spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Samenwerkingsverband met Jong Geraardsbergen Afdrukken
Door het samenwerkingsverband speelde onze 2de ploeg U11 provinciaal onder de naam van Jong Geraardsbergen A in de reeks 11PB (1ste seizoenshelft) en 11P2C (2de seizoenshelft): ALLE thuiswedstrijden gingen door op OLSA.
 
Oefenwedstrijden U11 - 2014-2015 Afdrukken
zaterdag 09/08/1410hSV Zulte-Waregem-K.OLSA Brakel13-1
zaterdag 16/08/1410htornooi R Mouscron-Péruwelz   
zaterdag 23/08/149h30K.OLSA Brakel A
-K.OLSA Brakel B
5-
5
zondag 28/12/1416h30Jartazi cup Geraardsbergen
   
zaterdag 03/01/1513h15SW Harelbeke B
-
K.OLSA Brakel B
afgelast
zaterdag 10/01/159h30K.OLSA Brakel B-KSV Sottegem B
6-1
zaterdag 17/01/1511h15K.OLSA Brakel B
-KVK Avelgem B
4-4
maandag 06/04/1510h25tornooi KMSK Deinze   
vrijdag 01/05/159htornooi KWIK Eine   
zaterdag 02/05/1511h20tornooi SW Harelbeke   
zondag 10/05/1514h30tornooi SK Munkzwalm   
zondag 17/05/159h30tornooi FCV Dender EH   
zondag 17/05/1513h30tornooi VK Jong Geraardsbergen   
zaterdag 23/05/1510htornooi KSC Lokeren O-VL   
 
Kalender U11B 2014-2015 Afdrukken

Reeks 11PB

zaterdag 30/08/14  bye  - 
zaterdag 06/09/1411hFC.MERELBEKE A-JONG GERAARDSBERGEN A5-
1
zaterdag 13/09/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-EINE5-
0
zaterdag 20/09/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-MERE A3-
1
zaterdag 27/09/1415h15JONG GERAARDSBERGEN A-TK.MELDERT A0-
8
zaterdag 04/10/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-MUNKZWALM A1-
7
zaterdag 11/10/1413hKVE.DRONGEN A-JONG GERAARDSBERGEN A3-
0
zaterdag 18/10/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-SK.RONSE A0-
8
zaterdag 25/10/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-FC.MERELBEKE A11-
1
zaterdag 01/11/1413hEINE-JONG GERAARDSBERGEN A1-
7
zondag 09/11/1410hMERE A-JONG GERAARDSBERGEN A3-
1
zaterdag 15/11/1410hTK.MELDERT A-JONG GERAARDSBERGEN A2 - 3
zaterdag 22/11/1411h15MUNKZWALM A-JONG GERAARDSBERGEN A5-
3
zaterdag 29/11/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-KVE.DRONGEN A3-
2
zaterdag 06/12/1410hSK.RONSE A-JONG GERAARDSBERGEN A1-
5
zaterdag 13/12/14  bye    
zaterdag 20/12/14  bye    
zaterdag 27/12/14  bye    

Reeks 11P2C

zaterdag 10/01/15 MUNKZWALM A-JONG GERAARDSBERGEN Aafgelast
zaterdag 17/01/15 JONG GERAARDSBERGEN A-TK.MELDERT Aafgelast
zaterdag 24/01/15 NINOVE A-JONG GERAARDSBERGEN Aafgelast
zaterdag 31/01/15 JONG GERAARDSBERGEN A-FC.MERELBEKE Aafgelast
zaterdag 07/02/1510u30KE.BUGGENHOUT A-JONG GERAARDSBERGEN A3-5
zaterdag 14/02/1510u15MUNKZWALM A-JONG GERAARDSBERGEN A8-1
zaterdag 21/02/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-MERE A
6-4
zaterdag 28/02/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-ST.GILLIS-W. A3-3
zaterdag 07/03/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-MUNKZWALM A2-7
zaterdag 14/03/1512u30TK.MELDERT A-JONG GERAARDSBERGEN A2-1
zaterdag 21/03/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-NINOVE A5-2
zaterdag 28/03/1511uFC.MERELBEKE A-JONG GERAARDSBERGEN A5-3
zaterdag 04/04/15  bye    
zaterdag 11/04/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-KE.BUGGENHOUT A2-3
zonrdag 19/04/15 9u30MERE A
-JONG GERAARDSBERGEN A8-3
zaterdag 25/04/1510uST.GILLIS-W. A-JONG GERAARDSBERGEN A3-4
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB