spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Oefenwedstrijden U8 - 2014-2015 Afdrukken
zaterdag 09/08/1410htornooi WS Lotenhulle
   
zaterdag 09/08/1410htornooi WIK Boekel   
vrijdag 15/08/149htornooi E Elene-Grotenberge   
vrijdag 15/08/1412h30tornooi SK Aaigem   
zaterdag 23/08/14
9h30K.OLSA A
-K.OLSA B
12-12
woensdag 29/10/14
18hSCE Aalst (U7A)
-K.OLSA Brakel B11-14
zondag 30/11/14
10hKSV Sottegem
-K.OLSA Brakel
6-7
woensdag 17/12/14
18hK.OLSA Brakel
-
FC Bonanza
2-
6
zaterdag 20/12/1412h30tornooi VFV Eeklo
   
zaterdag 20/12/1413h54tornooi SV Zulte-Waregem
   
zaterdag 21/12/1416h30Jartazi cup Geraardsbergen
   
zondag 18/01/1510hK.OLSA Brakel B
-KVK Avelgem B
15-5
zaterdag 04/04/1510htornooi KMSK Deinze   
maandag 06/04/159h45tornooi K Racing Waregem   
zaterdag 02/05/1511htornooi KRC Gent-Zeehaven   
zaterdag 02/05/1514h30tornooi Kluisbergen Sportief   
zondag 03/05/1510h50tornooi SW Harelbeke   
zondag 03/05/1513htornooi SK Munkzwalm   
zaterdag 09/05/158h30VFV-tornooi - Jong Lede   
zondag 10/05/1513h30tornooi SK Munkzwalm   
zaterdag 16/05/1513h55tornooi FCV Dender EH   
zaterdag 16/05/1514htornooi VK Jong Geraardsbergen   
zondag 24/05/1513h15tornooi FC Kerksken   
 
Kalender U8B 2014-2015 Afdrukken

Reeks 8PF

zaterdag 30/08/14  bye    
zaterdag 06/09/1411h30SK.RONSE B-OLSA BRAKEL B15-3
zaterdag 13/09/149h30OLSA BRAKEL B-MUNKZWALM B3-13
zondag 21/09/1411hOUDENAARDE B-OLSA BRAKEL B19-1
zaterdag 27/09/149h30OLSA BRAKEL B-MERE B11-5
zaterdag 04/10/149h30OLSA BRAKEL B-EINE B8-4
zaterdag 11/10/1410hSOTTEGEM B-OLSA BRAKEL B8-2
zaterdag 18/10/149h30OLSA BRAKEL B-JONG GERAARDSBERGEN B6-5
zaterdag 25/10/149h30OLSA BRAKEL B-SK.RONSE B8-11
zondag 02/11/1410h45MUNKZWALM B-OLSA BRAKEL B11-4
zaterdag 08/11/149h30OLSA BRAKEL B-OUDENAARDE B3-13
zaterdag 15/11/1410hMERE B-OLSA BRAKEL Bafgelast
zaterdag 22/11/1410hEINE B-OLSA BRAKEL B9-6
zaterdag 29/11/149h30OLSA BRAKEL B-SOTTEGEM B7-5
zaterdag 06/12/149h30JONG GERAARDSBERGEN B-OLSA BRAKEL B4-13
zaterdag 13/12/14  bye    
zaterdag 20/12/14  bye    
zaterdag 27/12/14  bye    

Reeks 8P2H

zaterdag 10/01/15 K.OLSA BRAKEL B-JONG GERAARDSBERGEN Bafgelast
zaterdag 17/01/15 KVE.DRONGEN B-K.OLSA BRAKEL Bafgelast
zaterdag 24/01/15 K.OLSA BRAKEL B-FC.MERELBEKE Bafgelast
zaterdag 31/01/1514uTK.MELDERT B-K.OLSA BRAKEL B3-10
zaterdag 07/02/1509u30K.OLSA BRAKEL B-KE.BUGGENHOUT B5-12
zaterdag 14/02/1509u30K.OLSA BRAKEL B-JONG GERAARDSBERGEN B7-10
zaterdag 21/02/1509u30K.OLSA BRAKEL B-BERLARE B8-15
zaterdag 28/02/1511u45KFCE.ZELE B-K.OLSA BRAKEL B3-35
zaterdag 07/03/1509u30JONG GERAARDSBERGEN B-K.OLSA BRAKEL B8-10
zaterdag 14/03/1509u30K.OLSA BRAKEL B-KVE.DRONGEN B6-7
zaterdag 21/03/1511uFC.MERELBEKE B-K.OLSA BRAKEL B7-5
zaterdag 28/03/1509u30K.OLSA BRAKEL B-TK.MELDERT B11-5
zaterdag 04/04/15  bye    
zaterdag 11/04/1510u30KE.BUGGENHOUT B-K.OLSA BRAKEL B6-5
zaterdag 18/04/1510uBERLARE B-K.OLSA BRAKEL B1-9
zaterdag 25/04/1509u30K.OLSA BRAKEL B-KFCE.ZELE B24-6
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB