spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Week 07 Afdrukken
Week van maandag 12/02/2018 t/m zondag 18/02/2018
donderdag 15 februari 2018      
17u15
U10A
KWIK Eine (U11)
- K.OLSA Brakel A 4-
1
17u15
U10B
KWIK Eine (U10)
- K.OLSA Brakel B 7 -
8
               
vrijdag 16 februari 2018      
20u30 reserven K.OLSA BRAKEL A - K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A 2-
0
20u00 prov dames Standaard Denderleeuw
- K.OLSA BRAKEL B  3 - 5
21u00 veteranen K.OLSA BRAKEL - SJOETERS OPWIJK 0 - 5 (ff)
               
zaterdag 17 februari 2018      
  nat dames   bye        
14u00 res Everb EVERBEEK - OPBRAKEL 0 -
5
19u00 1ste Everb OUDENHOVE B - EVERBEEK 0 -
1
15u00 U19 SK. SINT-NIKLAAS A - K.OLSA BRAKEL A 2 -1
14u30 U17 RACING CLUB HARELBEKE A - K.OLSA BRAKEL A 1
-
2
11u00 U16 K.FC.VARSENARE A - K.OLSA BRAKEL A 5
-
0
12u30 U15 K.SV.SOTTEGEM A - K.OLSA BRAKEL A 1
-
6
16u30 U14 K.OLSA BRAKEL A - K.FC.VARSENARE A 3
-
7
12u00 U13A K.OLSA BRAKEL A - RACING CLUB GENT A 3
-
8
12u00 U13B K.OLSA BRAKEL B - RACING CLUB GENT B 3
-
1
12u00 U12A K.OLSA BRAKEL A - RACING CLUB GENT A 2
-
7
12u00 U12B K.OLSA BRAKEL B - RACING CLUB GENT B 1
-
7
10u00 U11A K.FC.SPARTA PETEGEM A - K.OLSA BRAKEL A 6
-
5
11u30 U11B HOFSTADE A - K.OLSA BRAKEL B 5
-
1
10u00 U10A K.FC.SPARTA PETEGEM A - K.OLSA BRAKEL A 2
-
4
14u00 U10B K.OLSA BRAKEL B - WINNIK A 2
-
5
11u00 U9A SOTTEGEM A - K.OLSA BRAKEL A 6
-
11
11u00 U9B SOTTEGEM B - K.OLSA BRAKEL B 2
-
23
10u00 U9C K.OLSA BRAKEL C - BONANZA A 11
-
8
10u15 U8A K.OLSA BRAKEL A
- FC.V.DENDER E.H. A 13
-
5
10u15 U8B K.OLSA BRAKEL B
- FC.V.DENDER E.H. B
26
-
6
10u00 U8C K.OLSA BRAKEL C - SC.EENDRACHT AALST C 16
-
9
10u00 U7A K.OLSA BRAKEL A - ELENE-GROTENBERGE A 9
-
5
11u00 U7B DE PINTE A - K.OLSA BRAKEL B 6
-
22
10u00 U6 K.OLSA BRAKEL - SP.MOERBEKE-G.BERGEN nvt
               
zondag 18 februari 2018      
15u00 1ste ploeg K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A - K.OLSA BRAKEL A 3
-
1
 
< Vorige   Volgende >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB