00 U15 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
zaterdag 05/08/17 14u00 U16 K.OLSA Brakel - K Londerzeel SK
zaterdag 05/08/17 13u00 U17 K Londerzeel SK - K.OLSA Brakel
zaterdag 05/08/17   U7 tornooi KSV Sottegem
zaterdag 05/08/17   U8 tornooi KSV Sottegem
zaterdag 05/08/17   U9 tornooi KSV Sottegem
zaterdag 05/08/17 nm U9 tornooi KFC Gavere-Asper
zondag 06/08/17 vm U8 tornooi KFC Gavere-Asper
woensdag 09/08/17 20u00 1ste ploeg K.OLSA Brakel - KFC HO Kalken
donderdag 10/08/17   nat dames KVE Drongen - K.OLSA Brakel A
donderdag 10/08/17 20u00 reserven K.OLSA Brakel - SC Dikkelvenne
zaterdag 12/08/17 16u30 reserven K.OLSA Brakel - E Elene-Grotenberge
zaterdag 12/08/17 16u00 nat dames KFC Merelbeke A
- K.OLSA Brakel A
zaterdag 12/08/17 10u00 U10 K.OLSA Brakel - KSV Temse
zaterdag 12/08/17 10u00 U11 K.OLSA Brakel - KSV Temse
zaterdag 12/08/17 10u30 U12 KSV Temse - K.OLSA Brakel
zaterdag 12/08/17 10u30 U13 KSV Temse - K.OLSA Brakel
zaterdag 12/08/17 12u00 U14 K.OLSA Brakel - KSV Temse
zaterdag 12/08/17 10u00 U15 tornooi FCV Dender EH
zaterdag 12/08/17 10u00 U16 tornooi KFC Sparta Petegem
zaterdag 12/08/17 10u40 U17 tornooi KRC Gent
zaterdag 12/08/17 14u15 U19 K.OLSA Brakel - KRC Waregem
zaterdag 12/08/17 09u00 U7 tornooi VCE Houtem
zaterdag 12/08/17 nm U8 tornooi KVV Vlaamse Ardennen
zaterdag 12/08/17 nm U9 tornooi KVV Vlaamse Ardennen
zaterdag 12/08/17 14u20 U9 tornooi VCE Houtem
maandag 14/08/17   U7 tornooi E Elene-Grotenberge
maandag 14/08/17   U8 tornooi E Elene-Grotenberge
maandag 14/08/17   U9 tornooi E Elene-Grotenberge
dinsdag 15/08/17 nm U6 tornooi SK Pepingen-Halle
woensdag 16/08/17 19u30 reserven KRC Bambrugge (1ste)
- K.OLSA Brakel
woensdag 16/08/17 20u30 U19 KSV Oudenaarde - K.OLSA Brakel
donderdag 17/08/17 20u00 1ste ploeg KSV Sottegem - K.OLSA Brakel
zaterdag 19/08/17 19u00 prov dames
KAA Gent D
- K.OLSA Brakel B
zaterdag 19/08/17 18u00 reserven K.OLSA Brakel - SK Pepingen-Halle
zaterdag 19/08/17 10u30 U10 tornooi KMSK Deinze
zaterdag 19/08/17 10u00 U11 tornooi SCE Aalst
zaterdag 19/08/17 10u00 U12 tornooi RFC Wetteren
zaterdag 19/08/17 10u35 U13 tornooi K.OLSA Brakel
zaterdag 19/08/17 10u40 U14 tornooi SK Sint-Niklaas
zaterdag 19/08/17 17u00 U19 KVC Jong Lede - K.OLSA Brakel
zaterdag 19/08/17   U9 tornooi KSK Ronse
zondag 20/08/17   U6 tornooi JV De Pinte
zondag 20/08/17   U7 tornooi JV De Pinte
zondag 20/08/17   U8 tornooi JV De Pinte
dinsdag 22/08/17 20u00 nat dames FCE Meetjesland A - K.OLSA Brakel A
woensdag 23/08/17 20u00 1ste ploeg UR La Louvière - K.OLSA Brakel
vrijdag 25/08/17 19u30 nat dames  SCE Aalst A
- K.OLSA Brakel A
zaterdag 26/08/17 16u00 reserven K.OLSA Brakel - KMSK Deinze
zaterdag 26/08/17 10u45 U10 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
zaterdag 26/08/17 10u00 U10 K.OLSA Brakel B - CS Pays Vert Ostiches-Ath
zaterdag 26/08/17 10u45 U11 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
zaterdag 26/08/17 10u00 U11 K.OLSA Brakel B - CS Pays Vert Ostiches-Ath
zaterdag 26/08/17 10u45 U12 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
zaterdag 26/08/17 10u45 U12 KVK Westhoek B - K.OLSA Brakel B
zaterdag 26/08/17 13u00 U13 KVK Westhoek A - K.OLSA Brakel A
zaterdag 26/08/17 13u00 U13 KVK Westhoek B - K.OLSA Brakel B
zaterdag 26/08/17 13u00 U14 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
zaterdag 26/08/17 15u00 U15 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
zaterdag 26/08/17 15u00 U16 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
zaterdag 26/08/17 17u00 U17 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
zaterdag 26/08/17 19u00 U19 KVK Westhoek - K.OLSA Brakel
zaterdag 26/08/17   U6 tornooi KFC Gavere-Asper
zaterdag 26/08/17   U7 tornooi FC Zegelsem
zaterdag 26/08/17   U8 tornooi FC Zegelsem
 
< Vorige
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB