spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
U10 - Bijzondere Reeks B (10BB) Afdrukken
81 K.S.V. OUDENAARDE
90 V.C. EENDR. AALST 2002
225 K.S.V. SOTTEGEM
290 K.S.V. GERAARDSBERGEN
2373 K.V.K. NINOVE
3551 K.F.C. MERELBEKE
3558 K.S.K. LEBBEKE
3821 K.F.C. SPARTA PETEGEM
3900 F.C.V. DENDER E.H.
3957 K.V.C. JONG LEDE
4467 K. VOETBALCLUB SINT-GILLIS
5479 K. STANDAARD WETTEREN
5553 K.OLSA BRAKEL
5861 K. EENDR. OPSTAL
7850 S.K. BERLARE
8126 VERBROEDERING MELDERT
 
Oefenwedstrijden U10A Bijzondere 2011-2012 Afdrukken
zaterdag 13/08/11 14:30
Tornooi KFCVW Hamme 1ste plaats
woensdag 17/08/11 16:30 K.OLSA Brakel  - 
KSV Oudenaarde  4
 -  9
zondag 21/08/11 14:00
Tornooi JV De Pinte 1ste plaats
zaterdag 27/08/11 11:00 K.OLSA Brakel - KMSK Deinze  1
 -  6
maandag 26/12/11 10:15 indoortornooi KVV Ardennen
1ste plaats
woensdag 28/12/11 13:00 indoortornooi U11 gemeente Brakel
3de plaats
woensdag 25/01/12 18:00 jeugdcup KVC Jong Lede
-
K.OLSA Brakel
2
-5
woensdag 01/02/12 16:00  jeugdcup K.OLSA Brakel
-
KVC Jong Lede0 -0
woensdag 29/02/12 18:00 jeugdcup KSV Sottegem
-
K.OLSA Brakel
1 -1
donderdag 15/03/12 18:00  jeugdcup K.OLSA Brakel
-
KSV Sottegem
4 -0
woensdag 28/03/12 19:00  jeugdcup K.OLSA Brakel
-
KMSK Deinze
2 -7
maandag 09/04/12 14:30
tornooi Kluisbergen Sportief
 
woensdag 25/04/12 18:00 jeugdcup KMSK Deinze
-
K.OLSA Brakel
13 -3
dinsdag 01/05/12 13:35tornooi VC Nokere-Kruishoutem
 
zaterdag 05/05/12 10:00tornooi Mariagaard
 
zondag 13/05/12 10:00tornooi K.OLSA Brakel
1ste plaats
zaterdag 19/05/12 13:45tornooi KVV Balegem
1ste plaats
 
Kalender U10 2011-2012 Afdrukken
zaterdag 03/09/11 13:00 KV.ST.GILLIS  - K.OLSA BRAKEL 3
- 5
zaterdag 10/09/11     bye
       
zaterdag 17/09/11 11:15 SK.LEBBEKE - K.OLSA BRAKEL 1
-
3
zaterdag 24/09/11 13:00 K.OLSA BRAKEL - OPSTAL (forfait)
5
-
0
zaterdag 01/10/11 15:00 BERLARE  - K.OLSA BRAKEL 1
-
3
zondag 09/10/11 10:00 SOTTEGEM - K.OLSA BRAKEL 1
-
7
zaterdag 15/10/11 10:00 FC.MERELBEKE - K.OLSA BRAKEL 3
-
2
zaterdag 22/10/11 13:00 K.OLSA BRAKEL - LEDE 3
-
1
zaterdag 29/10/11 12:30 K.OLSA BRAKEL - SV.G.BERGEN 4
-
4
zaterdag 05/11/11 12:30 K.OLSA BRAKEL - NINOVE 1
-
3
zaterdag 12/11/11 12:30 K.OLSA BRAKEL - VB.MELDERT 3
-
3
zondag 20/11/11 10:30 SP.PETEGEM - K.OLSA BRAKEL 5
-
2
zaterdag 26/11/11 12:30 K.OLSA BRAKEL - VCE.AALST 2002 4
-
2
zaterdag 03/12/11 11:15 ST.WETTEREN - K.OLSA BRAKEL 1
-
4
zaterdag 10/12/11 12:30 K.OLSA BRAKEL - FCV.DENDER EH 5
-
3
zaterdag 17/12/11 12:30 K.OLSA BRAKEL - KV.ST.GILLIS afgelast
zaterdag 07/01/12     bye        
zaterdag 14/01/12 12:30 K.OLSA BRAKEL - SK.LEBBEKE 8
-
1
woensdag 25/01/12 18:00
jeugdcup KVC Jong Lede
-K.OLSA Brakel
2
- 5
zaterdag 28/01/12 12:30 K.OLSA BRAKEL - BERLARE 4 -
2
woensdag 01/02/12 16:00 jeugdcup K.OLSA BRAKEL - KVC Jong Lede
0 -
0
zaterdag 04/02/12 13:00 K.OLSA BRAKEL - SOTTEGEM afgelast
zaterdag 11/02/12 13:00 K.OLSA BRAKEL - FC.MERELBEKE afgelast
zaterdag 18/02/12 10:30
K.OLSA BRAKEL
- KV.ST.GILLIS
4 - 2
zaterdag 25/02/12 14:00 LEDE - K.OLSA BRAKEL 0 -
3
woensdag 29/02/12 18:00
jeugdcup KSV Sottegem
-K.OLSA Brakel
1 - 1
zaterdag 03/03/12 10:30 SV.G.BERGEN - K.OLSA BRAKEL 1 -
4
zaterdag 10/03/12     bye        
donderdag 15/03/12 18:00 jeugdcup K.OLSA BRAKEL - KSV Sottegem
4 -
0
zaterdag 17/03/12 15:00 NINOVE - K.OLSA BRAKEL 0 -
2
zaterdag 24/03/12 11:15 VB.MELDERT - K.OLSA BRAKEL 4 -
1
woensdag 28/03/12 19:00 jeugdcup K.OLSA BRAKEL - KMSK Deinze
2 -
7
zaterdag 31/03/12 13:00 K.OLSA BRAKEL - SP.PETEGEM 1 -
1
zondag 15/04/12 11:00 VCE.AALST 2002 - K.OLSA BRAKEL 1 -
4
zaterdag 21/04/12 13:00 K.OLSA BRAKEL - ST.WETTEREN 12 -
2
woensdag 25/04/12 18:00
jeugdcup KMSK Deinze
-K.OLSA Brakel
13 - 3
zondag 29/04/12 10:00 FCV.DENDER EH - K.OLSA BRAKEL 2 -
7
 
Verslagen Afdrukken
Klik hier om alle verslagen van 2011-2012 te bekijken.
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB