spacer.png, 0 kB
Start arrow Seizoen 2009-2010 arrow OLSA-tornooien arrow Preminiemen 15/05/10
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Tornooischema U10 - 15/05/2010 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 B A1 10u35 SK Terjoden-Welle - FC Petegem ad Schelde 2 - 2 2 - 0
2 B A2 10u35 KVV Vlaamse Ardennen - K OLSA Brakel 3 - 1      
3 A B1 10u35 KSV Sottegem - KE Appelterre-Eichem 1 - 1 3 - 2
4 A B2 10u35 KFC Sparta Petegem - FC Kerksken 5 - 1      
5 A A1 11u45 KSV Sottegem - KFC Sparta Petegem 0 - 8      
6 A A2 11u45 KE Appelterre-Eichem - FC Kerksken 0 - 0 1 - 2
7 B B1 11u45 SK Terjoden-Welle - KVV Vlaamse Ardennen 0 - 6      
8 B B2 11u45 FC Petegem ad Schelde - K OLSA Brakel 1 - 2      
9 B A1 12u55 SK Terjoden-Welle - K OLSA Brakel 1 - 1 2 - 3
10 B A2 12u55 FC Petegem ad Schelde - KVV Vlaamse Ardennen 1 - 5      
11 A B1 12u55 KSV Sottegem - FC Kerksken 2 - 1      
12 A B2 12u55 KE Appelterre-Eichem - KFC Sparta Petegem 2 - 8      
13   B1 14u05 KE Appelterre-Eichem - FC Petegem ad Schelde 3 - 1      
14   A2 14u05 FC Kerksken - SK Terjoden-Welle 2 - 2 2 - 1
15   A1 14u05 KSV Sottegem - K OLSA Brakel 3 - 0      
16   A2 14u40 KFC Sparta Petegem - KVV Vlaamse Ardennen 7 - 0      
                         
      Rangschikking                
      1 KFC Sparta Petegem                
      2 KVV Vlaamse Ardennen                
      3 KSV Sottegem                
      4 K OLSA Brakel                
      5 FC Kerksken                
      6 SK Terjoden-Welle                
      7 KE Appelterre-Eichem                
      8 FC Petegem ad Schelde                
 
Tornooischema U11 - 15/05/2010 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 B A1 10u KFC Nederename - Kluisbergen Sportief 1 - 1 3 - 1
2 B A2 10u RRC Wetteren-Kwatrecht - K OLSA Brakel 1 - 4      
3 A B1 10u VV Horebeke - EC Oudenhove 4 - 1      
4 A B2 10u KVV Vl Ardennen - E Grotenberge 4 - 5      
5 A A1 11u10 VV Horebeke - KVV Vl Ardennen 0 - 2      
6 A A2 11u10 EC Oudenhove - E Grotenberge 1 - 0      
7 B B1 11u10 KFC Nederename - RRC Wetteren-Kwatrecht 1 - 0      
8 B B2 11u10 Kluisbergen Sportief - K OLSA Brakel 0 - 2      
9 B A1 12u20 KFC Nederename - K OLSA Brakel 1 - 2      
10 B A2 12u20 Kluisbergen Sportief - RRC Wetteren-Kwatrecht 1 - 4      
11 A B1 12u20 VV Horebeke - E Grotenberge 4 - 1      
12 A B2 12u20 EC Oudenhove - KVV Vl Ardennen 2 - 7      
13   B1 13u30 EC Oudenhove - Kluisbergen Sportief 2 - 4      
14   A2 13u30 E Grotenberge - RRC Wetteren-Kwatrecht 0 - 6      
15   A1 13u30 VV Horebeke - KFC Nederename 2 - 2 5 - 4
16   A1 14u40 KVV Vl Ardennen - K OLSA Brakel 0 - 4      
                         
      Rangschikking                
      1 K OLSA Brakel                
      2 KVV Vl Ardennen                
      3 VV Horebeke                
      4 KFC Nederename                
      5 RRC Wetteren-Kwatrecht                
      6 E Grotenberge                
      7 Kluisbergen Sportief                
      8 EC Oudenhove                
 
Ingeschreven preminiemenploegen - 15/05/2010 Afdrukken
 

U 10

 

U 11

 
1 KSV SOTTEGEM
225
WETTEREN-KWATRECHT
95
2 KFC SPARTA PETEGEM 3821 KVV VLAAMSE ARDENNEN
3857
3 KVV VLAAMSE ARDENNEN 3857 E GROTENBERGE
3861
4 KE APPELTERRE-EICHEM 3964 KFC NEDERENAME
4573
5 SK TERJODEN-WELLE 4133 K OLSA BRAKEL 5553
6 K OLSA BRAKEL 5553 EC OUDENHOVE 5770
7 FC PETEGEM a/d SCHELDE 7047 VV HOREBEKE 6387
8 FC KERKSKEN
7760
 KLUISBERGEN SPORTIEF 7167
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB