spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Samenwerkingsverband met Jong Geraardsbergen Afdrukken
Door het samenwerkingsverband speelde onze 2de ploeg U10 provinciaal onder de naam van Jong Geraardsbergen A in de reeks 10PB (1ste seizoenshelft) en 10P2C (2de seizoenshelft): ALLE thuiswedstrijden gingen door op OLSA.
 
Oefenwedstrijden U10 - 2014-2015 Afdrukken
zaterdag 09/08/1410hKRC Gent-Zeehaven
-K.OLSA Brakel 3-
7
zaterdag 16/08/1410h30tornooi KSV Roeselare   
dinsdag 25/11/14
18hTK Meldert
-K.OLSA Brakel
7-5
dinsdag 16/12/14
18h15
K.OLSA Brakel
-
E.Elene-Grotenberge
8-
4
donderdag 18/12/14
18hK.OLSA Brakel
-
KM.SK.Deinze
8-
4
zaterdag 20/12/1417h30tornooi VFV Eeklo
   
zaterdag 27/12/1412h15Jartazi cup Geraardsbergen
   
zaterdag 03/01/159h45K.OLSA Brakel B
-
KVE Winnik B
8-
4
zaterdag 10/01/159H30K.OLSA Brakel B
-KSV Sottegem B
7-0
zaterdag 04/04/159h40tornooi K Racing Waregem   
maandag 06/04/1510h25tornooi KMSK Deinze   
vrijdag 01/05/1513h30tornooi KWIK Eine   
zondag 03/05/1510h30tornooi SW Harelbeke   
zaterdag 09/05/1510h25tornooi KVW Zaventem   
zondag 10/05/1513h30tornooi SK Munkzwalm   
zondag 17/05/1514h50tornooi FCV Dender EH   
zondag 17/05/1510h25tornooi KSC Lokeren O-VL   
zondag 24/05/159h20tornooi FC Kerksken   
 
Kalender U10B 2014-2015 Afdrukken

Reeks 10PB

zaterdag 30/08/14  bye  - 
woensdag 10/09/1411hFC.MERELBEKE A-JONG GERAARDSBERGEN A6
-6
zaterdag 13/09/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-EINE9-
4
zaterdag 20/09/1413h30JONG GERAARDSBERGEN A-MERE A8-
13
zaterdag 27/09/1415h15JONG GERAARDSBERGEN A-TK.MELDERT A4-
8
zaterdag 04/10/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-MUNKZWALM A5-
4
zaterdag 11/10/1413hKVE.DRONGEN A-JONG GERAARDSBERGEN A5-
4
zaterdag 18/10/1410h30JONG GERAARDSBERGEN A-SK.RONSE A5-
5
zaterdag 25/10/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-FC.MERELBEKE A2-
5
zaterdag 01/11/1413hEINE-JONG GERAARDSBERGEN A2-
5
zondag 09/11/1410hMERE A-JONG GERAARDSBERGEN A2-
9
zaterdag 15/11/1410hTK.MELDERT A-JONG GERAARDSBERGEN Aafgelast
zaterdag 22/11/1411h15MUNKZWALM A-JONG GERAARDSBERGEN A3-
3
zaterdag 29/11/1413hJONG GERAARDSBERGEN A-KVE.DRONGEN A6-
7
zaterdag 06/12/1410hSK.RONSE A-JONG GERAARDSBERGEN A6-
3
zaterdag 13/12/14  bye    
zaterdag 20/12/14  bye    
zaterdag 27/12/14  bye    

Reeks 10P2C

zaterdag 10/01/15 TK.MELDERT A-JONG GERAARDSBERGEN Aafgelast
zaterdag 17/01/15 JONG GERAARDSBERGEN A-LEDE Aafgelast
zaterdag 24/01/15 SK.RONSE A-JONG GERAARDSBERGEN Aafgelast
zaterdag 31/01/15 JONG GERAARDSBERGEN A-FC.MERELBEKE Aafgelast
zaterdag 07/02/1510u30KE.BUGGENHOUT A-JONG GERAARDSBERGEN A5-2
zaterdag 14/02/1510uTK.MELDERT A-JONG GERAARDSBERGEN A5
-5
zaterdag 21/02/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-SERSKAMP-SCHELLEBELLE A
12-3
woensdag 18/02/1518uJONG GERAARDSBERGEN A-NINOVE A5-3
zaterdag 07/03/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-TK.MELDERT A1-7
zaterdag 14/03/1515uLEDE A-JONG GERAARDSBERGEN A1-2
zaterdag 21/03/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-SK.RONSE A6-6
zaterdag 28/03/1511uFC.MERELBEKE A-JONG GERAARDSBERGEN A4-0
zaterdag 04/04/15  bye    
zaterdag 11/04/1513uJONG GERAARDSBERGEN A-KE.BUGGENHOUT Auitgesteld
zaterdag 18/04/1511U30SERSKAMP-SCHELLEBELLE A-JONG GERAARDSBERGEN A2-11
zaterdag 25/04/1510uNINOVE A-JONG GERAARDSBERGEN A4-6
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2008 - Koninklijke OLSA Brakel - Webmaster: Johan Andries spacer.png, 0 kB