spacer.png, 0 kB
Start arrow Seizoen 2008-2009 arrow OLSA-tornooien arrow Nat. duiveltjes 31/05/09
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Ingeschreven nationale duiveltjesploegen - 31/05/2009 Afdrukken
  U 9 U 8 U 7
1 CERCLE BRUGGE CERCLE BRUGGE AFC TUBIZE
2 CLUB BRUGGE A CLUB BRUGGE A CLUB BRUGGE
3 CLUB BRUGGE B CLUB BRUGGE B R STANDARD DE LIEGE
4 R STANDARD DE LIEGE R STANDARD DE LIEGE KRC GENK 
5 FC V DENDER KRC GENK A FC M BRUSSELS
6 FC M BRUSSELS KRC GENK B KSK RONSE
7 R EXCELSIOR MOUSCRON FC V DENDER KV RED STAR WAASLAND
8 KSK RONSE RAEC MONS A RSC ANDERLECHT
9 KV RED STAR WAASLAND RAEC MONS B R OLYMPIC CHARLEROI M.
10 K OLSA BRAKEL FC M BRUSSELS VCE AALST 2002
11 OUD-HEVERLEE LEUVEN
KSK RONSE  
12  KMSK DEINZE
KV RED STAR WAASLAND  
13   R OLYMPIC CHALEROI M.  
14
 OUD-HEVERLEE LEUVEN
 
15
 KAA GENT
 
16
 K OLSA BRAKEL
 
 
Tornooischema U9 - 31/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A1 11u45 FC M Brussels S. - Club Brugge KV A 0 - 4      
2 B A2 11u45 KMSK Deinze - Cercle Brugge 2 - 2 5 - 4
3 C A1 12u20 K OLSA Brakel - Club Brugge KV B 0 - 5      
4 D A2 12u20 KSK Ronse - Oud Heverlee Leuven 1 - 4      
5 A A1 12u55 FC M Brussels S. - KV RS Waasland 4 - 0      
6 B A2 12u55 KMSK Deinze - FC V Dender EH 0 - 2      
7 C A1 13u30 K OLSA Brakel - RE Mouscron 1 - 3      
8 D A2 13u30 KSK Ronse - R. Standard de Liège 0 - 4      
9 A A1 14u05 Club Brugge KV A - KV RS Waasland 5 - 0      
10 B A2 14u05 Cercle Brugge - FC V Dender EH 1 - 3      
11 C A1 14u40 Club Brugge KV B - RE Mouscron 3 - 0      
12 D A2 14u40 Oud Heverlee Leuven - R. Standard de Liège 1 - 2      
13   A1 15u15 KV RS Waasland - Cercle Brugge 2 - 2 3 - 2
14   A2 15u15 FC M Brussels S. - KMSK Deinze 1 - 3      
15   A1 15u50 Club Brugge KV A - FC V Dender EH 1 - 1 3 - 1
16   A2 15u50 K OLSA Brakel - KSK Ronse 3 - 1      
17   A1 16u25 RE Mouscron - Oud Heverlee Leuven 1 - 2      
18   A2 16u25 Club Brugge KV B - R. Standard de Liège 1 - 0      
19   A2 17u00 Cercle Brugge - KSK Ronse 3 - 2      
20   A1 17u00 KV RS Waasland - K OLSA Brakel 2 - 0      
21   A2 17u35 FC M Brussels S. - RE Mouscron 4 - 2      
22   A1 17u35 KMSK Deinze - Oud Heverlee Leuven 2 - 3      
23   A2 18u10 FC V Dender EH - R. Standard de Liège 1 - 3      
24   A1 18u10 Club Brugge KV A - Club Brugge KV B 1 - 0      
                         
                         
      Eindklassement DUIVELS U9                
      1 Club Brugge KV A                
      2 Club Brugge KV B                
      3 R. Standard de Liège                
      4 FC V Dender EH                
      5 Oud Heverlee Leuven                
      6 KMSK Deinze                
      7 FC M Brussels S.                
      8 RE Mouscron                
      9 KV RS Waasland                
      10 K OLSA Brakel                
      11 Cercle Brugge                
      12 KSK Ronse                
 
Tornooischema U8 - 31/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A3 10u00 Cercle Brugge - KSK Ronse 5 - 3      
2 A A4 10u00 RAEC Mons A - KAA Gent 5 - 7      
3 B A3 11u10 Club Brugge KV A - FC M Brussels S. 1 - 3      
4 B A4 11u10 KRC Genk B - Oud Heverlee Leuven 1 - 3      
5 C B1 11u10 R. Standard de Liège - ROC Charleroi 11 - 1      
6 C B2 11u10 Club Brugge KV B - KV RS Waasland 10 - 3      
7 D A3 11u45 KRC Genk A - K OLSA Brakel 12 - 0      
8 D A4 11u45 FC V Dender EH - RAEC Mons B 6 - 2      
9 C A3 12u20 Club Brugge KV B - ROC Charleroi 8 - 3      
10 A A4 12u20 Cercle Brugge - KAA Gent 2 - 2 4 - 3
11 A B1 12u20 RAEC Mons A - KSK Ronse 8 - 3      
12 B B2 12u20 Club Brugge KV A - Oud Heverlee Leuven 11 - 3      
13 B B3 12u20 KRC Genk B - FC M Brussels S. 1 - 1 5 - 6
14 C A3 12u55 R. Standard de Liège - KV RS Waasland 10 - 2      
15 B A3 13u30 Oud Heverlee Leuven - FC M Brussels S. 2 - 6      
16 A A4 13u30 Cercle Brugge - RAEC Mons A 1 - 3      
17 A B1 13u30 KAA Gent - KSK Ronse 4 - 0      
18 D B2 13u30 KRC Genk A - RAEC Mons B 3 - 6      
19 D B3 13u30 FC V Dender EH - K OLSA Brakel 12 - 0      
20 B A3 14u05 Club Brugge KV A - KRC Genk B 6 - 4      
21 D A3 14u40 KRC Genk A - FC V Dender EH 5 - 3      
22 D A4 14u40 RAEC Mons B - K OLSA Brakel 4 - 2      
23 C B1 14u40 R. Standard de Liège - Club Brugge KV B 5 - 0      
24 C B2 14u40 KV RS Waasland - ROC Charleroi 2 - 6      
25   B1 15u15 RAEC Mons A - Club Brugge KV A 3 - 7      
26   B2 15u15 Cercle Brugge - Oud Heverlee Leuven 6 - 2      
27   B3 15u15 KSK Ronse - KRC Genk B 1 - 4      
28   A3 15u50 KAA Gent - FC M Brussels S. 2 - 5      
29   A4 15u50 R. Standard de Liège - FC V Dender EH 3 - 2      
30   B1 15u50 Club Brugge KV B - KRC Genk A 1 - 7      
31   B2 15u50 ROC Charleroi - RAEC Mons B 5 - 4      
32   B3 15u50 KV RS Waasland - K OLSA Brakel 3 - 3 3 - 2
33   B3 17u00 KSK Ronse - K OLSA Brakel 6 - 2      
34   B2 17u00 KRC Genk B - KV RS Waasland 9 - 5      
35   B1 17u00 Oud Heverlee Leuven - RAEC Mons B 6 - 1      
36   A4 17u00 Cercle Brugge - ROC Charleroi 5 - 3      
37   A3 17u00 RAEC Mons A - Club Brugge KV B 7 - 4      
38   A3 17u35 Club Brugge KV A - KRC Genk A 5 - 6      
39   B1 18u10 KAA Gent - FC V Dender EH 6 - 5      
40   A3 18u10 FC M Brussels S. - R. Standard de Liège 2 - 4      
                         
                         
      Eindklassement DUIVELS U8                
      1 R. Standard de Liège                
      2 FC M Brussels S.                
      3 KAA Gent                
      4 FC V Dender EH                
      5 KRC Genk A                
      6 Club Brugge KV A                
      7 RAEC Mons A                
      8 Club Brugge KV B                
      9 Cercle Brugge                
      10 ROC Charleroi                
      11 Oud Heverlee Leuven                
      12 RAEC Mons B                
      13 KRC Genk B                
      14 KV RS Waasland                
      15 KSK Ronse                
      16 K OLSA Brakel                
 
Tornooischema U7 - 31/05/2009 Afdrukken
nr reeks terrein uur thuisploeg   bezoekers uitslag penalties
1 A A3 10u35 AFC Tubize - RSC Anderlecht 4 - 5      
2 A A4 10u35 KV RS Waasland - VCE Aalst 2002 3 - 6      
3 B B1 10u35 FC M Brussels S. - KRC Genk 3 - 8      
4 B B2 10u35 KSK Ronse - ROC Charleroi 2 - 1      
5 A B1 11u45 R. Standard de Liège - VCE Aalst 2002 12 - 1      
6 B B2 11u45 Club Brugge KV - ROC Charleroi 9 - 3      
7 B A4 12u55 KRC Genk - KSK Ronse 8 - 3      
8 A B1 12u55 AFC Tubize - VCE Aalst 2002 6 - 3      
9 A B2 12u55 RSC Anderlecht - KV RS Waasland 10 - 1      
10 B B3 12u55 FC M Brussels S. - ROC Charleroi 6 - 1      
11 B A4 14u05 KRC Genk - ROC Charleroi 10 - 0      
12 A B1 14u05 R. Standard de Liège - KV RS Waasland 11 - 0      
13 A B2 14u05 RSC Anderlecht - VCE Aalst 2002 9 - 0      
14 B B3 14u05 Club Brugge KV - KSK Ronse 5 - 4      
15 A A3 15u15 R. Standard de Liège - AFC Tubize 2 - 1      
16 B A4 15u15 Club Brugge KV - FC M Brussels S. 6 - 3      
17 A A3 16u25 R. Standard de Liège - RSC Anderlecht 1 - 6      
18 B A4 16u25 Club Brugge KV - KRC Genk 6 - 6 2 - 3
19 A B1 16u25 AFC Tubize - KV RS Waasland 7 - 0      
20 B B2 16u25 FC M Brussels S. - KSK Ronse 6 - 2      
21   B2 17u35 KV RS Waasland - ROC Charleroi 2 - 3      
22   B1 17u35 VCE Aalst 2002 - KSK Ronse 5 - 3      
23   A4 17u35 AFC Tubize - FC M Brussels S. 2 - 3      
24   B2 18u10 R. Standard de Liège - Club Brugge KV 7 - 3      
25   A4 18u10 RSC Anderlecht - KRC Genk 7 - 2      
                         
                         
      Eindklassement DUIVELS U7                
      1 RSC Anderlecht                
      2 KRC Genk                
      3 R. Standard de Liège                
      4 Club Brugge KV                
      5 FC M Brussels S.                
      6 AFC Tubize                
      7 VCE Aalst 2002                
      8 KSK Ronse                
      9 ROC Charleroi                
      10 KV RS Waasland                
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB