spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Samenwerkingsverband met Jong Geraardsbergen Afdrukken
Door het samenwerkingsverband speelde onze 4de ploeg U8 provinciaal onder de naam van Jong Geraardsbergen B in de reeks 8PF (1ste seizoenshelft) en 8P2H (2de seizoenshelft): ALLE thuiswedstrijden gingen door op OLSA.
 
Oefenwedstrijden U8 - 2014-2015 Afdrukken
zaterdag 09/08/1410htornooi WS Lotenhulle
   
zaterdag 09/08/1410htornooi WIK Boekel   
vrijdag 15/08/149htornooi E Elene-Grotenberge   
vrijdag 15/08/1412h30tornooi SK Aaigem   
zaterdag 23/08/14
9h30K.OLSA A
-K.OLSA B
12-12
zondag 30/11/14
10hKSV Sottegem
-K.OLSA Brakel
6-7
woennsdag 17/12/14
18hK.OLSA Brakel
-
FC Bonanza
2-
6
zaterdag 20/12/1412h30tornooi VFV Eeklo
   
zaterdag 20/12/1413h54tornooi SV Zulte-Waregem
   
zaterdag 21/12/1416h30Jartazi cup Geraardsbergen
   
zaterdag 04/04/1510htornooi KMSK Deinze   
maandag 06/04/159h45tornooi K Racing Waregem   
zaterdag 02/05/1511htornooi KRC Gent-Zeehaven   
zaterdag 02/05/1514h30tornooi Kluisbergen Sportief   
zondag 03/05/1510h50tornooi SW Harelbeke   
zondag 03/05/1513htornooi SK Munkzwalm   
zaterdag 09/05/158h30VFV-tornooi - Jong Lede   
zondag 10/05/1513h30tornooi SK Munkzwalm   
zaterdag 16/05/1513h55tornooi FCV Dender EH   
zaterdag 16/05/1514htornooi VK Jong Geraardsbergen   
zondag 24/05/1513h15tornooi FC Kerksken   
 
Kalender U8D 2014-2015 Afdrukken

Reeks 8PF

zaterdag 30/08/14  bye    
zaterdag 06/09/1409h30JONG GERAARDSBERGEN B-EINE B4-
16
zaterdag 13/09/1410hSOTTEGEM B-JONG GERAARDSBERGEN B6-
7
zaterdag 20/09/1410h15MERE B-JONG GERAARDSBERGEN B4-
28
zaterdag 27/09/1409h30JONG GERAARDSBERGEN B-SK.RONSE B6-
11
zondag 05/10/1410h45MUNKZWALM B-JONG GERAARDSBERGEN B15-
9
zaterdag 11/10/1409h30JONG GERAARDSBERGEN B-OUDENAARDE B9-
11
zaterdag 18/10/1409h30K.OLSA BRAKEL B-JONG GERAARDSBERGEN B6-
5
zaterdag 25/10/1410hEINE B-JONG GERAARDSBERGEN B23-
3
zaterdag 01/11/1409h30JONG GERAARDSBERGEN B-SOTTEGEM B9-
8
zaterdag 08/11/1409h30JONG GERAARDSBERGEN B-MERE B6-
11
zaterdag 15/11/1411h30SK.RONSE B-JONG GERAARDSBERGEN Bafgelast
zaterdag 22/11/1409h30JONG GERAARDSBERGEN B-MUNKZWALM B9-
12
zondag 30/11/149h30OUDENAARDE B-JONG GERAARDSBERGEN B23-
3
zaterdag 06/12/1409h30JONG GERAARDSBERGEN B-K.OLSA BRAKEL B4-
13
zaterdag 13/12/14  bye    
zaterdag 20/12/14  bye    
zaterdag 27/12/14  bye    

Reeks 8P2H

zaterdag 10/01/15 K.OLSA BRAKEL B-JONG GERAARDSBERGEN Bafgelast
zaterdag 17/01/15 JONG GERAARDSBERGEN B-FC.MERELBEKE Bafgelast
zaterdag 24/01/15 KE.BUGGENHOUT B-JONG GERAARDSBERGEN Bafgelast
zaterdag 31/01/15 JONG GERAARDSBERGEN B-KFCE.ZELE Bafgelast
zaterdag 07/02/1511u30KVE.DRONGEN B-JONG GERAARDSBERGEN B10-3
zaterdag 14/02/1509u30K.OLSA BRAKEL B-JONG GERAARDSBERGEN B7-10
zaterdag 21/02/1509u30JONG GERAARDSBERGEN B-TK.MELDERT B17-3
zaterdag 28/02/1510uBERLARE B-JONG GERAARDSBERGEN B5-10
zaterdag 07/03/1509u30JONG GERAARDSBERGEN B-K.OLSA BRAKEL B8-10
zaterdag 14/03/1511uFC.MERELBEKE B-JONG GERAARDSBERGEN B24-2
zaterdag 21/03/1509u30JONG GERAARDSBERGEN B-KE.BUGGENHOUT B3-14
zaterdag 28/03/1511u45KFCE.ZELE B-JONG GERAARDSBERGEN B8-7
zaterdag 04/04/15  bye    
zaterdag 11/04/1509u30JONG GERAARDSBERGEN B-KVE.DRONGEN B8-14
zaterdag 18/04/1510uTK.MELDERT B-JONG GERAARDSBERGEN B12-5
zaterdag 25/04/1509u30JONG GERAARDSBERGEN B-BERLARE B8-10
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB