spacer.png, 0 kB
Start arrow Seizoen 2009-2010 arrow OLSA-tornooien arrow Gew. Duiveltjes 23/05/10
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Tornooischema U7 - 23/05/2010 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A3 11u K Olsa Brakel - KVC Jong Lede 3 - 2      
2 A A4 11u KSK Zingem - KVV Windeke 6 - 1      
3 B A3 12u VCE Aalst 2002 - KSV Sottegem 0 - 3      
4 B A4 12u KVV Vlaamse Ardennen - VCE Deftinge 1 - 5      
5 A A3 13u K Olsa Brakel - KSK Zingem 3 - 5      
6 A A4 13u KVC Jong Lede - KVV Windeke 5 - 0      
7 B B3 13u30 VCE Aalst 2002 - KVV Vlaamse Ardennen 5 - 0      
8 B B4 13u30 KSV Sottegem - VCE Deftinge 2 - 3      
9 A B3 14u K Olsa Brakel - KVV Windeke 2 - 1      
10 A B4 14u KVC Jong Lede - KSK Zingem 1 - 4      
11 B A3 14u30 VCE Aalst 2002 - VCE Deftinge 2 - 4      
12 B A4 14u30 KSV Sottegem - KVV Vlaamse Ardennen 9 - 3      
13   B2 15u30 KVV Windeke - KVV Vlaamse Ardennen 3 - 3 3 - 1
14   A3 15u30 KVC Jong Lede - VCE Aalst 2002 3 - 3 3 - 1
15   B3 16u K Olsa Brakel - KSV Sottegem 1 - 2      
16   A3 16u KSK Zingem - VCE Deftinge 3 - 2      
                         
      Rangschikking                
      1 KSK Zingem                
      2 VCE Deftinge                
      3 KSV Sottegem                
      4 K OLSA Brakel                
      5 KVC Jong Lede                
      6 VCE Aalst 2002                
      7 KVV Windeke                
      8 KVV Vlaamse Ardennen                
 
Tornooischema U6 - 23/05/2010 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A B1 12u K Olsa Brakel - Sparta Bevere 1 - 0      
2 B B2 12u KSK Ronse - VC Nokere-Kruishoutem 11 - 0      
3 A B1 13u RAS Lessines-Ollignies - Sparta Bevere 1 - 0      
4 B B2 13u KSV Sottegem - VC Nokere-Kruishoutem 6 - 4      
5 A A1 14u K Olsa Brakel - RAS Lessines-Ollignies 5 - 1      
6 B A2 14u KSK Ronse - KSV Sottegem 5 - 1      
7   A1 15u K Olsa Brakel - KSV Sottegem 5 - 5 1 - 3
8   A2 15u RAS Lessines-Ollignies - KSK Ronse 0 - 13      
9   A3 15u Sparta Bevere - VC Nokere-Kruishoutem 0 - 1      
10   B4 16u K Olsa Brakel - RAS Lessines-Ollignies 7 - 2      
11   A4 16u KSV Sottegem - KSK Ronse 0 - 5      
                         
      Rangschikking                
      1 KSK Ronse                
      2 KSV Sottegem                
      3 K OLSA Brakel                
      4 RAS Lessines-Ollignies                
      5 VC Nokere-Kruishoutem                
      6 Sparta Bevere                
 
Tornooischema U8 - 23/05/2010 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 C A1 11u30 VCE Aalst 2002 - RUS Flobecq 2 - 2 3 - 1
2 D A2 11u30 KMSK Deinze - FC Vurste-Semmerzake 6 - 3      
3 A B1 11u30 KRC Gent-Zeehaven - KSV Sottegem 2 - 5      
4 B B2 11u30 FC Zegelsem - K Olsa Brakel 0 - 3      
5 C A1 12u30 KSV Geraardsbergen - RUS Flobecq 3 - 3 1 - 2
6 D A2 12u30 KMSK Deinze - FC Vurste-Semmerzake 4 - 1      
7 A B3 12u30 K. St. Denderleeuw - KSV Sottegem 2 - 4      
8 B B4 12u30 VC E Houtem - K Olsa Brakel 2 - 3      
9 A A3 13u30 KRC Gent-Zeehaven - K. St. Denderleeuw 6 - 3      
10 B A4 13u30 FC Zegelsem - VC E Houtem 0 - 5      
11 C B1 13u30 VCE Aalst 2002 - KSV Geraardsbergen 2 - 0      
12 D B2 13u30 VK Onkerzele - KMSK Deinze 1 - 9      
13   A1 14u30 KSV Sottegem - K Olsa Brakel 2 - 3      
14   A2 14u30 VCE Aalst 2002 - KMSK Deinze 2 - 2 3 - 2
15   B1 14u30 KRC Gent-Zeehaven - VC E Houtem 2 - 3      
16   B2 14u30 RUS Flobecq - VK Onkerzele 5 - 3      
17   B3 14u30 K. St. Denderleeuw - FC Zegelsem 1 - 1 6 - 5
18   B4 14u30 KSV Geraardsbergen - FC Vurste-Semmerzake 1 - 3      
19   B4 15u30 FC Zegelsem - KSV Geraardsbergen 0 - 7      
20   B3 15u30 K. St. Denderleeuw - FC Vurste-Semmerzake 1 - 9      
21   B1 15u30 KRC Gent-Zeehaven - VK Onkerzele 1 - 5      
22   A2 15u30 VC E Houtem - RUS Flobecq 1 - 2      
23   B2 16u KSV Sottegem - KMSK Deinze 5 - 9      
24   A2 16u K Olsa Brakel - VCE Aalst 2002 2 - 6      
                         
      Rangschikking                
        1 VCE Aalst 2002                
        2 K OLSA Brakel                
        3 KMSK Deinze                
        4 KSV Sottegem                
        5 RUS Flobecq                
        6 VC E Houtem                
        7 VK Onkerzele                
        8 KRC Gent-Zeehaven                
        9 FC Vurste-Semmerzake                
      10 K. St. Denderleeuw                
      11 KSV Geraardsbergen                
      12 FC Zegelsem                
 
Tornooischema U9 - 23/05/2010 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 C A1 10u K Olsa Brakel B - FCE Moerbeke 7 - 1      
2 C A2 10u KFC Gavere-Asper - VK Liedekerke 5 - 0      
3 D A3 10u SK Munkzwalm - KSV Sottegem 5 - 0      
4 D A4 10u KFC Bonanza - KVR Overboelare 2 - 2 3 - 2
5 A A1 10u30 K OLSA Brakel A - FC Herne 3 - 2      
6 A A2 10u30 SC Dikkelvenne - KWS Desselgem 2 - 7      
7 B A3 10u30 VCE Deftinge - KMSK Deinze 1 - 3      
8 B A4 10u30 KVE Winnik - AC Anvaing 8 - 3      
9 D A1 11u SK Munkzwalm - KFC Bonanza 5 - 4      
10 D A2 11u KSV Sottegem - KVR Overboelare 1 - 4      
11 C B1 11u K Olsa Brakel B - KFC Gavere-Asper 1 - 3      
12 C B2 11u FCE Moerbeke - VK Liedekerke 1 - 2      
13 A A3 11u30 K OLSA Brakel A - SC Dikkelvenne 8 - 0      
14 A A4 11u30 FC Herne - KWS Desselgem 1 - 6      
15 B B3 11u30 VCE Deftinge - KVE Winnik 2 - 7      
16 B B4 11u30 KMSK Deinze - AC Anvaing 6 - 1      
17 C A1 12u K Olsa Brakel B - VK Liedekerke 1 - 3      
18 C A2 12u FCE Moerbeke - KFC Gavere-Asper 0 - 9      
19 D B3 12u SK Munkzwalm - KVR Overboelare 5 - 0      
20 D B4 12u KSV Sottegem - KFC Bonanza 6 - 1      
21 B A3 12u30 VCE Deftinge - AC Anvaing 3 - 4      
22 B A4 12u30 KMSK Deinze - KVE Winnik 1 - 4      
23 A B1 12u30 K OLSA Brakel A - KWS Desselgem 2 - 1      
24 A B2 12u30 FC Herne - SC Dikkelvenne 6 - 0      
25   A1 13u FCE Moerbeke - KFC Bonanza 0 - 3      
26   A2 13u K Olsa Brakel B - KSV Sottegem 1 - 1 3 - 4
27   A1 13u30 SC Dikkelvenne - VCE Deftinge 2 - 4      
28   A2 13u30 FC Herne - AC Anvaing 7 - 2      
29   A3 14u K OLSA Brakel A - KVE Winnik 4 - 7      
30   A4 14u KFC Gavere-Asper - SK Munkzwalm 2 - 1      
31   B1 14u KWS Desselgem - KMSK Deinze 4 - 0      
32   B2 14u VK Liedekerke - KVR Overboelare 1 - 2      
33   B3 15u FCE Moerbeke - SC Dikkelvenne 1 - 2      
34   B2 15u KFC Bonanza - VCE Deftinge 1 - 3      
35   B1 15u K Olsa Brakel B - AC Anvaing 5 - 2      
36   A4 15u KSV Sottegem - FC Herne 2 - 0      
37   A4 15u30 KMSK Deinze - VK Liedekerke 4 - 2      
38   A1 15u30 KWS Desselgem - KVR Overboelare 5 - 3      
39   B1 16u K OLSA Brakel A - SK Munkzwalm 6 - 1      
40   A1 16u KVE Winnik - KFC Gavere-Asper 1 - 3      
                         
      Rangschikking                
        1 KFC Gavere-Asper                
        2 KVE Winnik                
        3 K OLSA Brakel A                
        4 SK Munkzwalm                
        5 KWS Desselgem                
        6 KVR Overboelare                
        7 KMSK Deinze                
        8 VK Liedekerke                
        9 KSV Sottegem                
      10 FC Herne                
      11 K OLSA Brakel B                
      12 AC Anvaing                
      13 VCE Deftinge                
      14 KFC Bonanza                
      15 SC Dikkelvenne                
      16 FCE Moerbeke                
 
Ingeschreven gewestelijke duiveltjesploegen - 23/05/2010 Afdrukken
 

U 9

 

U 8

 

U 7

 

U6

 
1 KSV SOTTEGEM
225 KRC GENT-ZEEHAVEN 11 VC E AALST 2002 90 SK RONSE 38
2
KMSK DEINZE 818 VC E AALST 2002 90 KSV SOTTEGEM
225 KSV SOTTEGEM
225
3
KFC GAVERE-ASPER
3038 KSV SOTTEGEM
225 KSK ZINGEM 2124 RAS LESSINES OLLIGNIES 2901
4
KVR OVERBOELARE 3204 SV GERAARDSBERGEN
290 KVV WINDEKE 3118
VC NOKERE-KRUISHOUTEM 3246
5
KV E WINNIK 4234 KMSK DEINZE 818 KVV VLAAMSE ARDENNEN 3857
K OLSA BRAKEL 5553
6
KWS DESSELGEM
4948 RUS FLOBECQ
1203 KVC JONG LEDE 3957
SPARTA BEVERE 6261
7
K OLSA BRAKEL  A 5553 ST. DENDERLEEUW 1409 K OLSA BRAKEL 5553
   
8
K OLSA BRAKEL  B 5553 K OLSA BRAKEL 5553 VC E DEFTINGE 6726    
9
FC HERNE 5934 FC ZEGELSEM 6379
       
10
FC E MOERBEKE 6144 VURSTE-SEMMERZAKE
7070
       
11
FC BONANZA 6625 VK ONKERZELE 8349        
12
VCE DEFTINGE 6726  VCE HOUTEM 8725        
13
SC DIKKELVENNE 7074            
14
AC ANVAING 7969            
15
SK MUNKZWALM 8287            
16
VK LIEDEKERKE 9467            
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB