spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Oefenwedstrijden U9 - 2014-2015 Afdrukken
zaterdag 09/08/1413h30tornooi WIK Boekel   
zondag 10/08/1410htornooi WS Lotenhulle   
vrijdag 15/08/149h30tornooi E Elene-Grotenberge   
vrijdag 15/08/1414h30tornooi SK Aaigem   
zaterdag 23/08/1414htornooi KSK Ronse   
zaterdag 23/08/1415htornooi K Standaard Denderleeuw   
zaterdag 30/08/14
13hK.OLSA Brakel A
-K.OLSA Brakel B
6-6
zaterdag 20/12/1414h45tornooi VFV Eeklo
   
zondag 21/12/1414h06tornooi SV Zulte-Waregem
   
dinsdag 23/12/1410h30Jartazi cup Geraardsbergen
   
zondag 18/01/1510hK.OLSA Brakel-KVK Avelgem
23-3
donderdag 05/02/1518h15SV Zulte-Waregem (meisjes)
-K.OLSA Brakel4-11
zaterdag 04/04/1514htornooi KMSK Deinze   
maandag 06/04/1514htornooi K Racing Waregem   
zaterdag 02/05/1513h15tornooi KRC Gent-Zeehaven   
zondag 03/05/1511h30tornooi SW Harelbeke   
zaterdag 09/05/158h30VFV-tornooi - Jong Lede   
zaterdag 16/05/159h30tornooi FCV Dender EH   
zaterdag 16/05/1510h10tornooi VK Jong Geraardsbergen   
zondag 24/05/159htornooi FC Kerksken   
 
Kalender U9A 2014-2015 Afdrukken

Reeks 9PE

zaterdag 30/08/14  bye    
zaterdag 06/09/1411h30SK.RONSE A-K.OLSA BRAKEL A4-20
zaterdag 13/09/149h30K.OLSA BRAKEL A-MUNKZWALM A11-12
zondag 21/09/1411hOUDENAARDE A-K.OLSA BRAKEL A4-11
zaterdag 27/09/149h30K.OLSA BRAKEL A-MERE A29-7
zaterdag 04/10/149h30K.OLSA BRAKEL A-EINE A24-10
zaterdag 11/10/1410hSOTTEGEM A-K.OLSA BRAKEL A4-18
zaterdag 18/10/149h30K.OLSA BRAKEL A-JONG GERAARDSBERGEN A22-4
zaterdag 25/10/149h30K.OLSA BRAKEL A-SK.RONSE A16-5
zondag 02/11/1410h45MUNKZWALM A-K.OLSA BRAKEL A6-18
zaterdag 08/11/149h30K.OLSA BRAKEL A-OUDENAARDE A11-6
zaterdag 15/11/1410hMERE A-K.OLSA BRAKEL Aafgelast
zaterdag 22/11/1410hEINE A-K.OLSA BRAKEL A2-18
zaterdag 29/11/149h30K.OLSA BRAKEL A-SOTTEGEM A13-5
zaterdag 06/12/149h30JONG GERAARDSBERGEN A-K.OLSA BRAKEL A4-8
zaterdag 13/12/14  bye    
zaterdag 20/12/14  bye    
zaterdag 27/12/14  bye    

Reeks 9P2C

zaterdag 10/01/1509u30K.OLSA BRAKEL A-OUDENAARDE Aafgelast
zaterdag 17/01/1510u30SCE.AALST A-K.OLSA BRAKEL Aafgelast
zaterdag 24/01/1509u30K.OLSA BRAKEL A-SOTTEGEM Aafgelast
zaterdag 31/01/1512u45NINOVE A-K.OLSA BRAKEL A10-24
zaterdag 07/02/1509u30K.OLSA BRAKEL A-FCV.DENDER EH A17-6
zaterdag 14/02/15  bye    
zaterdag 21/02/1509u30K.OLSA BRAKEL A-LEDE A11-5
zaterdag 28/02/1511uSK.RONSE A-K.OLSA BRAKEL A7-7
zondag 08/03/1509u30OUDENAARDE A-K.OLSA BRAKEL A10-4
zaterdag 14/03/1509u30K.OLSA BRAKEL A-SCE.AALST A27-4
zaterdag 21/03/1510uSOTTEGEM A-K.OLSA BRAKEL A4-11
zaterdag 28/03/1509u30K.OLSA BRAKEL A-NINOVE A16-14
zaterdag 04/04/15  bye    
zaterdag 11/04/1512u15FCV.DENDER EH A-K.OLSA BRAKEL A12-10
zaterdag 18/04/1513uLEDE A-K.OLSA BRAKEL A8-12
zaterdag 25/04/1509u30K.OLSA BRAKEL A-SK.RONSE A13-9
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB