spacer.png, 0 kB
Start arrow Seizoen 2008-2009 arrow OLSA-tornooien arrow Gew. duiveltjes 23/05/09
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Ingeschreven gewestelijke duiveltjesploegen - 23/05/2009 Afdrukken
  U7 U8 U9
1 FCE MOERBEKE VCE DEFTINGE FC VURSTE-SEMMERZAKE
2 KV E WINNIK KSV GERAARDSBERGEN VC OSTA MEERBEKE
3 KVC JONG LEDE SK MUNKZWALM K ST WETTEREN
4 KVV VLAAMSE ARDENNEN SK TERJODEN WELLE FC NEDERENAME
5 SK TERJODEN WELLE KRC GENT ZEEHAVEN KVK NINOVE
6 KSK ZINGEM KFC BRAKEL A
SK TERJODEN WELLE
7 KFC BRAKEL A
KFC BRAKEL B
KSK ZINGEM
8 KFC BRAKEL B
KSV SOTTEGEM K OLSA BRAKEL A
9 KSV SOTTEGEM VC SPARTA BEVERE K OLSA BRAKEL B
10 VK ONKERZELE VK ONKERZELE KFCMZ TOLLEMBEEK
11 KSV OUDENAARDE  SV VOORDE EC OUDENHOVE
12
 FC KERKSKEN
KFC SPARTA PETEGEM
 FC KERKSKEN
13
 FC ZEGELSEM
  KSC DIKKELVENNE
14
 FC ELLEZELLOIS
  VK LIEDEKERKE
 
Tornooischema U9 - 23/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A3 10u35 K OLSA Brakel A - KFCMZ Tollembeek 12 - 1      
2 B A4 10u35 EC Oudenhove - KFC Nederename 4 - 3      
3 C B1 10u35 K OLSA Brakel B - KVK Ninove 4 - 5      
4 C B2 10u35 FC Vurste-Semmerzake - VK Liedekerke 4 - 0      
5 D B3 10u35 K Standaard Wetteren  - KSK Zingem 16 - 0      
6 D B4 10u35 VC OSTA Meerbeke - FC Kerksken 7 - 1      
7 D A1 11u45 K Standaard Wetteren  - VC OSTA Meerbeke 4 - 4 4 - 5
8 D A2 11u45 KSK Zingem - FC Kerksken 0 - 7      
9 C A3 11u45 K OLSA Brakel B - FC Vurste-Semmerzake 5 - 6      
10 C A4 11u45 KVK Ninove - VK Liedekerke 6 - 7      
11 A B3 11u45 KFCMZ Tollembeek - SC Dikkelvenne 2 - 7      
12 B B4 11u45 KFC Nederename - SK Terjoden-Welle 3 - 3 3 - 1
13 A A3 12u55 K OLSA Brakel A - SC Dikkelvenne 3 - 2      
14 B A4 12u55 EC Oudenhove - SK Terjoden-Welle 7 - 2      
15 C B1 12u55 K OLSA Brakel B - VK Liedekerke 7 - 4      
16 C B2 12u55 KVK Ninove - FC Vurste-Semmerzake 1 - 3      
17 D B3 12u55 K Standaard Wetteren  - FC Kerksken 4 - 2      
18 D B4 12u55 KSK Zingem - VC OSTA Meerbeke 2 - 5      
19   A1 14u05 K OLSA Brakel A - EC Oudenhove 14 - 0      
20   A4 14u05 SC Dikkelvenne - KFC Nederename 10 - 0      
21   B2 14u05 KFCMZ Tollembeek - SK Terjoden-Welle 5 - 1      
22   B3 14u05 KVK Ninove - FC Kerksken 6 - 6 3 - 1
23   A3 14u40 FC Vurste-Semmerzake - VC OSTA Meerbeke 4 - 4 3 - 2
24   B2 14u40 K OLSA Brakel B - K Standaard Wetteren  5 - 9      
25   A4 14u40 VK Liedekerke - KSK Zingem 14 - 1      
26   B3 15u15 SK Terjoden-Welle - FC Kerksken 0 - 9      
27   B1 15u15 KFCMZ Tollembeek - KVK Ninove 0 - 9      
28   B4 15u50 KFC Nederename - K OLSA Brakel B 4 - 6      
29   B3 15u50 SC Dikkelvenne - K Standaard Wetteren  0 - 7      
30   A4 15u50 EC Oudenhove - VC OSTA Meerbeke 3 - 12      
31   A1 15u50 K OLSA Brakel A - FC Vurste-Semmerzake 0 - 1      
                         
                         
      Rangschikking                
      1 FC Vurste-Semmerzake                
      2 K OLSA Brakel A                
      3 VC OSTA Meerbeke                
      4 EC Oudenhove                
      5 K Standaard Wetteren                 
      6 SC Dikkelvenne                
      7 K OLSA Brakel B                
      8 KFC Nederename                
      9 KVK Ninove                
      10 KFCMZ Tollembeek                
      11 FC Kerksken                
      12 SK Terjoden-Welle                
      13 VK Liedekerke                
      14 KSK Zingem                
 
Tornooischema U8 - 23/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A1 10u00 KFC Brakel A - VCE Deftinge 5 - 2      
2 B A2 10u00 KSV Geraardsbergen - SV Voorde 3 - 3 4 - 3
3 C A1 10u35 KFC Brakel B - KSV Sottegem 0 - 11      
4 D A2 10u35 VK Onkerzele - SK Munkzwalm 0 - 7      
5 A B1 11u10 KFC Brakel A - Sparta Bevere 1 - 0      
6 B B2 11u10 KSV Geraardsbergen - KFC Sparta Petegem 3 - 2      
7 C B1 11u45 KFC Brakel B - SK Terjoden-Welle 0 - 8      
8 D B2 11u45 VK Onkerzele - KRC Gent-Zeehaven 4 - 5      
9 A A1 12u20 Sparta Bevere - VCE Deftinge 0 - 1      
10 B A2 12u20 KFC Sparta Petegem - SV Voorde 3 - 3 2 - 3
11 C A1 12u55 SK Terjoden-Welle - KSV Sottegem 0 - 8      
12 D A2 12u55 KRC Gent-Zeehaven - SK Munkzwalm 3 - 3 2 - 0
13   A1 13u30 KFC Brakel A - KSV Geraardsbergen 5 - 2      
14   A3 13u30 VCE Deftinge - SV Voorde 1 - 4      
15   B2 13u30 Sparta Bevere - KFC Sparta Petegem 0 - 1      
16   A2 14u05 KSV Sottegem - KRC Gent-Zeehaven 4 - 0      
17   B1 14u05 SK Terjoden-Welle - SK Munkzwalm 3 - 8      
18   B4 14u05 KFC Brakel B - VK Onkerzele 3 - 6      
19   B4 15u15 Sparta Bevere - KFC Brakel B 0 - 1      
20   B2 15u15 KFC Sparta Petegem - VK Onkerzele 5 - 6      
21   A3 15u15 VCE Deftinge - SK Terjoden-Welle 1 - 11      
22   A1 15u15 SV Voorde - SK Munkzwalm 4 - 5      
23   B1 15u50 KSV Geraardsbergen - KRC Gent-Zeehaven 0 - 4      
24   A2 15u50 KFC Brakel A - KSV Sottegem 1 - 7      
                         
                         
      Rangschikking                
      1 KSV Sottegem                
      2 KFC Brakel A                
      3 KRC Gent-Zeehaven                
      4 KSV Geraardsbergen                
      5 SK Munkzwalm                
      6 SV Voorde                
      7 SK Terjoden-Welle                
      8 VCE Deftinge                
      9 VK Onkerzele                
      10 KFC Sparta Petegem                
      11 KFC Brakel B                
      12 Sparta Bevere                
 
Tornooischema U7 - 23/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A3 10u KFC Brakel A - VK Onkerzele 5 - 5 2 - 1
2 B A4 10u FC Zegelsem - KSV Sottegem 0 - 12      
3 C B1 10u KSV Oudenaarde - KVE Winnik 3 - 6      
4 C B2 10u SK Terjoden-Welle - FC Kerksken 4 - 2      
5 D B3 10u KFC Brakel B - KVC Jong Lede 3 - 3 5 - 4
6 D B4 10u FCE Moerbeke - FC Ellezellois 2 - 5      
7 D A1 11u10 KFC Brakel B - FCE Moerbeke 12 - 0      
8 D A2 11u10 KVC Jong Lede - FC Ellezellois 11 - 0      
9 C A3 11u10 KSV Oudenaarde - SK Terjoden-Welle 4 - 1      
10 C A4 11u10 KVE Winnik - FC Kerksken 9 - 1      
11 A B3 11u10 VK Onkerzele - KSK Zingem 2 - 5      
12 B B4 11u10 KSV Sottegem - KVV Vlaamse Ardennen 4 - 3      
13 A A3 12u20 KFC Brakel A - KSK Zingem 5 - 2      
14 B A4 12u20 FC Zegelsem - KVV Vlaamse Ardennen 3 - 3 3 - 4
15 C B1 12u20 KSV Oudenaarde - FC Kerksken 3 - 1      
16 C B2 12u20 KVE Winnik - SK Terjoden-Welle 6 - 1      
17 D B3 12u20 KFC Brakel B - FC Ellezellois 8 - 0      
18 D B4 12u20 KVC Jong Lede - FCE Moerbeke 16 - 0      
19   A2 13u30 KFC Brakel A - KSV Sottegem 2 - 11      
20   A4 13u30 KSK Zingem - KVV Vlaamse Ardennen 6 - 3      
21   B1 13u30 KSV Oudenaarde - KVC Jong Lede 2 - 4      
22   B3 13u30 VK Onkerzele - FC Zegelsem 7 - 1      
23   B4 13u30 SK Terjoden-Welle - FC Ellezellois 5 - 0      
24   A3 14u05 KVE Winnik - KFC Brakel B 6 - 0      
25   B1 14u40 FC Kerksken   FCE Moerbeke 10 - 1      
26   A2 14u40 FC Zegelsem - FC Ellezellois 9 - 0      
27   A1 14u40 VK Onkerzele - SK Terjoden-Welle 3 - 6      
28   A4 15u15 KVV Vlaamse Ardennen - KSV Oudenaarde 11 - 3      
29   A2 15u15 KSK Zingem - KVC Jong Lede 1 - 5      
30   B2 15u50 KFC Brakel A - KFC Brakel B 3 - 3      
31   A3 15u50 KSV Sottegem - KVE Winnik 5 - 5 2 - 3
                         
                         
      Rangschikking                
      1 KVE Winnik                
      2 KSV Sottegem                
      3 KFC Brakel A                
      3 KFC Brakel B                
      5 KVC Jong Lede                
      6 KSK Zingem                
      7 KVV Vlaamse Ardennen                
      8 KSV Oudenaarde                
      9 SK Terjoden-Welle                
      10 VK Onkerzele                
      11 FC Zegelsem                
      12 FC Ellezellois                
      13 FC Kerksken                
      14 FCE Moerbeke                
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB